• Ogłoszenia

    • Ajka

      Poszukiwani redaktorzy od lutego 2018roku   10.01.2018

      Hej hej. Trzeba reaktywować nasze stare śmieci. Ogłaszam nabór na redaktorów. Szukamy dwóch osób, chętnych do tworzenia w wybranych działach, artykułów. Po okresie próbnym, macie szansę zostać moderatorem. Wasze zadanie będzie polegało na tym, żę dostajecie zlecenie i czas określony do zamieszczenia na konkretny, wybrany i nadany Wam temat w określonym dziale, na konkret artykuł. Zapraszam w wiadomościach do mnie chętne osoby z próbką treści do 250 znaków. Ajka ps- witam po trzech latach mojej nieobecności na forum. Żyję i nadal lubię kawę....
Zngop

Prośba o wróżbę :>

2 posty w tym temacie

Hejo, zauważyłem, że Ajko chyba tylko Ty wróżysz, w takim razie tak czy inaczej zwracam się do Ciebie, niedawno pisałaś mi, że poznam kogoś, jakąś osobe na jakimś wyjeździe, ciągle się głowiłem cóż mógłbym mieć za wyjazd, po jakimś czasie od tamtej wróżby, która kompletnie wypadła mi z głowy... Stało się... Miałem ciekawy i bardzo interesujący wyjazd i tak! Poznałem bardzo fajną dziewczynę, czyżby zbieg okoliczności? Hmm, przepraszam, że się tak rozpisałem... Wróżba dotyczy :

1. Czy między mną, a Roksaną planowane jest coś więcej czy tylko zwykła znajomość?

2. Czy umówienie się z Nią nie będzie porażką, czy przyniesie jakieś skutki?

ja: Mateusz 19.02.1998

Ona: Roksana : w tym problem bo nie wiem... 17 lub 18 grudnia 1997

Pozdrawiam :>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, wyjazd, o którym wspominasz, był docelowy, widzialam go w moich kartach, nie mów,że to przypadek ;p

1- Tak, widzę, że wyklaruje sie coś więcej, ba, nawet dużo więcej :)

2- umówienie się z nią, nie okaże sie porażką. Śmiało próbuj wyciągnąć ją na piknik, czy kolację :) Dodam, iż sparwisz jej tym dużą przyjemność i uwaga- nie poddawaj się.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.