• Ogłoszenia

• Ajka

Poszukiwani redaktorzy od lutego 2018roku   10.01.2018

Hej hej. Trzeba reaktywować nasze stare śmieci. Ogłaszam nabór na redaktorów. Szukamy dwóch osób, chętnych do tworzenia w wybranych działach, artykułów. Po okresie próbnym, macie szansę zostać moderatorem. Wasze zadanie będzie polegało na tym, żę dostajecie zlecenie i czas określony do zamieszczenia na konkretny, wybrany i nadany Wam temat w określonym dziale, na konkret artykuł. Zapraszam w wiadomościach do mnie chętne osoby z próbką treści do 250 znaków. Ajka ps- witam po trzech latach mojej nieobecności na forum. Żyję i nadal lubię kawę....
    • Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
QueenK

Prośba o wróżbę nr. 16 - sashagrey

2 posty w tym temacie

Kinga

05.07.1996

Proszę o wróżbę ogólną od chwili obecnej tak do końca września ;)

(Ajko, twoje wróżby mają coś w sobie...Zmiana wyglądu i to nie taka prosta jakby się mogło wydawać... ;) Dziękuję Ci bardzo za wszystko i pozdrawiam :) )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miło mi :) i dziękuję.

Przejdźmy do analizy:

1- za około tydzień do półtora tygodnia wyklaruje się jakaś od dawna zawiła sytuacja, coś się zmieni w momencie podjęcia bardzo ważnej decyzji. Uzbrój się w cierpliwość, ponieważ już wraz z końcem tego miesiąca, czeka Cie porządny szok :) ale bardzo pozytywny;]]

Wrzesień będzie miesiącem, kiedy odczujesz odrobinę melancholii związanej z końcówką, schyłkiem lata. Dobrze, gdybys odezwała sie do dawno nie widzianej osoby płci przeciwnej. Może z tego wyniknąć cos bardzo interesującego.

Wrzesień pod względem towarzyskim powinien być bardzo ciekawy . Ale w ogóle u Ciebie jesień będzie pod znakiem... silnego zauroczenia kimś. Nie pozostawaj do reszty nieprzystępna, ponieważ ktoś fajny zacznie sie Tobą bardzo interesować. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.