Pajeczarka

Kłania się Pajęczarka : )

10 postów w tym temacie

Witajcie!

Tytułem wstępu. Odkąd pamiętam interesuję się zjawiskami paranormalnymi, jednak wrodzona bojaźliwość i zakorzenione przekonania religijne sprawiły, że ta strefa zainteresowań utknęła na czytaniu i wyciągania od rodziny niepokojących historii.

Dziś jestem dorosłą kobietą, żoną i matką 7-miesięcznej córeczki. Bardzo się boję, że moje dziecko odziedziczy po mnie pewne predyspozycje, bo na przestrzeni lat przekonałam się, że równoległe światy czy życie po życiu istnieje. Mój strach jest tym większy, że wiem, że moja mama, babcia i mój tata doświadczali tego, co ja.

Wiem jedno. Mimo, że na samą myśl o "nich" ścina mi się krew w żyłach, nie pozwolę skrzywdzić mojego dziecka. Bedę traktować poważnie słowa córki, nie będę jej zbywać, by nie musiała czuć się opuszczona i hm... inna?

Mam nadzieję poznać Was bliżej w miarę, jak będę się tu udzielać, a i sama też jak najczęściej dodawać coś o własnych doświadczeniach.

Zatem, Wam, drodzy forumowicze, no i sobie, życzę udanych rozmów! : )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Cię :) często odwiedzaj forum, bo ostatnio cichutko tutaj

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ojeeej, jak mi miło! : )

Wstyd się przyznać, ale cały dzień czyhałam na odpowiedź w moim temacie, jak jakiś nieopierzony podlotek. : )

Właśnie, cicho tu, ale forum jest mimo wszystko aktywne, prawda?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pajeczarka zatem witam i ja serdecznie :) Równoległe światy istnieją przenosiłam się tam i potwierdzam! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest aktywne, admina tylko musimy kopnąć w dupkę, żeby podstawione pod nos zmiany przeprowadził :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A! To świetnie. Cieszę się. Czyli mogę teraz lubieżnie śmigać po tematach i wtrącać swoje trzy grosze, tak? : )

Danut, "szapoba", właśnie czytałam wątek, w którym pomagałaś chłopakowi rozwikłać zagadkę opętanej mamy... Zawsze byłam pod wrażeniem takich ludzi jak Ty. Jak już napisałam, odwaga nie jest chyba moją mocną stroną, a widzę, że jest ona kluczowa w relacjach z "drugą stroną".

Postaram się na dniach i w odpowiednim dziale opisać moje perypetie, a wtedy może wspólnie wydedukujemy, jak można chronić moje dziecko (wydrapię oczy każdemu, kto ją ruszy, niezależnie od tego, czy ma pesel, czy nie) i czy w ogóle się da...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cieszę się! Śmigaj po tematach i wtrącaj swoje grosze, nawet całą skarbonkę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, fajowo że kolejna osoba ze wspólnymi zainteresowaniami, witaj bardzo bardzo mocno :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam ciesze się, iż pojawiają się nowi użytkownicy ;d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto