• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
MilagroXF

Przerażający sen

3 posty w tym temacie

W nocy miałam przerażająco dziwny sen...

Śniło mi się, że po 17-stu latach rodzice sprawili mi siostrzyczkę. Dziewczynka była urocza i bardzo ją kochałam. Byliśmy nad jeziorem i wraz z tatą i malutką pływaliśmy na czymś - na początku zdawało mi się, że to jakaś większa łódka, ale później przypominało bardziej materac. Leżałam na nim i pilnowałam, aby siostrzyczka nie spadła z niego do wody. Nagle zauważyłam wielkie węże pływające po jeziorze i przerażona powiedziałam o tym tacie, a on stwierdził, że to tylko zaskrońce... Węże były naprawdę ogromne miały tak z 4-5m długości. Skierowałam materac w inną stronę i nagle przypłynęliśmy koło gigantycznego okazu jego średnica miała chyba z pół metra, a długi był chyba na jakieś 10m - nie jestem w stanie określić, bo był strasznie "pozawijany". Znowu zwróciłam się z tym do taty pytając co to jest, a on powiedział, że to pyton... Przeraziłam się nagle, bo wynurzył on swój łeb spod wody, zasyczał i przybliżył się do mojej siostrzyczki. Próbowałam zwrócić na niego uwagę machając rękami i poruszając się niespokojnie, bo nie mogłam krzyczeć, po prostu nie mogłam wydobyć żadnego dźwięku... Udało mi się i nagle zobaczyłam żółte ślepia i wielką paszczę z kłami atakującą mnie. W tym momencie się obudziłam i nie mogłam już przez długi czas zasnąć.

Strasznie przeraził mnie ten sen i jeśli ktoś by wiedział jak miałabym go postrzegać, to byłabym bardzo wdzięczna...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sen o wężu nie wróży raczej nic dobrego. Wąż to podstępna bestia. Uważaj na ludzi z Twojego otoczenia bo mogą być nieuczciwi wobec Ciebie. Jeżeli woda była czysta to świadczy że pokonasz trudności jeśli będziesz ostrożna. Ojciec i siostra to więzy rodzinne, jednak ojciec w tym przypadku to ostrzeżenie przed kłopotami, które mogą nastąpić kiedy zignorujesz sygnały mówiące o tym, że źle oceniasz sytuacje w której się znajdujesz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz