• Ogłoszenia

• Ajka

Poszukiwani redaktorzy od lutego 2018roku   10.01.2018

Hej hej. Trzeba reaktywować nasze stare śmieci. Ogłaszam nabór na redaktorów. Szukamy dwóch osób, chętnych do tworzenia w wybranych działach, artykułów. Po okresie próbnym, macie szansę zostać moderatorem. Wasze zadanie będzie polegało na tym, żę dostajecie zlecenie i czas określony do zamieszczenia na konkretny, wybrany i nadany Wam temat w określonym dziale, na konkret artykuł. Zapraszam w wiadomościach do mnie chętne osoby z próbką treści do 250 znaków. Ajka ps- witam po trzech latach mojej nieobecności na forum. Żyję i nadal lubię kawę....
    • Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Yahiko

Sen 5cio latka

3 posty w tym temacie

Dziś mój mały 5 letni braciszek powiedział że miał straszny sen. Opowiadał jak mu się śniło że widział Bozię razem z aniołkiem. Pomyślałem że to powinien być dobry sen a nie koszmar, ale dalej powiedział że gdy siedział na fotelu w domu u babci anioł był bez głowy a w jego stronę szła drewniana figura księdza, na ten widok zaczął krzyczeć. To wszystko co opowiedział, jak dla mnie to bardzo dziwny sen jak na takiego małego chłopca. Jak myślicie co to może wszystko znaczyć?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niewiele poza tym, że dziecko przestraszyło się prawdopodobnie księdza (albo czegoś go przypominającego) i zostawiło to w nim na tyle silny lęk, że miało koszmar. Pamiętaj, że u tak małych dzieci sny wyglądają trochę inaczej niż u dorosłych. Mają inną symbolikę, najczęściej koszmary są wyrazem lęków i strachu, bardzo często strachu o bezpieczeństwo najbliższej rodziny. Z jakiegoś więc powodu Twój brat emocjonalnie wyczuł zagrożenie ze strony religii (może słyszał jakąś rozmowę na ten temat? Może był na mszy? Może kazanie było jakieś dziwne?). W każdym razie warto go poobserwować, ale nie szukałabym w tym śnie innej symboliki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo możliwe, że dziecko się czegoś przestraszyło.. Albo coś go bardzo martwi, może jakiś problem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz