• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Sverre

Telekineza - jak zacząć...?

33 postów w tym temacie

Jestem szalona, udało Ci się fizycznie przesunąć ten świecznik, czy tylko w umyśle?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podpowiem tylko, że kluczem są emocje.

Stany emocjonalne oddziaływają na układ nerwowy, a poprzez niego na ciało energetyczne (ciało eteryczne).

Telekineza odbywa się na poziomie eterycznym, a efekty widać w fizycznym.

Silne emocje zawierają odpowiedni ładunek do "czasowego otwarcia" tej zdolności i właśnie wtedy nam się uda.

Niedługo napiszę porady do telekinezy. Mam nadzieję, że pomogą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie, silne emocje posiadają ten ładunek, szkoda tylko, że częściej widoczne jest oddziaływanie tych negatywnych, niż tych naprawdę wielkich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Krok #1. Szkolenie przejść musisz padawanie mój :lol: w jedi sztukach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dziwne, że nikt do tej pory w tym temacie nie połączył zdolności telekinezy z odpowiednim oddechem ;) a są pewne sztuczki na to, więcej na pw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fakt- odpowiedni oddech powoduje zmianę stanu świadomości.

Bo negatywne łatwiej nam "oddać" niż trzymać w sobie. A większość tak naprawdę dopiero uczy się kochać i zdarza się, że im się nie udaje i tak sobie żyją z namiastką prawdziwych uczuć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobiście nie wierzę w magię, siłę woli, itp, itd, ale dwa narządy człowieka (mózg i częściowo (według niektórych) serce), wytwarzają fale elektromagnetyczne. Każdy człowiek ma swoją własną "magnetosferę". Te pola oddziałują pomiędzy ludźmi, a że mózg jest BARDZO podatny na nawet NAJMNIEJSZE zaburzenia pola, czasem mamy uczucie, np. mijając kogoś na ulicy, że mamy pewność iż ten ktoś jest np. "zły", czujemy to. Również często spotyka się określenie, że pies rozpoznaje złego człowieka. Większość ludzi nazywa to instynktem, intuicją, itp.

Takie fale, taka energia, być może pozwala niektórym ludziom, na oddziaływaniem dzięki niej na obiekty nieożywione.

To tylko i wyłącznie moja opinia. Mam nadzieję, że ktoś może ze mną podyskutować

Ps. Wybrałem ten temat na napisanie mojej teorii, ponieważ uważam, że nie zasługuje na nowy temat, a nie chcę niczego odkopywać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm... To jest w zależności od tego jaki mamy stosunek by podejść do tej nauki. Mi osobiście to wyszło za 1 razem za 2, 3, prawie zawsze. Moim zdaniem najlepiej spróbować około godziny 0:00, ponieważ niektórzy ludzie, których znam i się tym zajmują (na grubszą skale) mówią, że o godzinie 12 w nocy czują się jakby mieli dużo energii. Osobiście robię to tak:

1.Patrze czy nie ma nigdzie otworzonych okien oraz czy nie ma przeciągu.

2.Biorę sobie wiatraczek wykonany z folii aluminiowej.

3.Kładę ręce obok wiatraczka, tak jakbym chciał go otulić dłońmi (nie za blisko)

4.Teraz gdy już te czynności powyżej wymienione są wykonane wizualizuje sobie jak od nóg do rąk przepływa mi energia ulatniająca się z dłoni.

Jeżeli w to nie wierzycie odpuśćcie se zajmowanie się magia, ale także uważajcie, bo nie jest to w 100% bezpieczna nauka. Wielu ludzi miało problemy z psychiką po doświadczeniach o jakich nawet nie zdajecie sobie sprawy.

Pisz z polskimi znakami. Romek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz