Zngop

hydroksyzyna na świadomy sen?

6 postów w tym temacie

Hejo, tak jak w temacie czy pomaga czy nie i czy metodą liczenia i otwierania oczu zdzialalam coś lekiem na sennym

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Według mnie, nie ma gorszego leku nasennego niż ta hydroksyzyna... Podają to na potęgę w szpitalach, "żebyś się wyspał przed zabiegiem" i jeśli poprosisz. Tragedia. Dużo czasu spędziłam w szpitalu, więc miałam okazję się tego najeść. Szczerze, zasnęłam nad ranem, a potem ciężko było się obudzić... Z LD nie ma nic wspólnego. Przynajmniej w moim przypadku.

A co do metody, to każdy ma inny sposób. Tobie się uda w taki, a innemu w inny. Musisz próbować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wpadłem na ten sam pomysł będąc w szpitalu, jakieś 3 noce próbowałem coś zdziałać. Miałem podobnie jak @up, trudniej po tym zasnąć, a rano zamuła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma co się chemią truć, ale polecam poczytać o naturalnych sposobach szczególnie o mieszance ziół "Ubulawu"+ oczywiście zastosowanie różnych technik bo to tylko pomaga, żadna substancja raczej nie wywołuje LD sama z siebie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hydroksyzyna ma działanie po pierwsze uspakajające, przeciwlękowe. Zasypianie jest skutkiem ubocznym.Również nie wierze,że taki lek sam w sobie od tak powoduje świadomy  sen.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za to mieszanka Ubulawu była stosowana przez różne plemiona w calu uzyskiwania świadomych snów a jej składniki są naturalne i niegroźnie. Jednak ona tylko ułatwia zadanie i trzeba samemu wypracować. Jedynym pewnym efektem są podobno długie i bardzo wyraźne sny. Sam nie próbowałem, ale czytałem dużo o tym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz