• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
cnkzgl

Dziwna sytuacja czy moge byc zwiazana z duchem ?

43 postów w tym temacie

Witam wszystkich chcialabym przedstawic moja historie. Wszystko zaczęło sie 2lata temu po samobójczej śmierci mojego narzeczonego (nikt nie zna powodu jego śmierci).Przeszłam piekło wkońcu ślub w planach a nagle cos takiego. 2 Miesiące (Gdzieś we wrześniu) po.tym jakąś burza okna zamknięte na szafie leżała. ususzona róża która dostałam od niego koło 2-3w nocy okno się otwarlo i róża spadła z szafy. Nowy rok spędziłam w wiedniu kilka kolejnych dni też tam byłam 6.stycznia obchodzilby kolejne urodziny... Tej nocy mi sie przyśnił, na drugi dzień byłam już w Polsce. Kiedy przenieśli się z swojego pokoju do którego kiedyś mnie zaniósł gdy prawdę mówiąc opilam się bardzo usnol obok mnie w tym miejscu jest teraz łóżko mojej siostry i szwagra od

jakiegoś.czasu on budzi się w środku nocy i mówi

że ktos jest koło łóżka. Ja od.jakiegoś czasu też

widzę w domu cienie. Czuje czyjąś obecniśc

sytuację. powtarzają się ostatnio częściej ćdoochodzi do.dz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możliwe że nadal tu jest ( w sensie na tym swiecie ) jako duch , pewnie nie dokonczył jakiś spraw albo chce być blisko ciebie , wspólczuje Ci tragedi przeżytej , samobójstwo to coś okropnego , ale jeżeli mam być szczera zastanów się czy medium bądz seans spirytystyczny by tutaj nie pomógł , Twój narzeczony adekwatnie nie chce przeprawić się na drugą stronę , coś go tu trzyma , może ty , może jakaś sprawa , jak pisałam wyżej . Duchy tak mogą latami , czuwać przy innych osobach a z tego co widze nawiedza też twojego szwagra , czy mieszkacie razem w domu w którym to zrobił ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam wszystkich chcialabym przedstawic moja historie. Wszystko zaczęło sie 2lata temu po samobójczej śmierci mojego narzeczonego (nikt nie zna powodu jego śmierci).Przeszłam piekło wkońcu ślub w planach a nagle cos takiego. 2 Miesiące (Gdzieś we wrześniu) po.tym jakąś burza okna zamknięte na szafie leżała. ususzona róża która dostałam od niego koło 2-3w nocy okno się otwarlo i róża spadła z szafy. Nowy rok spędziłam w wiedniu kilka kolejnych dni też tam byłam 6.stycznia obchodzilby kolejne urodziny... Tej nocy mi sie przyśnił, na drugi dzień byłam już w Polsce. Kiedy przenieśli się z swojego pokoju do którego kiedyś mnie zaniósł gdy prawdę mówiąc opilam się bardzo usnol obok mnie w tym miejscu jest teraz łóżko mojej siostry i szwagra od

jakiegoś.czasu on budzi się w środku nocy i mówi

że ktos jest koło łóżka. Ja od.jakiegoś czasu też

widzę w domu cienie. Czuje czyjąś obecniśc

sytuację. powtarzają się ostatnio częściej ćdoochodzi do.dz

On nie przeszedł dalej.

Jest w pętli czasowej, tzn. wielokrotnie odtwarza różne sytuacje ze swojego życia.

Wiele z nich jest związane z Tobą, dlatego możesz to wychwytywać.

Jest tak jakby we śnie, nie wie, nie zdaje sobie sprawy z tego, że umarł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tymi różami to i u mnie była taka sytuacja :).. Przecież to miłe i można traktować jako znaki z drugiej strony a nie od razu się lękać.

A nawiedzanie szwagra - tak to już jest gdy ktoś jest komuś coś winny to i po śmierci będzie mu o tym przypominał. Zawsze piszę, ze tylko tacy ludzie się boją duchów inni nie maja do tego powodu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z powodu jego smierci bywa ciezko a nadzwyczajne syt zdarzają sie często

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

soldado, więcej rozwagi. Czy możesz zagwarantować, że twoja teoria jest prawdziwa? Równie dobrze autorka tematu mogła sobie to wmówić, bo z tęslnoty chce wierzyć, że on jest obok.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Autorka nie wmówiła sobie tego, ja tam już mam wyczucie i rozpoznaje histeryczki..:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możesz się zawieść na tym nie ufaniu, ale to twoja wola. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozwól, że Ciebie zapytam, a jakim prawem Ty chcesz mnie upokarzać ? Bardzo to jest dla mnie dziwne, bo jedynie co mi przychodzi na myśl to, to ze za wszelką cenę chcesz innym narzucać swoje zdanie a ze zdaniem drugiej osoby nie liczyć się w tym temacie. A ja ci piszę i to bez ogródek, ze nie masz racji!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nikomu zdania nie narzucam, ale pisanie, że wyczuwasz histeryczki na odległość jest niedorzeczne i to jeszcze masz taką pewność.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlaczego niedorzeczne? W napisanych zdaniach ukrywa się i ludzki charakter, po tym jak kto pisze i co napisał rozpoznaje się kto to pisze. Umiem to wyczytać i nic tego nie zmieni, pomylić się przy tym mogę, ale jest to raczej rzadkie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jednak jest taka możliwość, bo każdy ma inny charakter.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A pewnie, że tak. Są na tym świecie tacy kombinatorzy i manipulanci, że ich prześwietlić to trzeba by było być chyba bogiem.. :) Ale to są jednostki na szczęście i tak myślę, przynajmniej się pocieszam tym, ze tu takich nie ma..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sytuacja ma miejsce naprawde dziśi nie jest to wymysl mojej wyobraźni i jak to nazwano tesknota.. Pogodziłam sie już z faktem jego śmierci minęło już sporo czasu. Moi rodzice proponowali mi msze w jego intencji intensywność "wizyt " na cmentarzu wróciła do tych po porzebie ale syt ciągle się powtarza. Moj szwagier wrócil do rodzinnego domu boI sie nocowac w moim domu... Staje sie to coraz mniej zabawne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdjęcia, nagrania? Proszę o zrobienie zdjęć, a najlepiej nagranie filmu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Insitre no drażnisz mnie swoimi wypowiedziami :). Wszystkie zdjęcia kombinacje tzw. łowców duchów to fake i doskonale o tym wiem, czym chcesz się ekscytować, poruszeniem firanką no czym ? Stukami w rury przez sąsiada? :) Nie potrafię zrozumieć ludzi żądających takich dowodów, to naprawdę śmieszne przy dzisiejszej wiedzy. Widzisz nauka jest już tak daleko posunięta, ze trwają prace nad świadomością, próby tworzenia sztucznej świadomości, z oddziaływaniem na odległość sugestii z odczytem komputerowym myśli, a ty wyjeżdżasz z czymś tak mało poważnym.. Jakbyś nie rozumiał, że naszym aparatem ( tak aparatem( służącym do łączności przekraczającej granice widzialnego naszą aparaturą pomiarową dostosowaną do okrojonego spektrum, sięgamy o wiele dalej i dopiero gdy wynajdzie się taki komputer potrafiący czytać świadomość można będzie coś takiego zarejestrować, ale nie wcześniej. Pozdrawiam cię z uśmiechem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejna wymówka dla waszych zabobonów. Jeśli ona coś zobaczy swoimi oczami, to my też. Wyśmiewać to możesz siebie za łatwowierność. Żądanie dowodów jest niepoważne?!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak niepoważne jest żądanie takich dowodów, latanie po opuszczonych budowlach i nagrywanie ruchów szczurów. Własnie o to chodzi, że ty nie zobaczysz tego co ona nie ma na to szans by wszyscy ujrzeli, bo to zależny od czujności ich membran od wielu czynników wszystko to co ktoś z nas widzi, a niestety każdy może zobaczyć co inne jest przetwarzane przez nasz mózg wielka rolą rozpoznawania informacji, polecam zaznajomienie się z mechanizmem widzenia i roli świadomości w tym co się widzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dowód jest niepoważny, a wiara w coś bez dowodu już jest? Skąd czerpiesz tą wiedzę, bo na pewno nie z doświadczenia.

Nadal upieram się przy swoim i chcę dowodów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak z wielu własnych doświadczeń czerpię tę wiedzę, z rzeczywistym rozplątaniem i zbadaniem krok po kroku każdej sytuacji. Widzisz jest różnica między nami, bo ja w cyrkowych magików i manipulatorów nie wierzę, a ty pewno ich się naczytałeś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie naczytałem się żadnych manipulatorów. Potrafię samodzielnie myśleć i jeśli czegoś nie ma na nagraniu, to jest to w głowie, czyli zwidy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli bardzo trafnie napisałam do Ciebie post w innym temacie. Zachodzi tylko pytanie dlaczego chcesz rozmawiac o takich tematach i co Cię tutaj trzyma?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz