• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
MaryTyna89

Proszę o wytłumaczenie

5 postów w tym temacie

Cześć :D

Jestem nowa na tym forum, ale musiałam napisać ten temat

W Lipcu byłam na wakacjach u babci i tam zdarzyło się kilka dziwnych rzeczy.

Mój tata śpi w pokoju na przeciwko pokoju gdzie śpię ja z moją mamą.Pokój w którym śpi mój tata i brat zawsze są zamknięte, a okno również szczelnie zamknięte.Jednym śłowem ŻADNEGO przeciągu.Gdzieś tak około 4:00 usłyszeliśmy trzask dobiegający z pokoju gdzie spali mój brat i tata.Kiedy weszliśmy okazało się, że szklanka stojąca na szafce sama z siebie przewróciła się,stłukła, ale nie spadła tylko się zatrzymała.Następnego dnia rano przeczytałam o wymordowaniu rodziny w czasie ll wojny światowej która mieszkała w tej samej miejscowości co moja babcia.Po południu bawiłam się z moją siostrą cioteczną w czarodziejki :D Za Ch posłużyły nam dwa flamastry.Włożyłyśmy je do tylnych kieszeni naszych spodenek.Po jakimś czasie zorientowałyśmy się, że nasze flamastry znikneły sprawdzałyśmy na kanapie i pod kanapą NIE BYŁO ICH.Później sprawdziłyśmy jeszcze raz w tym SAMYM miejscu i...BYŁY TAM.Nie wiem co to wszystko może znaczyć.Dom wybudowali moja babcia i dziadek.Wcześniej był na tym miejscu był sad, a dom wybudowano na wiśni.Batdzo was prosze o pomoc!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może żyły wodne :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlaczego nie napisałaś o tym w lipcu?

Skoro bawiliście się w czarodziejki, to normalne, że flamastry zniknęły.

Z dnia na dzień przeczytałaś o wymordowanej rodzinie podczas II wojny światowej, z jakiego powodu, skąd te informacje?

Co ma to Twoim zdaniem do tej szklanki, która pękła i do tych znikających flamastrów?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dlaczego nie napisałaś o tym w lipcu?

Skoro bawiliście się w czarodziejki, to normalne, że flamastry zniknęły.

Z dnia na dzień przeczytałaś o wymordowanej rodzinie podczas II wojny światowej, z jakiego powodu, skąd te informacje?

Co ma to Twoim zdaniem do tej szklanki, która pękła i do tych znikających flamastrów?

Proponuje Ci znaleźć w tamtym miejscu internet.Życzę powodzenia.

PS przez całe wakacje byłam poza domem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz