MatisYeti

Ciekawi świata duchów ślązacy łączmy się

7 postów w tym temacie

Witam serdecznie

Od już blisko roku zajmuje się tematyką zjawisk paranormalnych na swoim kanale YT i zacząłem już nawet zbierać sprzęt potrzebny do uwieczniania tych zjawisk, tym niemniej brakuje mi najważniejszego elementu, czyli ludzi, którzy nie bali by się pozostawać w takich miejscach do późnych godzin oraz co ważniejsze mieszkali na terenie Dolnego Śląska, Górnego Śląska bądź gdzieś nieopodal. Prawdę powiedziawszy mój dorobek w kwestii takich wypraw jest dość ubogi w związku z czym każdy kto zna się na tym i takową wiedzą chce się podzielić byłby mile widziany. Jeżeli istnieje już taka grupa to prosiłbym o dane kontaktowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Świetny pomysł, chociaż wielu już było takich chętnych badaczy duchów, no i .... cisza . Nie jestem ze Śląska, ani z Dolnego Śląska , chociaż od czasu do czasu jestem we Wrocławiu. We Wrocławiu i okolicach jest mnóstwo takich ludzi zainteresowanych "taką działalnością", ale najczęściej bardzo szybko to upada. W każdym razie powodzenia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. O jakie rejony Górnego Śląska konkretnie chodzi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja sobie myślę tak; skoro Was interesują atrakcje z duchami, może nauczycie się kontaktów z nimi i pomożecie im aby się nie błąkały Niech obie strony będą zadowolone

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zawsze te dusze się błąkają. Nie rzadko zdarza się, że chcą coś przekazać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To wiem że nie zawsze, ale miałam na myśli stricte właśnie te zagubione z takich czy innych powodów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na Dolnym Śląsku będę teraz coraz częściej przebywać, więc jestem zainteresowana tym tematem i miejscami w tym rejonie :-) czekam z niecierpliwością aż temat się rozwinie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz