• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
technik

Seks Astralny

9 postów w tym temacie

Seks astralny - zjawisko bardzo ciekawe, gdyż jak się okazuje jest możliwe ;) Z tą różnicą że Naszą partnerką/partnerem jest także istota niematerialna, np. sukkub.

Miał ktoś z Was doświadczenie w tych sprawach? Cóż to jednak za przyjemność, kiedy nasza świadomość nie ma o tym zielonego pojęcia?

Proszę o opinie - szczególnie Atram ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzicie, ja widocznie muszę Was zawieść, bo w temacie stricte "seksu astralnego" sie nie znam. :)

Chodzi Wam również o coś na zasadzie takiej, jak wykreowana również we śnie świadomym? Powiem szczerze, tylko w tej tematyce mogę sie wypowiadać i tylko do tego aspektu sie odnieść. Seks w snach świadomych jest odbierany jako dużo bardziej intensywny pod względem doznań. Dzieje się to z tego powodu, że dosłownie wszystko możemy kreować względem własnych potrzeb. Otoczenie, kolory, kształty, samego partnera/partnerkę. Stworzyć świat idealny.

Wiele punktów przemawia za, równie wiele przeciw. W temacie seksu astralnego, odbywanego na zasadzie OOBE, polecam przeczytanie chociażby tego:

http://www.psi.dm3.pl/p-528-9_71.html

Tutaj, techniku, masz również odpowiedź na swoje pytanie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seks astralny? Mentalny?

Są takie rodzaje. Ale jeszcze nie próbowałem :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie wiem mi nie wiadome, a mam pytanie czym różni się seks astralny od masturbacji, do masturbacji tęż potrzebne są "myśli" poruszające wyobraźnie i to my sami wybieramy "partnerkę" i "pozycję"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A wie Ktos jak sie to w ogule robi_

To nie jest tak, że chcesz "sobie zaruchać", odreagowujesz i jest świetnie, to doświadczenia na wyższej strefie duchowości, nie dla takich laików jak Ty. Więc lepiej nie zagłębiaj się w to dla Twojego dobra i oszczędzenia Twojego cennego czasu który możesz poświęcić na naukę języka polskiego np.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawdę rzeczesz Ader. Chciałbym tylko nadmienić że od seksu astralnego można się uzależnić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak od wszystkiego Kaanie. A żeby nie robić offtopu to napomnę jeszcze, że seks astralny nie jest to coś co sprawia przyjemność i znacznie różni się od seksu fizycznego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam !!!

Miewam czesto paralize senne...ostatnio zaczely mi sie dziac jeszce dziwniejsze rzeczy...podczas paralizów sennych odczuwam nagle obecnosc kobiety nie widze jej ale czuje zaczynamy sie dotykac a potem kochac,nagle ona jakby zaczyna panikowac tak jakby robiła to przez sen i nagle sie wybuddzala...zaczyna sie wyrywac i ucieka w panice zdarza mi sie to dosc czesto i sam nie wiem co to znaczy...nieraz staram sie cos do niej powiedziec ale ona nic nie odpowieda ....zawsze tak samo rwie sie najpierw do kochania a potem ucieka :o Dodam jeszce ze mam dziewczyne z ktora mieszkam i nie jestem 'wyposzczony' seksu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz