strasznieciekawe

Najbardziej nawiedzone miejsca.

5 postów w tym temacie

Witam wszystkich!

Chciałbym zaprosić was do obejrzenia mojego pierwszego filmiku o najbardziej nawiedzonych miejscach na świecie.

Jest to dopiero pierwsze wideo na kanale ale mam nadzieję, że przypadnie ludziom do gustu i będę mógł zrobić ich więcej i to dużo lepszych. Wszystkie opinie mile widziane! Zapraszam!

Najlepiej oglądać na słuchawkach, wtedy audio jest lepiej dopasowane niż na głośnikach. Nie byłem pewny do jakiego działu to wrzucić, a sam filmik jest głównie o duchach także postanowiłem dodać temat tutaj. Jeśli to zły dział proszę o przeniesienie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy każdy film typu odliczanie musi wyglądać tak samo?-chodzi mi o ściszony śmieszno-straszny głos czytający nazwę miejscówki lub numer. Jeśli chodzi o estetykę to ładnie to wygląda. W filmach tego typu zbytnio się nie poszaleje w tym kierunku. Dopracuj głos i będzie ok. Jak na pierwszy film jest całkiem fajnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak Aless ma racje te dodatkowe efekty dźwiękowe ujmują powagi tego co chcesz przekazać ludziom. Narracja ok ale wypowiadaj słowa dokładnie i bez pośpiechu nie wyciszaj końcówek. Będzie dobrze. Tzn jest dobrze ale bedzie lepiej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny filmik, chociaż ja i tak słabo wierzę w te owe nawidzenia i duchy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich jeszcze raz !

Chciałbym zaprezentować wam kolejny filmik - tym razem o najbardziej przeklętych przedmiotach. Zapraszam do oglądania!

Zdaję sobie sprawę, że audio w pierwszym filmiku pozostawia dużo do życzenia, dlatego zrobiłem reupload z poprawionym dźwiękiem.

Mam nadzieję, że zainteresuję was choć trochę :) Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz