NIezapominajka

Wilkołak czy zbyt bujna wyobraźnia ?

7 postów w tym temacie

Cześć Wam, moi drodzy.

Przychodzę do was z dość ciekawym zdarzeniem z dzisiejszej nocy. Mianowicie, w nocy ( z zeznań mamy) na niebie pojawiły się różowe błyski, jasno- wręcz blado różowe. Było to mniej więcej między 2 a 4 w nocy. Sama doświadczyłam takich błysków mniej więcej o 6 rano, kiedy czekałam na autobus, na pustym przystanku, a było ciemno. Tyle, że te "błyski" przypominały raczej błysk piorunów. Tyle że, jest zima, to po pierwsze, żadnych grzmotów nie było ( wiem, że istnieje coś takiego jak burza w zimie) jednak, niebo było całkowicie czyste.

Ponadto kiedy poszłam zobaczyć w to miejsce ( za stodołą) czy są jakieś ślady na śniegu, okazało się, że są. Ba nawet sporo, lecz nie są to ślady ludzki, bynajmniej do pewnego miejsca. Wyglądały jak ślady, psa, wilka, może jakiejś sarenki, co w sumie jest możliwe, bo mieszkamy blisko lasu, jednak w pewnym miejscu ślady te zmieniają się w damskie buty ! Od tak, jakby zwierze zniknęło a pojawił się człowiek, dokładnie damskie zimowe buty z podwyższoną stopą, śnieg nie zapadał tych śladów, wiodą one do końca tej stodoły i są przerywane, buty, kopyta, buty, kopyta. Pierwszy raz w życiu widziałam tak dziwne ślady, dlatego piszę do was. Co o tym sądzicie ? Ponadto śniły mi się w nocy wilkołaki, pomimo iż nie myślałam o nich w ogóle, bo i po co ? A może te ślady to przypadek ? A moja wyobraźnia jest zbyt bujna ? Co o tym sądzicie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomyslalas o kobiecie z psem na spacerze? Albo zwierzeciem goniacym kobiete?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sidney220 mieszkam na wsi, ślady były tuż za stodołą za którą rozciąga się pole, które jest ogrodzone, w mojej wsi mieszkają prawie same staruszki, nie biegają za psami, dlatego tu napisałam, bo nie widzę racjonalnego wytłumaczenia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo ciekawe... Przyznaje.

Może jest ktoś w okolicy kto według ciebiest dziwny... Może ktoś nowy się przeprowadził?

Ja bym powiedziała albo wilkołak albo czarodziej lub na "normalną odpowiedź dla tych którzy nie wierzą w takie rzeczy to" może ktoś gonił psa bo mu uciekł ale tak na oko to co ile centymetró była zmiana śladów?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie blyski to statki kosmiczne na niebie jest ich masa  jak sie poruszaja to z tak wielka predkoscia ze widzisz blysk i tyle ... wilkolaki hmm....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ślady na filmach tak to właśnie wyglada

_ tak ale ja wiem ze wiesz wszystko o wilkołakach ale tak to opisuja ludzie w kinach...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz