strasznieciekawe

Niewyjaśnione zjawiska uchwycone na taśmie.

5 postów w tym temacie

Witam wszystkich bardzo serdecznie! :D:D

Chciałbym jeszcze raz zaprosić was do rzucenia okiem na mój kolejny filmik z serii "Strasznie Ciekawe". Wszystkich, którym się spodoba zapraszam serdecznie na kanał i mam nadzieję, że uda mi się ukraść kilka minut z waszego życia! Jeśli się nie spodoba, cóż, kolejne będą lepsze!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie obejrzałem ten i inne twoje filmy, ciekawy pomysł na kanał. Zasukrybowałem cię na you tube. Mam nadzieję, że bedziesz się dalej rozwijał zarówno tam jak i tu na forum, że poruszysz jeszcze wiele ciekawych tematów. Co do minusów to raczej ja osobiście, żadnego nie zauważyłem.

A odnosząc się do samego materiału. który przedstawiasz to poruszę tu kwestię, dość oczywistą dla każdego widza. Wszystkie, albo prawie wszystkie filmy ukazujące zjwiska paranormalne cechują się dość kiepską jakością i ostrością obrazu, i to jest dziwne w dobie komórek, kamer i aparatów cyfrowych. Z kolei co do tego filmiku z lewitująca dziewczynką to ten gostek miał już włączoną komórkę, tak jak by z góry wiedział, że może zauważyć coś ciekawego. Hmm, chyba nikt tak nie robi normalnie, że jak wychodzi z psem to włącza komórkę. Ten ostatni filmik też budzi moją wątpliwość, na ile można to dostrzeć, to przechodzący ludzie nie za bardzo zwracają uwagę na to, że biegnący obok nich gostek nagle znika. I to znika w czymś co mi przypomina błyskawice. Niestety internet tym się właśnie cechuje, jako domniemane źrodło informacji, że nikt nigdy nie może być na 100 % pewnym prawdziwości zamieszczonych w nim informacji i materiałów. Dla wielu niemożliwością jest też dotarcie do ich pierwotnego i oryginalnego źrodła. Wielokrotnie jest tak, że ludzie łykają z neta wszystko bezkrytycznie jak przysłowiowe kaczki, po czym kopiują to co wyczytają lub obejrzą nie podając nawet skąd to wzięli. Utrudnia to a często nawet uniemożliwia sprawdzenie wiarygodności takich informacji. No nic trochę odbiegłem od tematu twoch filmów, ale mam nadzieję, że wiesz o co mi chodziło.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że umieścisz jeszcze więcej filmów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zbiór ciekawych filmików. Kilka z nich wybiórczo już pojawiły się na naszym forum. Ja wprawdzie nie dysponuję filmikami, ale mogę powiedzieć coś ze swojego doświadczenia. Miałam taki okres w swoim życiu, że bardzo silnie odczuwałam potrzebę bycia w lesie nocą. Bez względu na porę nocną wsiadałam w samochód i jechałam w góry. Tym razem pojechałam do lasu, gdzie znajduje się stary przedwojenny amfiteatr w centrum lasu. Droga do niego to dukt leśny obok którego znajduje się grób zastrzelonego żołnierza w czasach okupacji. Pełnia księżyca oświetlała wysrebrzone pnie ogromnych starych buków. Przysiadłam na jednym z pniów pod grubą starą brzozą. Kontemplując nagle poczułam coś ocierającego się o moje nogi. To był czarny kot. Wlazł mi na kolana wpatrując się usilnie w moja twarz. Dziwne pomyślałam, co kot robi w środku lasu? Pogłaskałam go, kocio pochodził sobie wokół mnie siedzącej i odszedł nawet nie wiem kiedy. Trochę to było niesamowite zdarzenie

Takich zdarzeń miałam wiele, które znajdują się tutaj w archiwach forum

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Filmy ciekawe natomiast mógłbyś przestać gestykulować tymi rękoma, po prostu je złóż jak na końcu czy coś bo to bardzo nieprofesjonalnie wygląda jakbyś nas usilnie przekonywał żebyśmy uwierzyli.

Co do materiału to teleportujący się mężczyzna albo dziecko lewitujące można zrobić tak jak to na końcu stwierdziłeś wystarczy mieć trochę pojęcia w obróbce. Ale ten świński stwór w tym opuszczonym budynku albo te krzyki w hotelu... no no gościu miał jaja tam wejść.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki wielkie za poświęcenie czasu na obejrzenie filmiku! Na pewno jest jeszcze dużo rzeczy, które muszę poprawić jak np ta gestykulacja. Z filmiku na filmik będę starał się to wszystko robić lepiej, może coś za każdym razem ciekawego dodawać. Zobaczymy!

Jeśli chodzi o klip z latającą dziewczynką to moim zdaniem jest 100% fake, jak wrzuciłem filmik na yt to po ok. 30 minutach jakaś firma upomniała się o prawa autorskie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz