strasznieciekawe

Strasznie Ciekawe #4 - Ludzie z prawdziwymi super mocami!

2 posty w tym temacie

Witam kolejny raz bardzo serdecznie!

Udało mi się skleić następny filmik, tym razem mniej straszny ale myślę, że równie ciekawy jak poprzednie :)

Na filmie staram się przybliżyć wam kilka ciekawych postaci, które znane są na całym świecie za sprawą posiadania umiejętności, o których inni ludzie mogą tylko zazdrośnie marzyć.

Gorąco polecam i zapraszam do oglądania! Wszelkie sugestie oczywiście wskazane!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O niektórych przedstawionych przez ciebie przypadkach, już gdzieś tam kiedyś słyszałem choćby przelotnie. Ale pojawiło się kilka jak ten współczesny samuraj o których usłyszałem i dowiedziałem się dopiero z twojego filmku. Z mojego punktu widzenia, to wielu temu podobnych ludzi cechuje się niezwykłym opanowaniem swojego umysłu. Jedną z dróg do takiego stanu jest medytacja, ja ją osobiście praktykuje już od półtora roku i już opanowałem wiele reakcji swojego ciała i umysłu takich jak strach, zdenerwowanie, niekontrolowane szybkie bicie serca. Wiem, że to nic w porówaniu do tych ludzi, ale w większości przypadków tak to wygląda. Kto wie może i ja kiedyś dojdę do podobnej samokontroli swojego umysłu i ciała i ich jedności, bo to też jest niezmiernie ważne. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz