• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
gocha203

czy to bylo oobe ?

8 postów w tym temacie

Witam. Z gory przepraszam za pisownie. Pisze z telefonu ten post. Od jakiegos czasu probuje oobe i ld. Kazda proba wejscia w te stany konczyla sie fiaskiem, az do ubieglej nocy. Obudzilam sie po 3.00 dlugo nie mogac usnac, pomyslalam, ze sprobuje ponownie. Ulozylam sie na wznak, wzielam kilka glebokich oddechow, zamknelam oczy i poddalam sie skupieniu na wlasnym oddechu. Gdy bylam juz mocno rozluzniona i uspokojona, swoja uwage skupialam wylacznie na plucach, z kazdym oddechem skupialam sie zupelnie na nich... Jak sie "unosza i opadaja"... Trwalo to dosc dluga chwile, a ja czulam jak mocno zaczynam "odlatywac" w swego rodzaju trans... Nagle stalo sie cos dziwnego. Mianowicie w momecie, gdy chyba zaczelam usypiac poczulam gwaltowny jakby "zryw" jakby cos "wyparlo" jakas czesc mnie ku gorze... Wprawilo mnie to w swego rodzaju strach czy obawe... Szybko jednak wrocilam do stanu uspokojenia. W tym momencie bylam niczym podekscytowana i w myslach krzyczalam sama do siebie "udalo sie!"... Jednak cos bylo dziwnego jakas czesc mnie byla uspokojona a inna bardzo zlekniona... Czulam jakbym leciala ku gorze majac przed oczyma wyrazne niebieskie kolory, nawet nie wiem jak to opisac (to czego tyczyly te kolory). Byly bardzo wyrazne tak jakby niebieski przechodzil w blekit... Nie widzialam siebie spiacej w lozku w tym momencie, nie widzialam nic innego poza niebieskimi barwami jakby lecacymi ku gorze... Pomyslalam wtedy,ze nic wiecej sie nie dzieje, nie widze nic innego nie tak powinno byc... Zaczelam myslec ze fajnie bylo by znalezc sie w jakims miejscu przy boku jakiejs osoby... Jednak dalej nie widzialam nic poza tym niebieskim kolorem... Nagle pomyslalam o powrocie do normalnego snu. Wiedzialam ze jezeli to oobe to musze wrocic jak najblizej mego ciala... Nagle otworzylam oczy, po czym zmienilam pozycje i je zamknelam...Zaczelo sie cos w postaci snu. Jednak nie znalazlam w miejscu i przy osobie o ktorej pomyslalam wczesniej bedac w tamtym transie lecz przy osobie z mojej przeszlosci... Po przebudzeniu pamietalam caly sen, kazdy szczegol tak samo jak ciagle mam przed oczami ten niebieski kolor i uczucie jak cos wyparlo pewna czesc mnie z wielkim impetem... Czy to bylo oobe? Czym mogl byc ten stan w jakim sie znalazlam i co znaczyl ten niebieski kolor? Sama nie potrafie tego rozszyfrowac. Prosze wiec o pomoc. Moze ktos z Was forumowiczow rozwieje moje watpliwosci. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :)

Chyba jednak z tego co opisujesz nie udało się. ;)

Idź spać i nastaw sobie budzik na dzwonienie za dwie godziny...

Gdy się obudzisz znowu sobie nastaw budzik na dzwonienie za dwie godziny i tak kilka razy...

Gdy w ten sposób wymęczysz swoje ciało, to osiągniesz w krótkim czasie oobe.

Bardzo mnie ciekawi jednak , dlaczego chcesz ten stan osiągnąć ? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za odpowiedz... Pytasz dlaczego? Hmm...Zjawiska nadprzyrodzone, ezoteryka itp... interesowało mnie od małego... Jako dziecko często lunatykowałam, co zabawne potrafiłam znalezć ukryty klucz od drzwi, by wydostać się z domu podczas "sennych spacerów" (rodzice zaczęli chować klucz w różnych rozmaitych miejscach, podczas gdy mój lunatyzm znacznie się pogłębił - wychodziłam zwyczajnie z domu, wiele razy odnajdowali mnie w różnych miejscach)... Zawsze byłam ciekawa wiedzy, interesowała mnie tematyka duchów, egzorcyzmów, opętań, świadomy sen i właśnie OOBE.... Od dłuższego czasu pragnę osiągnać ten stan z prostej przyczyny fascynacji owym zagadnieniem... Fascynacja i ciekawość, to wydaje mi się główne argumenty, dla których ludzie próbują OOBE...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak myślałem :)

Twoja Dusza pragnie wszystkiego tego, co duchowe i nie chodzi tutaj tylko o OOBE :)

Coś Ci napiszę.

Masz ogromną wiedzę, która jest w Tobie.

Ona wynika z Twoich wcześniejszych wcieleń.

Dlatego dążysz do wszystkiego tego, co duchowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za kontynuację wypowiedzi... Jqk sądzisz czym mógłbyć ten dziwny epizod którego doświadczyłam uprzedniej nocy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To skutek tego, że założyłaś ten temat :)

Podświadomie dla siebie, efekt ten sprawił, że założyłaś ten temat i w nim chcesz odpowiedzi.

Słuchaj zawsze swojej intuicji.

To pierwsza myśl, którą masz na jakikolwiek temat :)

Intuicja, wyobraźnia i sumienie pochodzą z głębi Twojej duszy.

Właśnie w ten sposób dadzą upust Twoje doświadczenia, które masz z poprzednich wcieleń.

Jak myślisz...

Dlaczego od samego początku nie tolerujesz, czujesz wręcz niechęć do niektórych osób, chociaż ich tak naprawdę nie znasz ?

A inne od samego początku lubisz, chociaż jakby się tak zastanowić, to nie wiadomo za co ? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć.... Najlepsza dla Ciebie może okazać się metoda 4+1 połączona z metodą Huśtawki. Jeśli faktycznie siedzisz w tych tematach, to doskonale wiesz czym są i jak wyglądają wspomniane przeze mnie metody. To, co napisałaś w pierwszym poście, to, czego doświadczyłaś to zwyczajnie była projekcja astralna, ale nie, to nie było oobe... Próbuj dalej, o ile chcesz tego stanu doświadczyć. Kiedy już przejdziesz faze fascynacji, a ja tu jeszcze zajrzę, możemy podyskutować o tym, co już wiesz, po doświadczeniu stanu oobe, teraz jednak myślę, że śmiało polecisz w astral po tych dwóch metodach wykonywanych jednocześnie. Pozdrówki. Ajka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witaj :)

Chyba jednak z tego co opisujesz nie udało się. ;)

Idź spać i nastaw sobie budzik na dzwonienie za dwie godziny...

Gdy się obudzisz znowu sobie nastaw budzik na dzwonienie za dwie godziny i tak kilka razy...

Gdy w ten sposób wymęczysz swoje ciało, to osiągniesz w krótkim czasie oobe.

Bardzo mnie ciekawi jednak , dlaczego chcesz ten stan osiągnąć ? :)

To są jakieś tortury, a nie technika na eksterioryzację. Zmęczenie nie ma tu nic do rzeczy, wystarczy mieć świadomość podczas paraliżu sennego i wtedy 'ręcznie' rozluźnić więzy łączące z ciałem. 4+1 jest też dobrym wspomagaczem dla zielonych.

Dodam, że te błyski to bardzo rzadki rodzaj zaburzenia sennego. Niektórzy słyszą wtedy dziwne dźwięki, a ponieważ podobne widziałem w horrorze "sen w donu wiedźmy", to ja natychmiast się zerwałem, gdy po raz 1 je zobaczyłem :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz