• Ogłoszenia

    • Ona89

      Zmiana Adresu   18.01.2018

      Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
xolina

duchowy rozwój gotowość do podjęcia misji i doskonalenia rozwoju

3 posty w tym temacie

Myślę, a teraz już wiem, że od jakiegoś czasu Oni mnie wzywają. Na początku nie byłam pewna, w mojej duszy, świadomości wił się chaos do momentu gdy poczułam/dotarło do mnie że jestem im potrzebna. W pewnym momencie mojego życia zaniedbałam rozwoj duchowy, aby skupić się na sobie i doczesności. Popadłam w depresję, gdzieś z tylu głowy krzątała się ta informacja od nich, ale w tamtym momencie nie potrafiłam tego zidentyfikować. Wtedy poczułam potrzebę doskonalenia swojego rozwoju, a nawet odważę się nazwać to przeznaczeniem. Teraz wiem, że sygnały które były dla mnie niejasne układają się jak puzzle, powoli, bez zbędnego pośpiechu. Być może zostałam wystawiona na próbę czy zdołam odkryć w sobie ukryty "sens". W momencie medytacji czuję szczęście i ogromną radość duszy. Uczucie nie do opisania, w tym momencie gdy podejmuję próbę kontaktu, daję świadectwo chęci służenia (bez poklasku), pomocy przy odprowadzaniu i byciu spowiernikiem zbłąkanych, bez chęci jakiegokolwiek niezdrowego interesowania się fałszywym tropem (jestem pewna że wiecie o czym mówię). Czuję się tak wolna, szczęśliwa, lekka i potrzebna. Intuicyjnie, a właściwie lepszym określeniem będzie to że odczytuję którą drogą powinnam iść, i wiem że teraz jest to szeroka ścieżka to z każdym krokiem będzie stawała się bardziej wyraźna prowadząc do celu, niekończąca się droga, którą muszę i wciąż będę miała za zadanie jej pokonywanie. Sama dla siebie muszę się doskonalić, mentorem są Oni, za ich znakami podążam. Od ludzi bardziej doświadczonych, też naznaczonych, mogę czerpać wskazówki, ale wiem że każdy musi pokonywać swoją własną "ścieżkę". Wiem także, że nie pragnę iść w pośpiechu, łamiąc kostki, ponieważ moja motywacja jest czysta, a inspiracja wypływa od nich. To dlatego musiałam swoje odczekać, nie byłam gotowa na tę mądrość. Jednak stając gdzieś z boku, niewychylając się, czekając z cierpliwością,  zostałam wynagrodzona, wielką odpowiedzialnością, lecz polegającą na poczuciu sensu tego co mam czynić i to jest nagroda. Człowiek o chwilowym pragnieniu bycia łącznikiem, nigdy nim nie zostanie. Bo to jest coś w rodzaju obsesyjnego pragnienia wrażeń. Nie na tym to polega. Wybierani są jedynie cierpliwi i o prawdziwej wierze w potrzebę pomocy zagubionym duszom. W czasie w którym to Oni uznają, a nie w czasie w którym człowiek zapragnie. Cieszę się, że możemy się tutaj dzielić swoimi wskazówkami, doświadczeniami, bez pokazywania kart, bo ten kto ma zrozumieć, to zrozumie, nawet jeżeli pózniej niż by tego oczekiwał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygląda mi to na piękne powołanie,ale powiedz ile masz lat?Wiele ludzi odczuwa powołanie w pewnym wieku.Czasem lepiej zwolnić zastanowić się i bez emocji         zobaczyć czy świat duchowy  nie jest zbudowany przez nas dość idealistycznie. Modlitwa i wiara dają sens naszemu życiu ,ale nieraz po przyjęciu rożnych rodzajów ślubów okazuje się ,ze 2 strona nie jest taka jaka powinna być lub jaka nam się wydaje ,ze będzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ehh... Mam 23 lata. Modlitwa nie musi być namaszczona kultem religijnym. Wyznaję wiarę w Boga, ale nie jest to Bóg żadnej religii. Bóg dla mnie jest najwyższym wymiarem i energią. Od zawsze, od dziecka, wiedziałam co jest "na rzeczy", ale zwyczajnie w świecie nie byłam gotowa. W pewnym momencie nadszedł ten czas. Tego, że nie zawsze jest pięknie i cudownie, myślę że nie muszę zaznaczać. Szczególnie, że człowiek który jest częścią "tego" świata doświadcza czasem nieprzyjemnych, czasem dziwnych i bolesnych zdarzeń i przeżyć. Przyzwyczaiłam się do tego i to akceptuje. Przezwyciężam strach w najtrudniejszych momentach na poczet spokoju i skupienia. W końcu wiem kto ma mnie w opiece ;-)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz