Gerant

Przeżyłem obecność demonów teraz moje zdanie

3 posty w tym temacie

Jakiś czas temu przeżyłem naprawdę trudne chwile, to był atak demonów, zasadniczo nie chce mi się o tym rozpisywać ponieważ oprócz ludzi nie zaangażowanych w całą sprawę mało kto bierze to na poważnie a ja nie chce tu robić sensacji. Chodzi mi zasadniczo o coś innego, przeglądam sobie dział demonologia i odnoszę wrażenie że może 10% lub 5 % procent wpisów ma jakikolwiek sens i jest tworzona przez ludzi którzy coś ogarniają. Przeraża mnie coś innego, lekceważenie zjawiska, zabawa formą, mówienie że to tylko choroba. Totalnie przeraża mnie sytuacja wywoływania demonów. Chciałbym zwrócić uwagę na coś dla mnie NAJBARDZIEJ ISTOTNEGO sądzę że część wpisów jest tworzona przez ludzi którzy już są pod silnym wpływem demonów i tak jakby zachęca np do wywoływania demonów, pułapek na demony (pułapka na demony to jakby chcieć jajkiem kinder niespodzianką spróbować uchwycić wybuch nuklearny - nie istnieje coś takiego jak "pułapka" a sam pomysł wywoływania jest jak taniec gołym tyłkiem na brzytwie)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawda nie można lekceważyć "zabaw" z tymi potężnymi bytami. Oni są po to żeby nas zniewolic i zabić. Dużo ludzi nie ogarnia że oni są od nas mądrzejsze 10 razy.. i tak czy inaczej dojdzie do opętanie jak będą ludzie się angażować w takie zabawy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podoba mi się ta poetycka przenośnia z brzytwa hehe ..mnie się także nie chce w doświadczenie zagłębiać ...gdzieś już pisałam że gdy człek poczuje te "energię" ino obecność czasem starcza by paść na kolana ateiście i modlić do niebios ....ludzie mają dziwne fantazje a koniec końców na krawędzi każdego kija jest ego :chęć posiadania:czegoś,kogoś ,..władzy ,kontroli,wiedzy,sławy ...tu rodzi się głupota albo co gorsza lekceważenie i ignorancja 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz