Zuzanna Bawisz

Wilkołactwo czy paranoja?

3 posty w tym temacie

Mam koleżanke którą bardzo lubie ale jest bardzo dziwna...

Zaczeło się od filmu (oczywiście) i potem zaczeła czytać jak zostać... I w tym samym czasie zaczeły ją boleć kości gorączki około 2-3 tygodni i przestało i po kilku miesiacach znowu

Miewała też przewidzenia niby oczywiste, niby banalne takie jak:

_ jadąc do banci wyobraziła sobie śnieg, wszystko na biało a  wcześniej odrobinkę padało. Na drugi dzień padało jak niewiem jak w grudniu ale tylko utrzymało się dwa dni a było to w kwietniu

_ raz idac na wf była ciekawa co na obiad i nagle pojawił sięjej talerz pełen skwarków. I była pewna że będą pierogi bo do nich naogół daje sie skwarki ale był sos z zkwarkami...

(powiedziałabym więcej ale nie wiem czy wystarczy miejsca)

Kiedyś niczuła ani trochę zapachu krwi nawet z bardzo bliska a teraz czuje... Nawet muwi ze jak ma rane czy coś to zawsze wylizuje... I jej smakuje! Raz miała taką ochote ze ledwo co usiedziała na miejscu a poczuła ją od przechodzącej cioci (choć chyba niemiala zadnej rany a ni nic innego) ale porwała mieso z obiadu i uciekla na dwór jakoś przeszło... Ciezko

Nie ma uczulenia nasrebro ale na nikiel (tak wiem ludzie czasem maja uczulenie na nie)

Mapentageam a jak każdy kto interesuje sie takimi zeczami to sie orientuje ze pentagram to 

_ znak bozy u niej tak, znak wilkołactwa i znak magi..

Ostatnio odmiesiąca potrawi ogrzewać swoje cialo i jak ma gesią skurkę to potrafi tak zapanować ze nie jest jej zimno i znika ta gesia skurka

Czasem jak obednie paznokcie to w 5 dni pół centymetra jej urosły lub tak samo z włosami na nogach... (bez złośliwych komentarzy!) 

W ciemnościach takich średniawych ma żółtawe oczy  a w dzien niebieskie! 

Czasem jak sie wkurzy to jej zwrok przeraża ale robi to żadko i jak ryczy warczy u babci to mówiła mi ze jej uszy sie same zatykały a i liedyś nie umiała ruszać uszami a ostatnio! Ruszają sie a szczegolnie te prawe...

Jak raz wyszła na dwór tak ze było widać już księżyc to muwiła ze tak zaczełaszaleć biegać wskakiwać na drzewa itp..

Ona ma dosyć dobry węch w sęsie zawsze wie co bedzie na obiad np.. Czasem wachamy i zgadujemy co na obiad i ona ma zawsze racje i nie czyta jadłospisu i dwa razy jej się zdażyło no bez śmiania się zapytała się swojej drugiej kolezanki czy ma okres ona ze nie i na drugi dzien miała...

A wiec prosze o szybka odp nawet na prywatnym... Bez złośliwych komentarzy itp

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.Po pierwsze proszę konflikty PRYWATNE rozwiązywać poza forum(PW) czyli nie na konkretnych tematach oraz na SB.Po 2 Zuzanna Bawisz:PISZ POPRAWNIE,Obecnie mamy XXI wiek i istnieje coś takiego jak autokorekta.Nie SPAMOWAĆ.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

okazało się że to jednak paranoja... okazało się żę to tylko przypadki i za dużo zmierzchu... XD

w wilkołaki i wampiry i inne... wieże że istnieją ale ja nim nie jestem i nigdy nie będę...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz