NIezapominajka

Aniołowie Stróżowie

3 posty w tym temacie

Cześć. 

Co myślicie o istnieniu osób, które się wami opiekują, anioły prosto z Nieba ?

Czy takie anioły mogą się "zmaterializować " do postaci człowieka, dwa razy widziałam kolesia, który wydawał mi się bardzo znajomy, wręcz że bliski, zawsze w momencie życia w którym musiałam o czymś ważnym zdecydować. 

Szczerze mówiąc to wierzę w nich, ale nie wiem czy da się z nimi porozmawiać, poznać ich imię, dużo osób na tym dziale pisze

o możliwości gadania ze swoim aniołem stróżem od tak, chyba raczej to mało prawdopodobne, żeby tak mogło być, ale jednak coś mnie w tym temacie intryguje. Proszę o wasze opinie, odnośnie tego czy mamy opiekunów i czy rzeczywiście da się z nimi kontaktować 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ciekawa ja słyszałem że w anioły wierzą nawet ateiści

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zagłębij temat kolorów i powiązania ich z poszczególnymi archaniołami ...a potem daj się ponieść ...medytacja ...na YT znajdziesz medytacje z aniołami prowadzona przez Panią Elżbieta Krzyżaniak ...fajnie prowadzi jeśli nie medytujesz na co dzień...odpal neutralna biała świece ..połóż wygodnie i daj się zatopić w kolorach ....zapewne zapamiętasz który kolor się nasilił i który przepełniał najintensywniej wizję ...odszukaj w google kolory a archanioły ...to Ci podpowie ...pojawi się ten który na dany czas jest gdzie być winien ....z czasem to jest naturalnie wyczuwalne .. pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz