A***

Proszę o pomoc!!!

2 posty w tym temacie

Zmarł mój chłopak. Oznaczę go jako K.W. 5 dni po jego śmierci zobaczyłam go siedzącego w moim pokoju. Wystraszylam się,  ale jakoś doszło między nami do porozumienia i został ze mną. Pewnego dnia pokłóciłam się z nim i ścisnął moją rękę. Co skutkiem był siniaki. Więcej razy go nie zobaczyłam. Jednak drzwi w moim pokoju od tamtego czasu się ruszały. Pewnego dnia podczas wieczornego spaceru z moją przyjaciółką(oznaczę ją jako K.P) wybrałyśmy się na trybuny koło szkoły. Poczułam uderzenie z tyłu. K.P zapewniała mnie że to ona. Później ona poczuła to samo i uciekłyśmy. Kiedy wracałam już sama zauważyłam przed sobą gasnącą lampę. Kiedy gasła nikogo pod nią nie było. Natomiast kiedy zaświecała się widziałam sylwetkę mężczyzny. Jednak przejdźmy do rzeczy. Kilka dni temu drukarka sama z siebie wydrukowała kartkę z napisem "Zabije Cię Kochanie!". Przestraszyłam się, ale przypomniałam sobie rozmowę z K.W,  w której była informacja, że jeśli coś takiego się stanie to muszę ubrudzić krwią rzecz z wiadomością i spalić. Tak też zrobiłam. Podczas palenia kartki to coś krzyczało, że mogło być dobrze i mógł mnie zabić, ale jestem mądrzejsza i umiem się go pozbyć. Wczoraj była kolejna taka sytuacja. Bylam się przejść z K.P i znalazłam kartkę w kieszeni. Pisało tam "Dokona się! Jak nie on to ja cię zabije skarbie". Znowu pomazałam kartkę krwią i spaliłam. Wtedy nic nie krzyczało. Jednak po drodze kiedy byłam już pod tą lampą coś mnie popchnęło i wpadłam na taki metalowy słupek obok. Zaczęłam słyszeć krzyk. Tym razem sam krzyk bez żadnych słów. Późnej wróciłam normalnie do domu. 

Mam pytanie. Czemu takie coś spotyka mnie i co zrobić żeby nie było więcej takich sytuacji? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz