3 posty w tym temacie

Hej, jestem tutaj nowa. Muszę przyznać, że mało kto mi wierzy, więc muszę się spytać. :-D

Od pewnego czasu mam problem.. związany z.. no właśnie - z demonem. Nie będę się rozpisywać na ten temat. Jedyne co chcę się dowiedzieć to.. jak go "oswoić"/"ogarnąć", żeby nie sprawiał mi aż tyle bólu. Chcę go w pewnym sensie kontrolować ale nie za bardzo wiem jak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie radzę w zabawy z ogarnianiem demona. Po pierwsze oni są od nas 10 razy mądrzejsze i dojdzie do opetania jak będziesz dalej się wto *bawic* zaczniesz tracić nad ciałem kontrole i dopiero zobaczysz jak potężna jest ich moc zniewolenia. Ale potem może być już zapozna..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się zdaje że zapalnik do pojawienia się ich w naszym życiu..jest koniec końców w naszych rękach ...niekiedy zwyczajnie może być to zachłanność na doświadczenia i pragnienie posiadania wiedzy którą posiedli nieliczni ....zawsze palce w tym macza ego ....może to one bywa tym zapalnikiem zwodniczym .....ze złymi energiami to nie zabawy niech Bóg (jak kolwiek Ją czy Jego zwać ) chroni przed tymi doświadczeniami ...heh w obliczu tych energii nawet niewierzący klęka i modlić zaczyna ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz