Saiko

Zagubiona moneta?

2 posty w tym temacie

Witam, ostatnio od mojego mężczyzny usłyszałam że kilka lat temu posiadał pewną monetę ( nie mam pojęcia skąd ją miał), która miała posiadaczowi przynosić szczęście i dobrobyt , można ją komuś przekazać i nic się nie stanie, ale zgubiona miała przynosić ogromne nieszczęście.

I tu moje zaczynają się moje pytania.

Co to za moneta?

Co zrobić jeżeli ją zgubił?

Co oznacza w jej przypadku "ogromne nieszczecie" ?

Bardzo proszę o odpowiedź 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wychodzę z założenia że szczera intencją przy obdarowywaniu kogoś amuletem czyni go bardziej amuletem niż jakie kolwiek ryciny i symbole ...dlatego fragment o nieskuteczności ów monety amuletu jako podarunku nie leży mi ,co się ma zgubienia amuletu ja to gdy mi się dzieje uznaje za dobrą wróżbę dla tego co amulet ów odnajdzie ...wierzę że szczęście znalezione to szczęście przeznaczone ...i nie ma co żałować zguby ino posłać dobra wróżbę ...ja z poszanowaniem traktuje znaleziska ..trzeba pamiętać nic nie jest na zawsze ...i winno krążyć ...temu czasem matce naturze oddaje to co sercu bliskie ..minerał,amulet ..w podziękowaniu jako podarek bo takowy więcej znaczy ....nie ma co żałować monety bo znaleziona pecha przynieść może ...zaś amulet podarować chłopakowi w ów miejsce inny niech da grosik za podarek ...równowaga być musi ...a co się ma znalezisk gdy bardzo chcemy je zatrzymać ..osobiście oczyszczam i kadze ale to inna bajka ....😋

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz