Abigejl

Widzenie podszyte silnym ładunkiem emocji ..emocji postaci widzianej

1 post w tym temacie

.dnia pewnego w godzinach nocnych podczas spaceru miałam szybki flash ale to tak szybko że zdawał się być nieuchwytny myślą jak i okiem ..pomimo to o dziwo zapamiętało mi się kilka rzeczy ...to było jakby ktoś na ułamek sekundy wypełnił mnie nie moimi emocjami...ładunek ów emocjonalny nie był mój i był tak szalenie intensywny że pojawił się wraz z nim rozległy ból w klatce i podbrzuszu ...emocje były przeplatane smutkiem,żalem,rozpaczą zagubionego dziecka,bólem ..nie były to miłe emocje i chyba jak dotąd nie odczułam takiej intensywności powyższych ....wracając do widzenia w ułamek chwili miejsce w którym byłam zmieniło się a przede mną wyrósł niewielki pagórek ...może na metr wysoki ktorym przechodziło dziecko 3-5latka w jensowych ogrodniczkach z blond loczkami ,śliczny umurzany błotem chłopczyk brudny był nie od dziś ...patrzył w dół jakby mnie tam nie było i znikł ....miałam dziwna świadomość że to nie ten czas i że on nie żyje ....jakby tego pewność niewiadomo skąd ....nigdy nie doznałam tak intensywnego w obraz i emocje widzenie i tak bardzo wyczuwalnego jako coś nie mojego ...jakieś pomysły? Chyba szukam potwierdzenia tego co mój głos wewnątrz już nazwał ... dziękuję z góry za uwagę czas i odp . pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz