coven

ORBY?? Tajemnicze kule

1 post w tym temacie

Witam, w lutym tego roku siedząc przy komputerze przyszła do mnie mama mówiąc że zrobiła 3 zdjęcia w kuchni na których pojawiły się jakieś 4 jasne kule. Jestem osobą która w takie rzeczy średnio wierzy itp, ale gdy pokazała mi te zdjęcia to lekko byłem w szoku :] po tym jak mi je pokazała zrobiła kolejne 3 z tej samej perspektywy i nic, mówiłem jej że światło się musiało jakoś odbić czy coś ale sam nie byłem pewny, wszedłem na nastepny dzień na internecie poszukać co to i doczytałem że są to tzw ,, ORBY " choć znalezione w internecie zdjęcia z kulami nie przekonywały mnie jak te zrobione przez moją mame. Zapraszam do komentowania i wyjaśnienia sprawy chciałem o tym napisać w internecie odrazu lecz nie znalazłem odpowiedniego forum więc wrzucam to tu.
PS. Wstawiam tylko 1 zdjęcie ponieważ na dwóch pozostałych jest moja mama zrobiła sobie zdjęcie i te kule ją otaczały a sama nie chce żeby jej wizerunek znajdował się w internecie. Aha i zdjęcie zostało wykonane o godz 00:33. TEMAT Z TĄ SAMĄ TRESCIA BEDZIE SIE POJAWIAL PRAWDOPODOBNIE NA INNYCH FORACH I WSTAWIAM GO TYLKO JA 

ZDJĘCIE: http://www88.zippyshare.com/v/1QqZVJ5n/file.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz