• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Ragroth

Area 51 - Wywiad z Obcym

44 postów w tym temacie

Witam

Chciałbym zaprezentować film dotyczący przetrzymywania i istnienia obcych w strefie 51. Zapewne większość jak nie wszyscy wiedzą co to jest, więc bliżej opisywać nie będę.

Oto link do filmu:

http://www.paranormalium.pl/51854360149 ... ,film.html

Trwa on ponad godzinę, ale warto obejrzeć. Moja opinia na temat autentyczności tego filmu jest jedna: prawie na pewno to prawda (zawsze jest ten cień wątpliwości). Sam wywiad ma kilka minut i zaczyna się gdzieś w połowie materiału. Uważam, że oglądając 100 czy 1000 filmów o obcych to na pewno chociaż jeden musi być prawdziwy. Nie będę się kłócić czy przekonywać kogoś, że to nie podróba bo to nie jest moim celem. Moim celem jest tylko przedstawienie tego filmu i usłyszenie waszej opinii.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Naprawdę myślę, że to dość prawdziwe lecz nie do końca. Ale na pewno ludzie doprowadzą strefe 51 do takiego stanu, że wszystko wygadają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Film jest co najmniej interesujący, wiemy że sami nie jesteśmy, akurat w to nie wątpię, powiem szczerzę że jako sceptyk, w sprawie tego filmu, nie wiem co powiedzieć :/ uważam że jeśli ktoś z miejsca napisze "nie, bo nie..." to powinien się zastanowić nad sobą, obejrzałem go z przyjemnością,dziwne, ale wcześniej go nie widziałem:) co do samego obcego, jeśli jest to kukła,to niech ktoś mi wytłumaczy, gdy wpadli medycy, jak się nie zawadzili o sznurki od góry... Bo przecież jest pokazane, że się kręcą w koło niego, to jest najbardziej niewyjaśniony jak dla mnie fakt(i otwieranie "ust" w O, tego się nie da zrobić kukłą na sznurkach), tego że coś może być w tym filmie,a jeśli to fake, to Pan Victor jest świetnym kłamcą, wręcz nawet piękny umysł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sądzę że ten film jest autentyczny i myślę że to był jak by zwiadowca lub coś w tym stylu bo nie raz się słyszy o porwaniach ale i oddawaniu ludzi nie tak jak my łapiemy, kroimy a potem zadajemy pytania....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

>.< Po Area 51 wszystkiego sie można spodziewać (ufoludka mi zabili! :evil: )...ciekawe co jeszcze ukrywają. :? A co do samego filmu to oglądałam go kiedyś.Ja gostkowi wierze wsłuchajcie się jak to tłumaczył to w jego głosie (nawet przy zmienionym komputerowo) było słychać smutek, wątpie żeby to było ustawione.A jakby tak ludzie się zbuntowali i żądali aby skończyli z tajemnicami? Ciekawe co by wtedy zrobili xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A jakby tak ludzie się zbuntowali i żądali aby skończyli z tajemnicami? Ciekawe co by wtedy zrobili xD

Pewnie nic, a jeśli jednak ludzie byliby zbyt natrętni to... no wiesz, snajperów nie brakuje ;)

Ja tam wierzę w autentyczność tego filmiku. Wątpię żeby komuś się chciało robić taki idealny model ufoka, z resztą dużo osób tam mówiło, że to nie fałszerstwo...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A jakby tak ludzie się zbuntowali i żądali aby skończyli z tajemnicami? Ciekawe co by wtedy zrobili xD

Pewnie NIC, a jeśli jednak ludzie byliby zbyt natrętni to... no wiesz, snajperów nie brakuje ;)

Też prawda..uch krwawo by było.Ja to bym się uśmiała gdyby prości ludzie sie skontaktowali z kosmitami i by razem zrobili najazd na area 51 :P Już widzę miny tych wszystkich co tam pracują i ukrywają takie rzeczy a tu ludzie, zwykli piekarze itp. i koło nich kosmici z bronią xD'' Heh..pomarzyć zawsze można ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Film jak dla mnie jest bardzo interesujący i twierdzę że naprawdę doszło w Srefie 51 do spotkania z Obcym, nie raz ale kilka razy.

Po obejrzeniu filmu i wypowiedzi Obcego uważam że są oni dla nas pokojowo nastawieni, są dużo mądrzejsi i przewyższają nas energią i zdolnościami Astralnymi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kilka informacji, które przedstawia Victor można by połączyć z rzekomym projektem serpo. Miejmy nadzieję, że kiedyś przybędą na naszą planetę i (ani ludzie ani obcy) nie będziemy się bać drugiej strony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ukladow slonecznych jest tyle ile gwiazd na niebie, wiec dlaczego gdzies mialaby nie powstac planeta podobna do tej, na ktorej my zyjemy? Gdzies zycie musi istniec, jestem tego pewien. Co do nagrania, tez je gdzies widzialem i wyglada wiarygodnie. Nie jestesmy jednak w stanie powiedziec czy to fake czy prawda.. niestety

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Film daje do myślenia,

dużo też myślałem o religii tórej ci "obcy" wyznawali, wychodzi na to że wierzą w coś na styl ciał stralnych.

Jeżeli to o czym rozmawiał men in back i obcy jest prawdą wychodzi na to że nawet po śmierci człowiek zostaje pazerny XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś czyli za jakieś 80lat+/180lat+ bo wątpię żeby rząd ujawnił to co się na prawdę dzieje i to o czym oni wiedzą. W tej chwili nic nie chcą powiedzieć a co dopiero kiedy będą wiedzieć znacznie więcej. Z resztą gdyby rozpowiedzieli calusieńką prawdę znaleźli by się szaleńcy którzy szykowali by się na ataki na Obcych z myślą że grozi nam zagłada a inni byli by tak podnieceni tym że bronili by Obcych np. przywiązując się łańcuchami do statku lub strajkowali pod Białym Domem. W tej chwili możemy liczyć na samych siebie ( cywili ) i może na tego gostka który udostępnił tę taśmę....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może gdzieś jest obca cywilizacja ale jeśli są mądrzy to się nie ujawnią póki u nas żyją Amerykańscy naukowcy :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja osobiście uważam,że to jakiś żart.Pamiętacie słynną sekcję zwłok?Też się zachwycano autentycznością filmu,analizowano,badano i wyszło,że autentyczne.Po jakimśczasie jednak uznano,że to żarcik po to aby podsycić plotki(wtedy gorące)o ufo i obcych!Teraz postanowiono zrobić kolejny,co widać na filmie.Obcy jest kukłą,dobrą kukłą ale widać,że kukłą.No ale kto chce wierzyć niech wierzy... :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No fakt film daje do myślenia. Patrząc na wymowe i pokazanie tego wszystkiego, bardzo realne. Nie wiem czy dobrze zrozumialem ale pod koniec powiedzial: "Skonczyliscie juz ze mna? mysle ze zarobilem juz swoje pieniadze" to daje duzo do myslenia tez, tak samo jak i jakakolwiek mimika twarzy tego ufola, wspominanie o tym jak utrzymuja go przy zyciu - chodzi mi o pokarm. Sprawa dosyc dziwna choc bardzo wiarygodna. Mieszane odczucia mam po obejrzeniu tego filmu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam w to wierzę. Przecież wszechświat się nie kończy. Nie wydaje mi się żebyśmy byli w nim sami. Tak naprawdę to ludzie stanowią tylko niewielki pionek w tej grze. Muszą istnieć o wiele lepiej rozwinięte cywilizacje od ludzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wieże w istnienie obcych cywilizacji, lecz ten film nie przekonał mnie co do tego. Wraz z upływem czasu i rozwinięcia technologi będziemy mieli do czynienia z coraz bardziej dopracowanymi podróbami.

Na ludzki rozum w tak wielkiej przestrzeni muszą znajdować się jakieś obce cywilizacje. Spotkałem się też z ciekawą tezą w której naszym bogiem jest właśnie obca cywilizacja pochodząca z kosmosu a my jesteśmy tylko ich eksperymentem. Jednak nie wyjaśnia to życia i śmierci, ale tu już schodzę z tematu.

Pewne jest to że przy tylu różnych teoriach większość to kłamstwo, więc raczej staram się być sceptyczny. Wyłączenie dźwięku na nagraniu jest podejrzane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też. W poprzednim poście myślałam o tym samym. Film nie za bardo przekonywujący.

S51 nie udostępnialiby takich informacji.

Takie sprostowanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
to jest kolejny wywiad z Victorem, z 2008r, jeśli ktoś mógłby przetłumaczyc byłbym wdzięczny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po obejrzeniu tego ,,filmiku" także wnioskuję, że są nastawieni pokojowo. Ciekawe jaką planetę zamieszkują:) Podobno, aby dolecieć do najbliższego układu słonecznego(nie wliczając naszego:P) rakietą, która leci 1000km/s to by się leciało ok. 1000lat, więc tak szybko nie odkryjemy prawdy chyba;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy są nastawieni pokojowo dla człowieka istota bez karabinu i pojazdu uzbrojonego pewno będzie się tak wydawać. Jeżeli jest prawdą że oni istnieją i potrafią się kontaktować ze sobą czy też z nami za pomocą telepatii i potrafią wpłynąć na nas i na nasz tok myślenia to ja dziękuje za ich postawę pokojową mogą nas sobie tak podporządkować że zostaniemy ich niewolnikami w jakimś celu?!Też jest zastanawiające jeżeli mają bazę po ciemnej stronie księżyca to wątpię w to że te istoty potrafią się przemieszczać miedzy wymiarami a jeżeli tak to raz na jakiś czas możliwe że potrzebują dużą ilość energii do takiego skoku.A po za tym Kolumb też był pokojowo nastawiony i co się pózniej stało ....!?Wydaje mi się że to jest jak w przyrodzie panuje pewien ład i tak jest w całym wszechświecie.Moim zdaniem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kto wie być może to jest lepsza wersja człowieka i my dla nich wydajemy sie dziwolągami bo na pewno są lepsi od nas oni interesują się nami jak i my nimi. Dlaczego badają na ziemi UFO bo uzyskują w ten sposób technologie od UFO to już samo świadczy ze my ziemianie naród ciemny i zacofany. Co do zamiarów to nie mam pojęcia czy idealna rasa niż my może coś od nas chcieć ...hmmm chyba że walić gaz imprezować kraść :P to taka moja delikatna teoria :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mamy za cienką technologię, żeby dotrzeć gdziekolwiek dalej w układzie słonecznym. Jakiś naukowiec powiedział, że UFO czy tam amerykanie posiadają wiedzę na temat prędkości, która przechodzi nasze pojęcie. Podobała mi się odpowiedź UFO o duszy, że jesteśmy naczyniami i nie skupiamy się na aspektach duchowych telepatii itp to e oni wyeliminowali wszystkie bakterie i wirusy, no i że nie boją się śmierci, bo dusza przechodzi do innego naczynia. Naprawdę wielki ukłon i szacunek składam innej cywilizacji za to, że naprawdę są o wiele lepsi niż my.

Teraz tylko pytanie czego chcą od nas i jakie mają zamiary, może jesteśmy takimi zwierzątkami jak dla nas pies, kot. Bulwersuje mnie jedna rzecz, że są ludzie, którzy posiadają technologie i wiedzę, która mogłaby pomóc światu żyć naprawdę godnie, jak zapewne UFO, gdzie mają alternatywne źródła energii, medyczne rozwiązania lekarstwa. Ale nie kur... nie można pomóc ciemnym ludziom, bo nic nie może być za darmo :/ miejmy nadzieję, że po śmierci będzie nam o wiele lepiej i że chociaż wtedy będziemy mieli coś za darmo. Obczajcie Mariana Zacharskiego polskiego szpiega z lat komunistycznych jaką technologię wykradł amerykanom w czasach komuny, jak sam powiedział sięgające roku 2012 to czym amerykanie dysponują dzisiaj to pewnie przechodzi nasze proste ludzkie pojęcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sądzę, że powodem tego, że jeśli oni o nas wiedzą, ale się z nami nie kontaktują może być nasza własna głupota.

Strzelam, że człowiekiem można nazwać jakieś 15% wszystkich przedstawicieli ludzkiego gatunku. Gdyby dali nam potężną broń, technikę zapewne zaczęlibyśmy się niszczyć nawzajem jak to się dzieje od zarania ludzkich dziejów. Biada by była jakbyśmy zaczęli tą agresję przenosić we wszechświat. Ludzie zapewne zaczęliby atakować inne planety nadające się do zasiedlenia.

Wieloma z nas ciągle rządzą łatwe zachcianki, nie myślimy o innych, wyłącznie o sobie, brak w nas empatii, zrozumienia, pokory.

Włada nami instynkt, a przez to wielu korzysta z prostytucji, sięga po narkotyki, alkohol itd. Podobno nasz rozwój jest coraz szybszy i wspanialszy, ale co z tego skoro kulturalnie i duchowo zaczynamy upadać. Sprzedajemy się na każdym kroku, brak nam wiary w siebie, honoru. Oni zapewne o tym doskonale wiedzą i mają nas głęboko w poważaniu, bo kto by chciał się kontaktować z takimi głupkami.

Lepiej dla nich i całego wszechświata, że nikt z nami nie nawiązuje kontaktów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdy ( podobnie jak ja ) chciałby wierzyć w autentyczność nagrania, jednak życie uczy, że do wszelkie odstępstwa należy traktować sceptycznie, jak już wspomniałem, chciałbym aby to nagranie okazało się prawdziwe, jednak szczerze wątpię, UFO - jak kto woli NOL -jest to najpilniej strzeżona tajemnica na Ziemi, jeżeli USA posiada jakieś informacje na ten temat, na pewno nikt się tego za życia nie dowie, jeżeli naprawdę coś się wydarzyło w Nowym Meksyku, to zapewne nigdy się o tym nie dowiemy - a przynajmniej nie prawdę, wszystkie te informacje, jakie posiadamy, oraz jakie krążą po internecie, to nic innego jak wymysł internautów, którzy chcą wierzyć w to co piszą, wg, mnie zagadka UFO jeszcze długo nie będzie ,,oglądać światła dziennego " ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz