• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Ragroth

Area 51 - Wywiad z Obcym

44 postów w tym temacie

Może ten gostek ze zmienionym głosem co to video zwinął wierzył w to, dlatego ma taki smutek w głosie. Ja już kiedyś też oglądałem ten filmik. Posłuchajcie Pana Bakera, ja sądzę, że to on właśnie ma racje. To jest podróbka jak on to powiedział "Ktoś kto chciałby poznać kosmitę nie chowałby go za stołem i to jeszcze w takim świetle. A poza tym ten "kosmita" jakoś dziwnie porusza głową. Jednak ze wszystkich dowodów na istnienie obcych ten jest jednym z najlepszych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podważę nieco autentyczność nagrania "kosmity". Zadajmy sobie pytanie, dlaczego zawsze tego typu filmiki są w bardzo kiepskiej jakości, w przyciemnionych pomieszczeniach? Mało tego, w jakim celu ktokolwiek miałby wypuszczać coś takiego w obieg? Rządowi każdego państwa, czy organizacji narodów, nie byłoby na rękę siać panikę wśród narodu, którym oni tak na prawdę zarządzają. Mało tego, gdyby był to prawdziwy "obcy", nie badaliby go bez kombinezonów ochronnych, a Ci przebierańcy narzucili na siebie jedynie maseczki i rękawiczki jednorazowe. Nie widziałem całego dokumentu, przewinąłem od razu na moment z szarakiem. Dlaczego? Ponieważ moje argumenty, które miałbym podczas oglądania samej taśmy na pewno zostałyby podważone w każdy możliwy sposób przez lektora, czy kolesia w czarnej, włochatej masce. Ja jestem jeden, taki dokument tworzyła jednak ekipa, która z pewnością wydała na to jakąś kwotę. Głupotą z ich strony byłoby pozostawienie widzowi samego nagrania, by ten sam domyślał się, czy jest ono autentyczne, czy nie. Lud jest ogółem tępy i nastawiony na to, że wszystko będzie miał podane jak na tacy. Wiele osób zapomina o tym, że ma własny rozum, nie można iść na łatwiznę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie rozumiem jak można nie wierzyć w UFO. Kosmos jest nieskończony, a my jesteśmy jedną z niekończących się ras. Poza tym Homo sapiens to młoda i głupia rasa, która jest dopiero na początku rozwoju. Za przykład można podać tutaj ludzki mózg, używamy go tylko w 3% (rożne źródła, różnie podają). Nie wspominając już o wierze w Boga czy "całkowitym wyeliminowaniu środowiska bakteryjnego ze swojego ekosystemu".

Co do nastawienia obcych do ludzi. Myślę, że są ciekawi oraz pokojowo nastawieni. Przeraża mnie myśl, że światowy rząd może być kontrolowany przez inną nacje.

Propaganda była, jest i będzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hikaro, dlaczego sądzisz, że mogą być pokojowo nastawieni? Mając taką technologię, będąc rasą przypuszczalnie mądrzejszą od nas, zapewne mogli zużyć sporo minerałów ze swojej planety, a starać się przejąć nasze, nie uważasz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obcy to przede wszystkim ludzie, którzy są tylko bardziej rozwinięci- nie chodzi przecież o wygląd.

Tak więc na pewno są i dobrzy i źli- tak jak my :)

Myślę, że część pewnie nam pomaga, część przeszkadza a reszta czai się i wykorzystuje to co zostanie dla siebie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę, że muszę sprecyzować. Pisząc o intencjach obcych miałem na myśli to, że ich ciekawość oraz pokój będzie wynikał z niewiedzy o naszej rasie oraz technologii. Ty zakładasz (nic nie wiedząc), że to oni są od nas wyżej postawieni, a oni zakładają (zakładając, że nic o nas nie wiedzą), że to my jesteśmy wyżej postawieni.

Co do ataku pod pretekstem zdobycia minerałów, to Ziemia nie jest jedyną planetą, na której one występują. Myślę, że obraliby łatwiejszą drogę, aniżeli wchodzenie obcej nacji w drogę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ukladow slonecznych jest tyle ile gwiazd na niebie, wiec dlaczego gdzies mialaby nie powstac planeta podobna do tej, na ktorej my zyjemy? Gdzies zycie musi istniec, jestem tego pewien. Co do nagrania, tez je gdzies widzialem i wyglada wiarygodnie. Nie jestesmy jednak w stanie powiedziec czy to fake czy prawda.. niestety

W pełni się z Tobą zgadzam...prawdopodobieństwo, że jesteśmy sami we Wszechświecie jest bardzo niewielkie! Według mnie życie jest o wiele bardziej powszechne we Wszechświecie niż nam się wydaje. Życie we Wszechświecie jest z pewnością, pytanie tylko czy inteligentne? Osobiście uważam, że gdzieś daleko mogą żyć istoty rozumne, podobne do nas. Nasza planeta jest jak ziarenko piasku na plaży...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie pamiętam czy gdzieś to już pisałem, ale kiedyś w programie o UFO usłyszałem bardzo ciekawe porównanie. Brzmiało ono tak: "Jeżeli zanurzymy szklankę w oceanie i nie będzie w niej ryb czy to znaczy, że ryby nie istnieją?". Właśnie na tym zdaniu są oparte poglądy wobec kosmosu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nagranie dość wiarygodne, sam "Victor" mówił bardzo przekonującą, nie było słychać w jego głosie kłamania czy innych tego typu rzeczy, bo można rozpoznać po tonie, itp. czy osoba mówi prawdę czy nie, czy jest poważna czy nie. Co do tego przesłuchania z tym kosmitą, czyli (zakładając, że to autentyczne nagranie) obcy wiedzą co jest po śmierci, czyli reinkarnacja, "ciało jest naczyniem dla ducha, duch może mieć wiele naczyń, uszkodzone naczynie można wymienić na nowe", interesujące, to mnie jeszcze bardziej uświadcza w przekonaniu, że śmierć nie jest końcem, a raczej procesem, rozpoczynającym podróż np. do innego ciała, czyli reinkarnacją, która z tych wszystkich rzeczy, jest dla mnie najbardziej prawdopodobna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No obejrzałem to i się zdziwiłem. Nie powiem, wywiad konkretny, ale może się zdawać, że to jakiegoś sposobu kukła, ale chyba nie w tym przypadku, dziwne ruszanie ustami na pewno nie przez człowieka to mnie zapędziło do twierdzenia, iż ten materiał jest prawdziwy. Ciekawy w ogóle ten film jako całość, z chęcią go obejrzałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A moim skromnym zdaniem ten film to fake. Wierzę w UFO, ale nie w ten film z bardzo prostej przyczyny, Rząd USA nie jest taki głupi, żeby dać sobie wykraść taki materiał video, owszem mają pewnie ze 300 takich taśm z obcymi, ale nigdy nie zostały one wykradzione i upublicznione i pewnie nigdy nie będą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg. mnie strefa 51 nie jest sama w sobie taka zagadkowa. Jest ona tak znana, że nikt przy zdrowych zmysłach nie chciałby nic tam ukryć, a przynajmniej nie tak dużego. Uważam, że ona może być tylko przykrywką, na której koncentrujemy całą naszą uwagę, a prawdziwa strefa jest dalej nieodkryta, niemożliwym jest też pewnie znalezienie jakiejś wzmianki o niej. A wy jak uważacie, czy w tak znanym obiekcie ukrywanoby obcych, itd ? Czy nie jest to tylko zasłona dymna ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzisiaj w tvn24 stwierdzili ze w aktach 51 nie ma nic ciekawego np.o ufo jedynie o podróżach w czasie jak nic nowego się nie dowiedzieli to po co dokumentować jeśli był taki wywiad to może być i kukła jak nic ciekawego nie wnosi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

we wiadomościach mówili że jest to baza lotnicza, w której nie ma powiązań z pozaziemskimi eksperymentami i doświadczeniami. Coś musi być na rzeczy skoro to tuszują.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w tvn24 na pewno powiedza cala prawde... tak samo jak w innych wiadomosciach. Przeciez telewizyjka by nas nie oklamala, bron Boze!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każda sprawa, w której ktoś nie chce przedstawić faktów i odgradza się od spojrzeń zainteresowanych, ma związek z czymś nielegalnym/niecodziennym/związanym z sensacją na światową skalę.

Zwykły obiekt wojskowy nie jest zakryty przed wzrokiem satelity. Poza tym gdyby nie byłoby tam nic godnego uwagi to po prostu pozwoliliby nakręcić tam materiał i uciąć wszystkie spekulacje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czasem mam wrażenie, że ludzie sami to wyolbrzymiają tak jak by mózg tego potrzebował w przedszkolu też są zabawki takie jak roboty transformers i co z tego a co skrywa się pod słowem biorobot to taki robot z tkanki żywej i co to za tajemnica u mnie słowo fantastyka się nie ukształtowała ja zawsze biorę wszystko na zimno :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardziej wieże w duchy niż w głupich kosmitów, kto się na to nabierze?

A ja WIERZĘ, że zaprzyjaźnisz się ze słownikiem i zaczniesz pisać posty, które coś wnoszą do tematu. Alessandra

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zauważyłam, że link nie działa, więc wkleję go ponownie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto