• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
technik

Horoskop

37 postów w tym temacie

Czy wierzycie w horoskopy?

Kiedyś nawet ja je czytałem ;) ale doszedłem do wniosku że nie da się przewidywać przyszłości... do tego takiej samej dla większości osób spod jednego znaku zodiaku ;)

Co o tym sądzicie?

Są wśród Was tacy, którzy wierzą w horoskopy?

Czekam na Wasze opinie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie tak ;)

Ale mi szczerze mówiąc raz na jakiś czas horoskop się sprawdza ;)

Albo tak głęboko w to wierzę, że powiązuję rzeczy nieistotne z przeczytanymi w horoskopie informacjami ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Albo też - horoskopy są na tyle ogólne, że można do nich przypisać wszystko ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raczej nie. Poprostu nic do nich się nie pasowało, w pewnym miesiącu napisałi mi że stracę pieniądze, a ja nawet zdobyłem funduszę :D

Horoskopy to taka bajka, stwożona z nudów ludzi lub przez tych któży uważają że przyszłość umieją przepowiadać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

,,każdy ma niby dla swojego znaku, jest ich 12."

W Mitologi Słowian Istnieje legenda o 13 znaku. Nie pamiętam jak się nazywa. Żmij? nie chyba nie. Nie wiem :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie prawda,mamy 13 znaków zodiaku (nie Żmija tylko Wężownik).Został odkryty już w starożytności,jednak z niewiadomych przyczyn nie został włączony do horoskopu,po prostu go ominięto.Przedstawia greckiego Asklepiosa,który trzyma na rękach olbrzymiego węża(stąd nazwa Wężownik).Na niebie znajduje się pomiędzy gwiazdozbiorem Strzelca a Skorpiona.Co do horoskopu to osobowość sprawdza mi się w prawie 100% (jestem strzelcem) a co do reszty to różnie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

horoskop ta ... ja myślę że po przeczytaniu horoskopu podświadomie chcemy żeby tak sie stało i nawet nie wiedząc tak czynimy tak . dla mnie to bajka no ale czasami z nudów można poczytać < tez to robie jak nie mam co robić> ja jestem strzelcem ale po "wprowadzeniu"< nie wiem czy dobrze to określilam> 13 znaku jestem Wężownikiem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja czytam tylko dla rozrywki. W każdym horoskopie jest co innego napisane i dodatkowo są horoskopy np.: partnerskie. I Ci co w nie wierzą potem się dzwią,że z np.: z Wodnikiem im nie wyszło, a MIAŁO byc tak pięknie xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja słyszałem, że horoskopy w przeciętnym czasopiśmie pisze ten co się najczęściej spóźnia :) Możliwe, że gwiazdy mają na nas jakiś wpływ, bo jest jeszcze masa różnego rodzaju promieniowań, których jeszcze nie odkryliśmy, a mogą na nas wpływać podobnie jak światło czy ciśnienie. Każda gwiazdka na niebie wysyła przecież sporo dawkę energii w przestrzeń, część trafia do nas...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dla mnie horoskop to jedna wielka głupota, ale z nudy najczęściej je czytam :D ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vodniik masz rację. xD w takim przeciętnym czasopiśmie horoskop pisze ten co się spóźnia. U mnie na religii ostatnio rozmawialiśmy o horoskopach itp i właśnie na tej lekcji katechetka mówiła o tych horoskopach w czasopismach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytam dla rozrywki. Chociaż kilka razy spełniły mi się ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podajcie jakąś stronę z porządnymi horoskopami

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
VI Mieczy

Przełamiesz dawno stojące na twojej drodze osobistej przeszkody i zrealizujesz swoje zamierzenia. Pewne sytuacje nabiorą jednoznaczności. Nawiążesz pozytywne kontakty. Warto przebywać z tymi, którzy rozumieją twój stosunek do świata. To dobry czas na doskonalenie swojej osobowości.

Codzienny tarot.

Żadnych konkretów to ja tu nie widze...

...zrealizujesz swoje zamierzenia...
- no coś nie wyszło bo chciałem iść do fryziera a był zamknięty :D:D
Warto przebywać z tymi, którzy rozumieją twój stosunek do świata
: może chodzi o to forum :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Horoskopy to jedno wielkie G!!!

Ja nie wierze w te całe Horoskopy.

Nie wiem co jeszcze powiedzieć, ale mowie wam ze to G...yhm... .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można to porównać do wróżenia u cyganki:

Imię twojej wybranki kończy się na "a"

a które imię żeńskie się nie kończy na "a" :D:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

horoskopy czytam ale za bardzo w nie nie wierze nieraz coś tam się w jakiś procentach sprawdzi ale to tylko zbieg okoliczności ale są ludzie że jak nie przeczyta horoskopu to z domu nie wyjdzie nic bez niego nie zrobi trochę to dla mnie dziwne aby opierać całe życie na czytaniu horoskopów i i uzależnianie życia od niego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest takie imię Beatrycze xd I jest to imię żeńskie, kończące się na literkę E a nie A jak większość imion żeńskich.

Ja tylko czytam dla rozrywki. Kiedyś to brałam na serio, ale teraz mi przeszło. W każdym horoskopie piszą co innego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja w sumie czytam tylko dla zabicia czasu. Pewnego razu zaczęłam chodzić na zajęcia teatralne,a kilka dni później w horoskopie pisało mi żebym zaczęła chodzić na zajęcia teatralne,abym mogła pokazać na co mnie stać. Miałam niezłą polewkę z tego,czysty przypadek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Horoskop po prostu nie może być trafny dlatego, że cały ten "układ" zodiakalny pozostaję taki sam od jego wymyślenia (II wiek n.e.), a gdy odkryto oś obrotu ziemi powinien zostać przesunięty o 23 stopnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
horoskopy są dla znaków zodiaku - każdy ma niby dla swojego znaku, jest ich 12. Na świecie jest 6,5 miliarda osób - tutaj kłania się logika , wychodzi ok. 541 mln osób, które mają ten sam znak - i dla nich jest ten sam horoskop , taki trochę nonsens bo jest to niemożliwe żeby każda z tych osób miała identyczny horoskop

Zgadzam się ... ja też czasem przeczytam jakiś horoskop, ot tak dla rozrywki bądź dla zabicia czasu ;P zdarza się również, że jakaś cząstka "przepowiedni" się sprawdzi, ale to raczej zbieg okoliczności ... Pewnego razu mój znajomy powiedział mi, że wszedł do jakiegoś sklepu ( możliwe, że z czasopismami ) i za biurkiem siedziała pewna kobieta. Usłyszał on jak mówi sama do siebie: " a co by tu wymyśleć dla (...)znak zodiaku-nie pamiętam jaki ;P"

A jeśli chodzi o "słuchanie" się horoskopów w sprawach sercowych - uważam, że jest to przesada ( i to nie mała ).

Ludzi na świecie jest około 7 miliardów, znaków zodiaku tylko 12 ( nie licząc tego 13 ), a każdy z nas jest inny, niepowtarzalny ... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm.. myślę, że wpierw należało by tu określi jakiego rodzaju horoskop mamy na myśli. Bo jeśli chodzi o te w gazetach... to :lol: sprawa ta nie powinna być chyba w ogóle brana pod uwagę.

Każdy chyba wie, że osoba zatrudniana w tym dziale powinna odznaczać się jedynie inwencją twórczą i kreatywnoscią, a nie rzeczywistymi zdolnościami czytania z gwiazd ;) .

A co do profesjonalnego odczytywania przyszłości tym sposobem, to może to być ciekawa sprawa.

Horoskop bynajmniej nie ma szczegółowo określić nam co bedziemy robic jutro o godzinie 14, ale przybliżyć nam jedynie kierunek jakim będzie toczyło się nasze życie w nadchodzących dniach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Horoskopy to według mnie jakieś brednie,twórcy wymyślają jakieś okoliczności i mają nadzieję że się spełnią i to wszystko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesik zgodzę się z tobą ( sam się dziwię ) ale w 50% nigdy nie wiesz czegoś na 100%. ( Nie wyskocz teraz z tym ze wiesz na 100% że jesteś mężczyznom albo człowiekiem ) Według mnie są ludzie potrafiący przepowiadać czy czarować ale mają to w sobie od urodzenia a odziedziczył to jak inni w jego rodzinie i dzieje się to od wieków bo to że można się tego nauczyć jest mało wiarygodne ( tacy ludzie to oszuści zarabiający na głupocie ludzi ). Bo to jest jak ja bym nauczył się od żaby, ropuchy rozmawiać ze zwierzętami....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz