• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
technik

Horoskop

37 postów w tym temacie

Ja myśle że horoskopy to są brednie, nigdy jeszcze się żaden horoskop nie sprawdził.

Natomiast ostatnio na internecie w googlach napisałem sobie znaczenie imienia (tutaj wpisalem moje imie) i musze wam powiedzieć że to mi się spodobało, prawie 90% co tam pisało dotyczy mnie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Horoskop który my znamy jest ogólnikowy dopiero w chwili gdy dopasujemy go do danej osoby patrząc na datę, godzinę i miejsce urodzenia oraz położenie gwiazd w tym okresie oraz płeć może wyjść tzw horoskop indywidualny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie wierzę w horoskopy, ale czytając charakterystykę mojego znaku zodiaku oraz imienia stwierdziłem, iż większość opisuje bardzo dokładnie moją osobę (tzn. zgadzają się cechy charakteru itp.), może to przypadek, ale bardzo mnie to zastanawia ;) A jak jest w waszym przypadku ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zwykle w horoskopach widzę wręcz śmieszne opisy. Np. ostatnio widziałem coś takiego: na początku nowego roku możesz się rozchorować ( no logiczne że w zimowych miesiącach wiele osób może się rozchorować), samotne osoby znajdą swoje połówki, a te zajęte poświęcą wiele uwagi swoim partnerom ( no logiczne chyba nie?) Także po prostu są to zwykłe opisy, które się mogą zdarzyć dosłownie każdemu, ale to nie znaczy, że w tych horoskopach jest jakaś magia. Z kolei faktycznie zastanawia mnie to, że charakterystyka mojego znaku zodiaku, a także mojego imienia pasują do mojej osobowości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

blizna86, na tym polegają "tanie" horoskopy w gazetach i brukowcach. Te przepowiednie są wręcz żałosne. Wymieniają najbardziej prawdopodobne rzeczy, które mogą się przydarzyć. Jest tu coś z zimnego odczytu. Nie znam się na astrologii i numerologii, ale podobno w Polsce było tylko kilku astrologów z prawdziwego zdarzenia, którzy po wielu latach studiów mogli udzielać "prawdziwych" horoskopów, jest nim np. Leszek Szuman

Nie wiem co myśleć o astrologii. Jak dla mnie jest najmniej prawdopodobną dziedziną wszystkich zjawisk paranormalnych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze nie pamiętam, żeby cokolwiek mi się sprawdziło... Serio.

Jeśli chodzi o powiązanie mojego znaku - wagi - z cechami charakteru - mogę spokojnie powiedzieć, że "na dwoje babka wróżyła". W sumie tyle tych określeń, że każdy znajdzie coś dla siebie...

Bawią mnie też horoskopy partnerskie... Powinnam się świetnie dogadywać z lwem, a z nim długo nie wytrzymałam, dłużej wytrzymuję z rakiem, z którym mam połowiczną zgodność... Sprawdziło się tylko, że koziorożce są dla mnie za nudne (bez obrazy dla nikogo ;) )

Ale nie ukrywam, że czytam - zawsze się trochę z tego pośmiejemy, śmialiśmy się nawet w LO na WOSie, jak nauczyciel zabierał gazetę z horoskopami (nikt nie wierzy, ale czytało pół klasy, dziwne, nie? ) i czytał na głos, dodając większość od siebie :D

Swoją drogą.. najlepiej jak bierzesz 2-3 gazety i wychodzą sprzeczne wiadomości :P

Zastanawiam się, jakim znakiem bym była, jakby przesunąć o te 23 stopnie... panną, skorpionem, które są obok wagi? Przecież to też "średnio" pasuje... :roll:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam się z wami.choć czytam horoskopy nie wierzę w nie!:)

Zdarza się, że sprawdzają :):)

Pisz poprawnie! I nie spamuj. Jak się zgadzasz to skorzystaj z opcji reputacji. Luna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawdzają się na tyle często, na ile matka matematyka na to pozwala!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Horoskop jest tak napisany że zawsze i dla każdego bedzie pasował dlatego niewierze wte bzdury wypisywane w pisemkach typu naj pani domu albo innych bełkotach dla znudzonych kobiet siedzących cały dzień w domu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W każdym horoskopie jest napisane co innego, więc nie wiem jak można w nie wierzyć :|

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Horoskopy się sprawdzają, ale indywidualne postawione przez osobę, która się na tym zna najczęściej jest to astrolog.Nie jest łatwo postawić taki indywidualny horoskop, mama mojej koleżanki zna się na tym.

Tak około 3 miesięcy temu chciałem sprawdzić czy to prawda, więc poprosiłem moją koleżankę, aby jej mama postawiła mi horoskop.Aby to zrobić potrzebna jest wiedza o dokładnej godzinie urodzenia, jej dacie i roku oczywiście .

Po dwóch dniach moja koleżanka dało mi go.Pod postacią kosmogramu i rozpisanym na kartce.To co od niej dostałem było "dziwne", bo na kartce były takie rzeczy, które wiem tylko ja.To mnie trochę przeraziło i poprosiłem moją koleżankę, aby już jej mama nie stawiała mi kosmogramu na dalsze lata (co chciała uczynić) .Kosmogram spaliłem i wyrzuciłem .

Lepiej nie wiedzieć co Cię czeka w przyszłości .PS ten kosmogram odnosił się do 2 miesięcy w przód.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale horoskop profesjonalny astrologiczny, zrobiony na podstawie daty ur. i godz. ur. to bardzo ciekawa sprawa, ukazuje wszystkie aspekty planet jakie były w momencie przyjścia na świat. Można według niego określić karmę. Bardzo ciekawe rzeczy wychodzą w horoskopie porównawczym pary. Można na tej podstawie określić czy "iskrzy" między nimi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz