• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Flow1910

Syreny z Izraela

21 postów w tym temacie

Izrael w szponach syren po wielu pojawieniach się mitycznych potworow na wybrzerzu.

Pewna rada miasta bierze ten raport aż za poważnie. Oferuje 1 milion dolarów (609 tyś. funtów) dla każdego kto potwierdzi istnienie syren w wodach.

Kiryat Yam miasto samorządowe, niedaleko Haifa, twierdzi że w ciągu ostatnich paru miesięcy widziano syreny wiele razy.

"Wiele ludzi mowi nam że są pewni że widzieli syreny i są pewni tego co mówi," mówi rzecznik Natti Zilberman do Sky News.

Nimfy są tylko widoczne o wschodzie słońca, według tego co mówią, przyciaga to wielu ludzi z kamerami.

"Ludzie mowią że to pół dziewczyna pół ryba która skacze jak delfin. Robi mnóstwo sztuczek i znika," mówi Zilberman.

Zapytany czy delfin albo duża ryba nie byłaby bardziej racjonalnym wyjaśnieniem stwierdził: "Mówią że ma figurę kobiety i wygląda jak młoda dziewczyna"

Rada miasta ma nadzieję że to ściągnie turystów do miasta.

Nagranie syreny nie jest konieczne. Wystarczy zdjęcie które zaświadczy jej istnienie, mówi Zilberman.

Zapytany czy rada miasta jest w stanie zapłacić nagrodę odpowiedzial iż wierzy że jeśli syrena istnieje naprawdę wiele ludzi przyjedzie ją zobaczyć na czym miasto zarobi znacznie więcej niż $1 milion.

Źródło: http://www.unexplained-mysteries.com/

Tłumaczenie: Flow1910

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm............może to tylko dobra kampania reklamowa miasta??:) Wydaje mi się, ze gdyby ktokolwiek zrobił zdjęcie tym syrenom było by to bardziej wiarygodne, na razie tysiące turystów próbuje uchwycic ten obraz na kamerach, aparatach pozostawiając przy okazji spora kasę za pobyt w tej miejscowości ;) Co będzie jeśli naprawdę bedzie tam syrena??? Wtedy miasto nie opędzi się od gapiów:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale kto potwierdzi autentyczność tego zdjęcia, wystarczy dobra mistyfikacja. Z resztą jak ta opowieść. Istnienie syren można porównać do istnienia innych mitycznych stworzeń.

Znajdują się one w wyobraźni osób, które je rzekomo widziały.

Jedyne syreny jakie znam to ssaki co są podobne do delfinów trochę. a te opowieści żeglarzy o pięknym śpiewie, który zwabiał ich na skały to też mało realne.

Może się mylę i istnieją one naprawdę...

Ale póki nie ma na to racjonalnych i co najważniejsze realnych dowodów, to traktuję to jako zwykła bajkę.

A Izrael chyba nie ma na co kasy wydawać jak już nie prowadzi wojen to szuka syren...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Izrael ogółem jest lekko szurnięty jeśli nie zauważyliście :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak to Izrael xD A co do syren to jakoś nie chce mi się wierzyć że takowe istnieją :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Generalnie mi w syreny trudniej uwierzyć niż w pokemony :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze puszczona plota może dać wielki i gwałtowny przypływ turystów a co za tym idzie gotówki rzecz jasna.Może to historia typu "potwór z Loch Nes"??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty mnie tutaj o Nessie się nie wyrażaj! W GE jest jego fota xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nessie to był po prostu cyrkowy słoń któremu po wejściu do wody wystawał grzbiet i trąba :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nessi jak jest to jest to poprostu niezidentyfikowany obiekt pływający ;)

Aha-w dzisiejszych czasach można wszystko sfotografować.A już nie sprawi to problemu człowiekowi dobrze znającemu się na komputerze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja mam zdjęcie nessie w bikini i co?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest jak z facetem który zajdzie w ciąże to dostanie 1 milion dolarów, jakoś nikomu się to nie udało. Co do syren to jedynie żeby turystów przyciągnąć i kasiorkę trzepać. Pomyślcie na co Wam taka Syrena ?? Pół baba pół dorsz, ani się tym nie najesz ani nie poruchasz :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jak z Kaczyńskimi! Rozróżnij za milion xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja myślę, że syreny to tylko wymysł by ściągnąć więcej turystów, a nagroda jest taka wysoka ponieważ wiedzą, że tych stworzeń nie ma.

Z naukowego punktu widzenia takie stworzenie nie mogłoby istnieć w naszym świecie ;) Dla mnie to tylko mity.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem to kampania ,która ma zwabić turystów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie mogłyby popływać nago, z pożytkiem dla wszystkich nie wygodnie im pewnie w tej płetwie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ma ktoś zdjęcie tych syren?

podobno znajdowano ich skamieniałośći

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ma ktoś zdjęcie tych syren?

podobno znajdowano ich skamieniałośći

Tak, znajdowano... masz je tu: taksydermia-t2797.html - wraz z wytłumaczeniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
miasto zarobi znacznie więcej niż $1 milion.

No i mamy odpowiedź, czy syrenki istnieją :]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz