• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
sticks87

OOBE pytania

43 postów w tym temacie

Witam. Gdzieś czytałem, iż w oobe można np.

:arrow: Zobaczyć jak wygląda osoba z czatu itd.

Czy to prawda?

Moje następne pytanie brzmi ; Czy w oobe świat jest realny czy wygląda jak świat z bajki?

I czy oobe zawsze się zapamiętuje?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zobaczyć jak wygląda osoba z czatu

No można, na pewno, jeśli wiesz gdzie dana osoba w tej chwili jest...

Możesz do tej osoby ''polecieć'' i ją tam zobaczyć, być może by cię wyczuła ale na pewno nie zobaczyła...

Czy w oobe świat jest realny czy wygląda jak świat z bajki?

W OOBE świat wygląda jak realny ale jest bardziej wyrazisty, chodzi tu o kolory, które są takie... że tak powiem ostrzejsze i piękniejsze...

I czy oobe zawsze się zapamiętuje?

Z pamiętaniem oobe jest różnie. Pamiętasz swoje sny to na pewno zapamiętasz oobe, a jeśli nie pamiętasz swoich snów to i z pamiętaniem oobe może być problem :D Według pewnego eksperta w tej dziedzinie, którego nazwiska niestety nie pamiętam, żeby zapamiętać oobe trzeba wrócić do ciała z jakimś okrzykiem, który nie pozwoli ci po prostu zasnąć a potem zapomnieć, że w ogóle byłeś w oobe...

Trochę się rozpisałem ale mam nadzieję, że pomogłem :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Własnie przez to że da się zobaczyć osobę np. z czatu to trudno mi uwierzyć w to oobe ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w oobe? raczej wątpie żeby można było we śnie zobaczyć osobę. której nie widziałeś na oczy...

Takie rzeczy zdarzały się ale tylko u trenujących metodę silvy ( czyli pracy z umysłem), ale ludzie Ci nie potrafili określić wyglądu danej osoby tylko np. co czuję na co jest chora, wydaję mi się, że nawet z wysoko rozwiniętym przekazem informacji nie dałbyś rady zobaczyć innych osób nie znając ich. Chyba, że twoje zdolności paranormalne są na takim poziomie to pozazdrościć.

Oobe często się zapamiętuje, skoro wchodzisz w LD to zazwyczaj je pamiętasz bynajmniej ja tak mam to z oobe wydaje mi się że jest tak samo..

Świat w OOBE zależy od ciebie możesz znajdować się w swoim pokoju albo w innym świecie, podróże astralne,podróże w czasie.. plan astralny może być podobny do świata rzeczywistego albo wcale nie wykazywać nawet odrobiny podobieństwa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czy w oobe mogę zobaczyć inne rzeczy (prawdziwie istniejące) których nigdy nie widziałem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zależy od stopnia zaawansowania, szamani dzięki podróżom astralnym niby widzieli przyszłość. rozmawiali z duchami itp., do OOBE nie można podchodzić tylko ze strony naukowej.

To jest dużo, dużo więcej. Poczytaj jakieś książki, artykuły i dowiesz się ciekawych rzeczy gwarantuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasne, że tak!

Cześć rzeczy o jakich mówią różni ludzie mogą się ze sobą nie zgadzać. Każdy inaczej odbiera wyjście z ciała (OOBE) ale też są różnego rodzaju wyjścia z ciała a każdy nazywany jest tym samym określeniem: OOBE stąd sprzeczności... Proponuję wszystkim nowym i zainteresowanym wpaść na tą stronę: http://www.druga-strona.pl/ ale w szczególności do działu: http://www.druga-strona.pl/zbior-artyku ... droznikow/ i http://www.druga-strona.pl/nie-wierzysz-w-oobe/ ponieważ mieści się tam pokaźny zbiór artykułów.

A to są moje odpowiedzi na Twoje pytania:

Zobaczyć jak wygląda osoba z czatu itd.

(Po pierwsze nie można być w OOBE, tylko w przestrzeni astralnej) Nie można podczas wyjścia z ciała zobaczyć świata realnego w ogóle! Jedynie podczas bilokacji jest to możliwe. Po wyjściu z ciała trafiasz od razu do astrala.

Jest nad wyraz realny (czyli może się wydawać - takie będziesz miał odczycie, że jest o wiele realniejszy niż ten w którym przebywasz). Nie można widzieć swojego pokoju podczas wyjścia z ciała ponieważ kierujesz się do astrala (a pewnie o to Ci chodziło). Podczas wspomnianej bilokacji świat wygląda identycznie jak ten w którym teraz jesteś :)

sticks87 napisał(a):I czy oobe zawsze się zapamiętuje?

Z pamiętaniem oobe jest różnie. Pamiętasz swoje sny to na pewno zapamiętasz oobe, a jeśli nie pamiętasz swoich snów to i z pamiętaniem oobe może być problem :D

Z tą częścią wypowiedzi się zgadzam. Żeby pamiętać swoje sny trzeba prowadzić dziennik snów. Wtedy jakość snów oraz ich możność zapamiętania drastycznie wzrasta. Tak więc będziesz wtedy pamiętał OOBE :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jasne, że tak!

A to są moje odpowiedzi na Twoje pytania:

Zobaczyć jak wygląda osoba z czatu itd.

(Po pierwsze nie można być w OOBE, tylko w przestrzeni astralnej) Nie można podczas wyjścia z ciała zobaczyć świata realnego w ogóle! Jedynie podczas bilokacji jest to możliwe. Po wyjściu z ciała trafiasz od razu do astrala.

Jest nad wyraz realny (czyli może się wydawać - takie będziesz miał odczycie, że jest o wiele realniejszy niż ten w którym przebywasz). Nie można widzieć swojego pokoju podczas wyjścia z ciała ponieważ kierujesz się do astrala (a pewnie o to Ci chodziło). Podczas wspomnianej bilokacji świat wygląda identycznie jak ten w którym teraz jesteś :)

Nie zgodzę się tutaj z tobą w OOBE można zobaczyć świat realny.. Po drugie bilokacja to tworzenie sobowtóra, podczas stanu transowego lub snu. Podczas eksterioryzacji, jesteśmy w stanie parasomatycznym i możemy stworzyć swojego sobowtóra. Jednak wtedy mówi się, że tworzymy ciało parasomatyczne.Miejsce, w ktorym się zznajdujemy zależy od planu astralnego, podczas oobe mogę być w swoim domu jak i w kosmosie zależy od mojej myśli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam. Gdzieś czytałem, iż w oobe można np.

:arrow: Zobaczyć jak wygląda osoba z czatu itd.

Generalnie jest tak, że Twoje ciało astralne jeśli"pomysli"(bo nie wiem jak to zdefiniowac), że chce gdzieś być to teoretycznie powinno tam dotrzeć b. krótkim czasie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zgadzam się ale uważam że otwieranie "3 oka" bez osoby która nas poprowadzi nie jest do końca bezpieczne!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hm, czy ja wiem?? Ja w ogóle mam obawy co do otworzenia trzeciego oka więc nigdy nie osiągam pełnego OOBE. Z tego co wiem to otwieranie trzeciego oka w skrajnych przypadkach prowadzi do opętania i tych innych :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Mam pytanie odnośnie oobe. W jaki sposób można sie przygotować i osiągnąć stan oobe??

Jeśli ktos zan odpowiedź na to pytanie to proszę niech ją zamieści ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Hm, czy ja wiem?? Ja w ogóle mam obawy co do otworzenia trzeciego oka więc nigdy nie osiągam pełnego OOBE. Z tego co wiem to otwieranie trzeciego oka w skrajnych przypadkach prowadzi do opętania i tych innych :D

o opętaniach nie słyszałam ani nic w tym stylu nie słyszałam! Ale to jest możliwe, bo do tego trzeba się przygotować!

najważniejszy jest relaks ciała i koncentracja umysłu!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

otworzenie trzeciego oka otwiera barierę stanowiącą ochronę przed bytami pozaziemskimi. Ja bym nie radził :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
otworzenie trzeciego oka otwiera barierę stanowiącą ochronę przed bytami pozaziemskimi. Ja bym nie radził :P

Te "byty pozaziemskie" mogą przyjść tak czy inaczej, więc to nie ma różnicy.. można otwierać xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, ale kiedy masz otwarty to jesteś bardziej narażony na przedostanie się ich do realnego świata.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

one zawsze mogą się przedostać bez względu czy ma się otwarte czy zamknięte

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli masz otwarte trzecie oko, to otwierasz coś w stylu "portalu" między naszym światem a światem duchów, i wtedy najczęściej się one przedostają do świata 'ludzkiego.'

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jak ktoś podczas zabawy powie: "Saymon says: open you third eye"

E tam... skoro to niebezpieczne to znaczy, że w ogóle nie mamy go otwierać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest to niebezpieczne i ryzykowne, ale nie ma zabawy bez rydzyka, znaczy się ryzyka :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedy próbowałam OOBE [pierwszy raz w życiu] (wieczorem przed snem) byłam troche zmęczona , zaczęłam wizualizować sobie siebie nad własnym ciałem. Po krótkiej chwili zaczęłam jakby wbijać się w poduszkę i materac mało słyszałam i ciśnienie mi podskoczyło (tak się dziwnie czułam) serce zaczęło mi walić ja dzwon, po kilku sekundach przestałam czuć swoje ciało , ale nagle się przestraszyłam i otworzyłam oczy i koniec.. Później byłam jakby naładowana energią nie mogłam zasnąć, czułam się jakbym przespała całą noc ...

Czy te wszystkie objawy są normalne..?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czytałem na innych forach ze gdy próbuje wywołać OOBE to drętwieją kończyny.

Ja się kiedyś obudziłem się koło 1 i ręka mi zdrentwiała tak że nie mogłem ną ruszyć czy to objaw OOBE?

Proszę o opisanie najskuteczniejszej techniki wywołania oobe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ludzie...Nie dość że zadajecie swoje pytania w tematach innych to jeszcze sam autor tematu nie umieścił żadnego pytania którego już nie było na forum poruszane nawet kilka razy.Ja sam miałem 1 wyjście na parę sekund i od razu wróciłem i teraz mam przerwę i nawet nie pamiętam swoich snów... :/.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bombowo :lol: zawsze chciałem fruwać bo domach moich kolegów i koleżanek :oops: w postaci ciała astralnego, jeżeli macie jakiś dowód (filmik, dokument czy kij wie co) ukazujący stan człowieka w OOBE mógłbym przymknąć na to oko, sam próbowałem raz z ciekawości i niczego poza zażenowaniem i śmiechem nie osiągnąłem :lol::ugeek:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz