• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Marcelo

Runy Imion

64 postów w tym temacie

Ja zebrałem 5 co daje 5 - Raidho

Zobaczę jakie ta runa ma własciwości :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wunjo

Staraj się bardziej rozpisywać / Marcelo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak ja mam 2 znaki miękkie w nazwisku to jak niema w tym alfabecie ł,ń....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Isa - 11

Powiększenie się księżyca: Czas do wycofania się i do myślenia. Brońcie się.

Zmniejszenie się księżyca: Blokady mogą być zniesione.

Tak więc: przy powiększaniu się księżyca jedynie nie mogę spać, więc rzeczywiście mogę sobie pomyśleć (konkretnie to w pełni)

Odnośnie zmniejszana księżyca, to jakie blokady mają być zniesione?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam 10:). To mozliwe ze prawda...Ale ja nie wiem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jak mam Ł w nazwisku to jaka cyfra bedzie???taka jak przy L-21??????????

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyszło mi 10-Naudhiz. Ktoś wie co ta runa oznacza? Lub jak ją można zastosować?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

10 czyli 1 Fehu...hmmm,poczytam sobie, kto wie, może runa nasili wibracje i będe jakas silniejsza dzięki temu?może to o to w tym chodzi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałbym przypomnieć, że pisałem o działaniu run w temacie magia-runiczna-t2191.html

Co do polskich znaków w waszych imionach czy nazwiskach. Nasz język ojczysty jest językiem słowiańskim, a runy to język germański. Za polskie znaki powinniśmy podstawiać np. ą-a; ł-l; ż-z.

Tak więc powodzenia w liczeniu i niech runy będą waszą pomocą w codziennych obowiązkach :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hagalaz. Tylko że w nazwisku mam literę Ł, za to wzięłam L, chyba słusznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi wyszło 12, czyli Jera, ale nie wiem czy dobrze zrobiłam, bo u mnie w nazwisku występują litery : Ż i Ń. zamiast nich wzięłam Z i N. to dobrze?

jera

J

Rok. Spirala życia, cykl, początek, krążenie, sprzyjający czas, żniwa, obfitość, plony, urodzaj, dojrzewanie. Sukces w wysiłkach, owoce wcześniejszych planów. Dobre duchy.

Kiedy Jera pojawi się w rozkładzie, oznacza że pytający jest gotowy, by zebrać plony swoich poprzednich działań. Nagroda za wcześniejsze wysiłki, pomysłowość, talent i umiejętności. Ponieważ jej znaczenie to żniwa, plony, może ona oznaczać także zmiany, ale nie szokujące i nie tak destruktywne, jak w przypadku Hagal. Oznacza stopniowe zmiany i tak naturalne i ledwie dostrzegalne, jak przejście z wiosny do lata. Często pojawia się w prognozach, odnoszących się do spraw prawnych. Jera określa żniwa i zbiory po zakończeniu cyklu. Odnosi się do zmian na lepsze. Zapowiada szczególne osiągnięcia dla tych, dla których narzędziem pracy są ich ręce, lub dla osób uprawiających ziemię. Jera jako runa dwunasta reprezentuje dwanaście miesięcy roku, oznacza zysk i osiągnięcie celu, obfitość. Zazwyczaj jest bardzo pozytywna, ale jako symbol przyczyny i skutku zwiastuje końcowy rezultat poprzednich działań. Zatem Jera reprezentuje sprawiedliwość, która może być pozytywna lub negatywna, nagrodę lub karę w zależności od wcześniejszych dokonań. W znaczeniu wróżebnym, zapowiada ślub w ciągu roku. Trafny wybór partnera. Sprzyjający czas. Bardzo pozytywna runa jako odpowiedź w pytaniach o zdrowie. W negacji oznacza zbyt szybkie i bez przemyślenia, zawarte małżeństwo. Zbytni pośpiech.

Trudne do wyleczenia, przewlekłe choroby.

Cykl – rano

Kolor – jasnoniebieski

Drzewo – Leszczyna

6 -20 maja

Polaryzacja męska i żeńska

Zastosowanie

Pomaga w realizacji pomysłów

Uczy cierpliwości i wytrwałości.

Pomaga przy bezsenności, reguluje rytm dnia.

Pomaga być konsekwentnym w swych zamierzeniach.

Talizman dla ogrodników i rolników.

Zdrowie

Pomaga przy chorobach żołądka.

Przy zaburzeniach układu pokarmowego.

Stabilizuje ciśnienie.

Wzmacnia układ kostny.

Pomocna przy stanach zapalnych stawów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mhm 8+1= Hagalaz ^^ Nie jest to zbyt przyjemna runa z tego co widzę xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

16 - Sowelo. Podoba mi się, choć każda z run ma w sobie coś ciekawego. Na razie jestem sam z Sowelo, z tego, co czytałem.

Interesowałem się runami swego czasu, ale o czymś takim pierwsze słyszę. Dlatego musiałem to sprawdzić i odświeżyć temat, niedobry ja.

Obliczając wszystko zauważyłem, że zarówno przy imieniu, jak i nazwisku wychodzi mi liczba 98. Naprawdę mnie to zaciekawiło. Dodam, że tak 9, jak i 8 to liczby, które jakoś tak... lubię.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz