• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Marcelo

Runy Imion

64 postów w tym temacie

4 Ansuz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi również wyszedł Hagalaz. Co do znaczenia tej runy ciężko mi powiedzieć, w pewnym sensie jest tak jak jest napisane, ale to może być tylko przypadek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

227

2+2+7=11

Czyli moje imię to ISA.

Runa związana z ukryciem.

W tłumaczeniu ze staroskandynawskiego oznacza lód. Symbolizuje w swym rycie kryształ kwarcu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam dla 9 http://agiczneuny.blox.pl/tagi_b/249135/Hagalaz.html i jeśli Marcelo albo ktoś się bardzo nudził czy mógłby wyjaśnić czy w tych runach opisany jestem ja, mój charakter, itd, czy droga jaką należy podążać teraz i później, jako że zaciekawił mnie ten temat, z góry dzięki. Bless ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę, że niektórzy nie bardzo się orientują o co tak właściwie w tym chodzi, więc wyjaśniam- nie jest to tylko określenie charakteru, osobowości, itp. Ale bardziej chodzi tu o wibrację runy. Przypuśćmy, że ktoś ma runę mannaz. Ryt stworzony z tej runy (czyli zamiana literki naszego alfabetu na odpowiedni znak runiczny) będzie talizmanem, przyniesie szczęście i co tam jeszcze ;)

Ja sama miałam tak, że gdy pierwszy raz zobaczyłam jerę to mnie przeszedł dreszczyk, a potem się okazało, że to "moja" runa ;D

Chodź od niedawna zajmuję się runami to miałam już z nimi kilka ciekawych i "niewyjaśnionych" sytuacji. To dość obszerny i (jak dla mnie) pociągający temat.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Runa Tiwaz 17 Jestem mile zaskoczony, gdyż jest to kolejna taka ciekawostka :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

10 - Naudhiz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach