• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
henio09

Telekineza - naukowe objaśnienie

8 postów w tym temacie

Naukowe? To tekst doktora Pająka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Racja, dr.Pająk ma "trochę" obsesję na punkcie kosmitów, ale to nie oznacza że w/w artykuł jest jakimś jego wymysłem bez jakichkolwiek dowodów. Poświęcił ponad połowę życia na tego typu badania, a co do artykułu to na pewno wyjaśniło co nieco, kilku userom :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

szczerze to jest to wg mnie ciekawa teoria. Dlatego np. osoby, które potrafią bez problemu posługiwać się 3 okiem(zatem mogą widzieć ten drugi świat) mogą posługiwać się telekinezą. Może ja tez mam takie ukryte możliwości. Moje sny by to mogły sugerować. W jednym śnie śni mi się, że mogę mieć umiejętność widzenia drugiego świata, a przez całe życie śni mi się, że mam moce telekinetyczne. Może to tylko zwykłe sny, a może sugerują jakieś moje ukryte zdolności? Kurdę, brzmię jak nawiedzony;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się śnią różowe słonie ,ale jeszcze na żadym nie jeździłem.

"nie oznacza że w/w artykuł jest jakimś jego wymysłem bez jakichkolwiek dowodów."

To pokaż mi dowody w tym artykule.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Link nie działa, można dostać/zamieścić NOWY?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mam pojęcia czemu strona wygasła. Zmieniłem odnośnik na trochę podobną stronkę, ale niestety mniej czytelną :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz