• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Inny niż wszyscy

Wilkołak

36 postów w tym temacie

Jak dla mnie to inna kordynacje ruchową posiada niedźwiedz!! Ale nie jak jako tako zbitego dowodu:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może i niedźwiedź ma inną koordynacje ruchową i nie jestem pewna, że to na pewno on. Jednak mam stuprocentową pewność, ze to nie jest żaden wilokołak ; D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I ja na pewno nie wiem też co to jest :D

Ale wydaje mi sie ze do wilkołaka to trudno to porówna :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja patrząc a oczy dowiaduje się np. że jest okropnie smutny. Mógł się kiedyś urodzić albinos, który był wilkiem chodzącym jak człowiek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też myśle że mam coś z wilka tak samo jak Frog I WhiteX.

Nie mogę spać (zasypiam gdzieś o północy 00:00) i lubie budzić się o 05:00 rano.

Uważam że księżyc jest piękny a szczególnie piękny jest w pełni.

Lubie walczyć.

Nie mam psa ale dzisiaj spotkałem dużego psa, patrzyłem mu w oczy... i nic mi nie zrobił.

Bardzo lubie być sam w niepublicznym miejscu np. w prawdziwym lesie (Nigdy w takim lesie nie byłem ale ogólnie lubie być sam).

Czasami skacze bardzo daleko.

Prawie cały dzień jestem poważny.

Widze bardzo dużo, jestem skupiony na obiektach.

I jestem bardzo szybki (Nawet na czworaka).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie sądzę, aby isniały wilkołaki.

Dla mnie to jedna wielka bajka! Nie da się tego wytłumaczyć naukowo.

Jest dużo książek na temat wilkołaków i po przeczytaniu twierdze, ze

nie ma takiej możliwości.

POZDRAWIAM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też w pełnie w nie moge spać i gdy widze księżyc mam ochote krzyczeć ze szczęścia a gdy świeca na mnie promenie księzyca po częsci trace kontrole nad sobą (zaczynam sie wiercić jak opętany).A włosy i paznokcie bardzo szybko mi rosną.Gdy jestem u wujków na wsi każdy pies do mnie lgnie ale żaden nie gryzie.Tagże każdego psa rozumiem po zachowaniu ale niestety mam paniczny strach przed psami (trauma z dzieciństwa). :(

ja też lubie być sam w jakimś miejscy najlepiej w lesie lub w mojej starej komórce

//Nie pisz posta pod postem, jest opcja "edytuj" - Ratchet

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Slava, mam podobnie również nie mogę spać, leże jak w transie z zamkniętymi oczyma ale nie śpię. Gdy wybudzę się z tego ,,transu" jestem jak nowo narodzony i mam tyle energii że aż chcę mi się biegać itp. To dzieję się tylko w pełnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja mogę spać, ale nie śpię :D Zwykle siedzę właśnie po nocach, ale to nie dlatego, że cierpię na "bezsenność" tylko, że nie chce iść spać... lubię noc... lubię księżyc... i lubię wilki... Czuję z tym wszystkim więź. Ale wydaje mi się, że z wiekiem "to" słabnie, coraz słabiej czuję więź z wilkami i księżycem... Ale ta więź, to nie tak jak niektórzy tutaj napisali- bezsenność i inne dziwne objawy, ja po prostu to czuje. Bardzo lubię wilki, ale nie jako zwierzęta, tylko symbol... nie potrafię tego nawet wytłumaczyć...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja też w pełnie w nie moge spać i gdy widze księżyc mam ochote krzyczeć ze szczęścia a gdy świeca na mnie promenie księzyca po częsci trace kontrole nad sobą (zaczynam sie wiercić jak opętany).A włosy i paznokcie bardzo szybko mi rosną.Gdy jestem u wujków na wsi każdy pies do mnie lgnie ale żaden nie gryzie.Tagże każdego psa rozumiem po zachowaniu ale niestety mam paniczny strach przed psami (trauma z dzieciństwa). :(

ja też lubie być sam w jakimś miejscy najlepiej w lesie lub w mojej starej komórce

Ehh ... nie wiem jak do tego podejść ( z powodu wczesnej godziny :D )sam nie wierze w wilkołaki i tego typu stwory/potwory czy jak to się tam mówi ... wszystkie wypowiedzi użytkowników nie przekonały mnie nawet ten ,,super straszny" film na YT ...

Jeśli chodzi o twoją wypowiedź to trochę wygląda mi to na kłamstwo ... wymyśloną historie ( oprócz strachu przed psami :) ) ale może to dlatego że nigdy się z tym nie spotkałem ... nawet o tym nie czytałem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sama nie wiem czy wierzę w Wilkołaki czy nie. Trudno mi to stwierdzić, ponieważ jakąś częścią siebie wierzę, że istnieją takie stwory, że gdzieś się ukrywają i mordują a my biedny ludzie nie zdajemy sobie z tego sprawy. Ale moja druga część, która jest bardziej realistyczna myśli sobie "jakby istniały to w XXI wieku były by już na to dowody. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz