• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Lady Luna

Humor według znaków zodiaku

25 postów w tym temacie

Baran – lubi grubiańskie żarty, niewymagające skomplikowanych skojarzeń. Śmieje się głośnio, nie przejmując się, czy przy tym kogoś niechcący nie urazi.

Byk – lubi stare dowcipy, które powtarza do znudzenia, póki nie zaczną innym wychodzić bokiem… a czasem nawet i dłużej. Szczególnie lubi te o Polaku, Rusku i Niemcu.

Bliźnięta – preferują wyśmiewanie ludzkich wad i absurdalnych sytuacji. Lubią żarty słowne, a wiele dowcipów i anegdot wymyślają same.

Rak – dla niego liczy się towarzystwo – musi to być grono bliskich, zaufanych osób. Stara się nikogo nie urazić, dlatego wybiera dowcipy historyczne albo anegdoty z życia gwiazd.

Lew – najchętniej odgrywa zabawne scenki, skecze, kabarety. Lubi parodiować, ale pragnie za to podziwu i gromkich oklasków.

Panna – przepada za wyrafinowanymi dowcipami. To sztywniak, którego nie jest łatwo rozśmieszyć. Czasem jednak zdarza im się zacząć: Przychodzi baba do lekarza….

Waga – najchętniej opowiada zabawne historyjki znajomych i anegdotki. Śmieje się dyskretnie, starając się, aby jej żarty nikogo nie uraziły.

Skorpion – najchętniej parodiuje cudze wady i potknięcia. Niejednokrotnie jest przy tym złośliwy i kąśliwy.

Strzelec – ma duże poczucie humoru i opowiada dowcipy adekwatne do sytuacji. Niestety czasem przegina z kawałami o seksie, przez co może stać się męczący. Za to umie śmiać się sam z siebie.

Koziorożec – od czasu do czasu posłucha i poopowiada dowcipów o znajomych. Zwykle jednak bardzo poważny i nudny.

Wodnik – śmieje się praktycznie ze wszystkiego, ciężko zepsuć mu dobry nastrój. Preferuje humor sytuacyjny.

Ryby – najbardziej lubią nietypowe skojarzenia i dowcipy o UFO. Naśmiewanie się z innych uważają za coś niewłaściwego, bo boją się, że kogoś zranią.

Źródło: „Gwiazdy mówią”, nr3/2010

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no i nie zgadza się, może to,że poczucie humoru mam, ale jak prawie każdy...coś te horoskopy nie trafiaja co do mnie :roll:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie też się nie zgadza. Nie jestem sztywniakiem i nie potrzebuje wyrafinowanych żartów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pawlox, czyżbyś też był z pod znaku zodiaku Panną? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak Bart, a ty też??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Owszem jestem Panną z znaku zodiaku i nie zgodze się z tym horoskopem.

Panna – przepada za wyrafinowanymi dowcipami. To sztywniak, którego nie jest łatwo rozśmieszyć. Czasem jednak zdarza im się zacząć: Przychodzi baba do lekarza….

Panny nie są sztywne.

Z rozśmieszaniem jest różnie, zależy od samopoczucia.

A już na pewno nie zaczynamy dowcipu od "przychodzi baba do lekarza"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To racja, mamy ambitniejsze dowcipy.

Ja zgłaszam reklamacje w imię Panien :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Waga. No pasuje do mnie pasuje, tylko że nie zawsze staram się, aby moje żarty urażały ludzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A i co do mnie się też nie zgadza. Totalnie się nie zgadza :P

No ale.. Każdy jest inny i nie do każdego będzie pasować ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pawloxie i Barcie nie załapaliście, jak Panny xD.

A ja jestem Wodnik : P.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ryby – najbardziej lubią nietypowe skojarzenia i dowcipy o UFO. Naśmiewanie się z innych uważają za coś niewłaściwego, bo boją się, że kogoś zranią.

ROTFL ten Twój magazyn jest jakiś trefny 0,o.

Uważam, że to wielka kpina, takie rzeczy wypisywać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

u mnie 100% prawdy.

wodnik ;]]]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem Strzelcem, i to co tam pisze zgadza się oprócz tego, że potrafię śmiać się z siebie, a z kawałami o seksie momentami naprawdę przeginam. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się w połowie zgadza:) Nie śmieję się ze wszystkiego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie totalna klapa. Rak niechcący nikogo urazić dowcipami?

Od pół roku wręcz uwielbiam dowcipy o czarnoskórych, cyganach, żydach, pedofilach.

Dowcipy, które opowiada się tylko w odpowiednim towarzystwie, bo każdy random, ktoś z zewnątrz odbierze to jako rasizm itp. A z rasizmem mam tyle wspólnego co koty z dżemem truskawkowym...

Lubię brudny i czarny humor. Humor, który nie zawsze wzbudzi w rozmówcy uśmiech, ale obrzydzenie... No, ale przyziemne dowcipy dla mas też lubię. Ale jednak nie, nie, nie, nie jestem człowiekiem, który nie chce nikogo urazić! Prędzej jestem człowiekiem, który nie chce z siebie zrobić dziwaka opowiadając niestosowne/niezrozumiałe kawały :) Ha... ha... ha...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem zodiakalnym bykiem, lubię pośmiać się z dowcipów, anegdot i żartów, ale ten horoskop się nie zgadza, ja ich nie pamiętam potem nie przywiązuje do nich po prostu wagi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

HEHEHEH rozbawiają mnie te dialogi.

Dobra przejdźmy do rzeczy ja też jestem panną.

I tak jak poprzednicy nie zgadzam się i nie wiem czy w ogóle któryś z tych wątków się zgadza.

Lecz nie oczekiwałem po nim niczego więcej a do tego to jest bezsensu każdy człowiek jest inny, nie ze względu na znak zodiaku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgodzę się z tym pół na pół. Racja, staram się nie naśmiewać z innych (co nie znaczy, że mi się to udaje ;)), nietypowe skojarzenia też mogę zaliczyć do trafionych, ale dowcipy o UFO są w większości bardzo suche, więc z tym się akurat nie zgodzę. O wiele bardziej pasuje do mnie Wodnik :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rak – dla niego liczy się towarzystwo – musi to być grono bliskich, zaufanych osób. Stara się nikogo nie urazić, dlatego wybiera dowcipy historyczne albo anegdoty z życia gwiazd

Tak dla mnie towarzystwo jest najważniejsze a anegdoty? Najlepiej gdy opowiadają je inni- ja się nie wychylam .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Waga- jak najbardziej się zgadza, bardzo lubię o kimś żarty/anegdoty, ale nigdy nie staram się nikogo obrazić, nieważne kim jest :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No nie wiem czy tak kocham "wyrafinowane" żarty, ale fakt, trudno mnie rozśmieszyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz