Lady Luna

Po co zodiak robi bałagan?

27 postów w tym temacie

Barany tak pędzą do przodu, że nie zauważają już tego, co zostawiają za sobą. Tak jak konie, którym zakładano klapki na oczy. Inteligentne osobniki spod tego znaku mówią, że robią bałagan, bo… tak bardzo koncentrują się na swoich celach.

Byki to wrogowie bałaganu. Lubią wszystko solidnie wykończone, na błysk. Czasem przymkną jednak oko na nieład, jeśli nie przeszkadza im on w korzystaniu z różnych wygód. Czasem się po prostu od niego oddzielą zasłonką lub parawanem.

Bliźnięta cechuje wielostronność i rozproszenie. Pamiętają o szczegółach, ale jednocześnie wiecznie o czymś zapominają. Dlatego słyną ze swojego bałaganiarstwa. Jednak im trzeba na to pozwolić, ponieważ tylko w takich warunkach wpadają na swoje genialne pomysły. Bez artystycznego nieładu zanudzą się na śmierć.

Raki to urodzeni kolekcjonerzy, jednak ich zbiory dla niewtajemniczonych przypominają po prostu stertę śmieci. Zagracają mieszkania, warsztaty, żeby poczuć się bezpiecznie.

Lwom jest tło obojętne – to one są przecież najważniejsze! Czasem są tak skoncentrowane na sobie, że o reszcie świata zapominają – przy tym o bałagan nie trudno.

Panna to pedantka. Dba przesadnie o porządek, składają wszystko w kostkę, równiutko układa. Dla innych znaków jej porządek może przypominać zwykły bałagan, bo nie umieją się w nim odnaleźć – mnóstwo szufladek, papierków, pojemniczków… Panna jednak doskonale wie, gdzie co jest… do czasu, kiedy nie jest sobie w stanie przypomnieć, gdzie włożyła jakiś drobiazg..

Wagi są bałaganiarzami, ale czynią to z wdziękiem. Nieporządek wokół nich powstaje dlatego, że wszystko odkładają na później. Poza tym ich artystyczna dusza umie dostrzec piękno także… w bałaganie!

Skorpiony uwielbiają chaos i anarchię – bo tam, gdzie króluje nieład, tam są też ciemne sprawki, które są ich żywiołem. Większość znaków bałagan osłabia, co skorpiony chętnie wykorzystują – łatwiej im tak dopaść przeciwnika. Dlatego po cichu sprzyjają rozwojowi nieporządku.

Strzelce bałaganu po prostu unikają. Nie lubią miejsc, w których jest, ani takich, w których trzeba z nim walczyć. Tak się urządzają, żeby porządkami zajmował się ktoś inny.

Koziorożce, podobnie jak panny – kochają porządek. Chcą z nim walczyć, ale zwykle im to nie wychodzi, więc sterta śmieci przyrasta. Wiąże się to ze skłonnością nie wyrzucania wszystkiego, co się może jeszcze przydać.

Wodniki są ponad bałaganem – udają, że go nie widzą, więc on im nie przeszkadza.

Ryby mają wrodzone zamiłowanie do wszystkiego, co niejasne, dwuznaczne, jednocześnie dobre i złe. Nie próbują oddzielić „jin” od „jang” – bałaganiarstwo jest częścią ich natury.

Źródło - Gwiazdy Mówią

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byki to wrogowie bałaganu. Lubią wszystko solidnie wykończone, na błysk. Czasem przymkną jednak oko na nieład, jeśli nie przeszkadza im on w korzystaniu z różnych wygód. Czasem się po prostu od niego oddzielą zasłonką lub parawanem.

haha... zgadza się xP

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe Lew - On górą zawsze ma racje... xD

ZGADZA SIĘ

Co do tego że Lew ma zawsze racje to chciałbym obalić twierdzenie że wrogami bałaganu są Byki a nie bo Skorpiony (Mój ojciec jest pedantem)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje się nie zgadza. Ja mam porządek "po swojemu" czyli jest okropny bałagan ale ja i tak wiem gdzie co jest xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam lubię porządek w nieporządku. Sama nie do końca rozumiem o co mi chodzi, ale mniej więcej tak jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koziorożce, podobnie jak panny – kochają porządek. Chcą z nim walczyć, ale zwykle im to nie wychodzi, więc sterta śmieci przyrasta. Wiąże się to ze skłonnością nie wyrzucania wszystkiego, co się może jeszcze przydać.

Z przyjemnością ogłaszam, że ten horoskop zgadza się w WIĘKSZOŚCI przypadków :)

PS: Jak byście kiedykolwiek byli w moim pokoju - nie otwierac szuflady w biurku!!! Tam jest WSZYSTKO... a przynajmniej b. dużo... xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem lwem. Tak, zgadzam się. Tło jest mi obojętne :D

Wszędzie mam porozrzucane książki, stare zeszyty i inne drobiazgi.

Moja mama jest bykiem i zawsze czepia się, co do wyglądu mojego pokoju. Ech... ''Prawdziwy wróg bałaganu''. ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem wagą ^^, Wszystko pasuje.

Za mnie sprząta siostra więc porządek w pokoju jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wagi są bałaganiarzami, ale czynią to z wdziękiem. Nieporządek wokół nich powstaje dlatego, że wszystko odkładają na później. Poza tym ich artystyczna dusza umie dostrzec piękno także… w bałaganie!

To fakt mam bałagan w pokoju bo wszystko odkładam na później (może nie wszystko tylko sprzątanie:)). Uważam, że mam artystyczną duszę, ale w bałaganie to ja piękna nie widzę:)

Skorpiony uwielbiają chaos i anarchię – bo tam, gdzie króluje nieład, tam są też ciemne sprawki, które są ich żywiołem. Większość znaków bałagan osłabia, co skorpiony chętnie wykorzystują – łatwiej im tak dopaść przeciwnika. Dlatego po cichu sprzyjają rozwojowi nieporządku.

No i tu ten horoskop się nie sprawdza moja dziewczyna jest skorpionem i zawsze mi sprząta w pokoju, bo nie może patrzeć na chaos i anarchię tam panującą :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panna to pedantka. Dba przesadnie o porządek, składają wszystko w kostkę, równiutko układa. Dla innych znaków jej porządek może przypominać zwykły bałagan, bo nie umieją się w nim odnaleźć – mnóstwo szufladek, papierków, pojemniczków… Panna jednak doskonale wie, gdzie co jest… do czasu, kiedy nie jest sobie w stanie przypomnieć, gdzie włożyła jakiś drobiazg..

Totalna bzdura, jestem chyba największym bałaganiarzem świata. Nie mam wielu szuflad papierkow pojemniczkow gdyż lubię pustkę w pokoju. Ale racja doskonale wiem gdzie co jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Totalna bzdura, jestem chyba największym bałaganiarzem świata. Nie mam wielu szuflad papierków pojemniczków gdyż lubię pustkę w pokoju. Ale racja doskonale wiem gdzie co jest.

ha ha ha ... :lol:

a Ja się z tym zgadzam, że Panny lubią porządek :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jakiś Kit,Jestem z koziorozca,ale pasuje do mnie jednak Byk ^^

POZDRAWIAM.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ryby mają wrodzone zamiłowanie do wszystkiego, co niejasne, dwuznaczne, jednocześnie dobre i złe. Nie próbują oddzielić „jin” od „jang” – bałaganiarstwo jest częścią ich natury.

Prawda 8-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Totalna bzdura, jestem chyba największym bałaganiarzem świata. Nie mam wielu szuflad papierkow pojemniczkow gdyż lubię pustkę w pokoju. Ale racja doskonale wiem gdzie co jest.

Zgadzam się z hellraiserrrr Ja też jestem okropnym bałaganiarzem i też wszystko znajde w swoim bałaganie :D

Hehe Luna coś Ci się nie sprawdza zodiakalny bałagan :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jako byk potwierdzam,wszystko się zgadza ze mną jak również z osobami które dobrze znam spod innych znaków.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm odnośnie byków jestem typowym zodiakalnym bykiem i jakoś zbytnio nie przejmuje się porządkiem u mnie w pokoju panuje tzw artystyczny nieład

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Haha... Dokładnie po to :D

Pisz dłuższe posty. Romek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawda 8-)

U mnie wręcz przeciwnie ;) wszelki bałagan mnie irytuje i rozprasza, a już najbardziej denerwuje mnie syf w łazience...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raki to urodzeni kolekcjonerzy, jednak ich zbiory dla niewtajemniczonych przypominają po prostu stertę śmieci. Zagracają mieszkania, warsztaty, żeby poczuć się bezpiecznie.

Z wiekiem coraz mniej zbieram, bo nie mam na to wszystko miejsca :)) I wydaje mi się, że wiem gdzie wszystko mam a jak czegoś szukam to ogarnia mnie zdziwienie "to ja to jeszcze mam ?? " :))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

u mnie się nie zgadza, w ogóle nie robię bałaganu jestem pedantką :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oh... Prawda. Od dawna powtarzam, że jestem sroka kloszardka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hm u mnie pasuje połowicznie, czyli 50/50

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Strzelce bałaganu po prostu unikają. Nie lubią miejsc, w których jest, ani takich, w których trzeba z nim walczyć. Tak się urządzają, żeby porządkami zajmował się ktoś inny.

Jakoś średnio to pasuje :P Unikam bałaganu, ale jak zauważam, że zaczyna się on robić, to od razu sprzątam, by później nie było problemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz