• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Lady Luna

Dzień tygodnia Twojego przyjścia na świat

61 postów w tym temacie

Czwartek - nie wszystko mi się zgadza, ale jednak coś w tym jest

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

He he dobre, Czwarteczek jak w mordziache strzelił może nie idealnie, ale tak w 95% a tak swoją drogą to niby w horoskopy nie wierzę, ale jak jakiś mi się nawinie czy to w gazecie czy na necie to i tak go zawsze czytam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kolejna prawda. Środa. To, że ze mnie osoba nieśmiała i ciapowata jak niebieskie ślimaki cóż... Ale dobrze mi ze sobą ^^'

To mnie tylko zastanawia. Wszędzie jest napisane, w każdym niemal horoskopie, że ciepło rodzinnego ogniska dla mnie najważniejsze... No na pewno nie teraz. Może kiedyś. Jak moje rodzinne ognisko będzie MOJE a nie... Nie ważne ^^

Tak, nie lubię niejasności. A czy logika w miłości...? Hmm... Trudna sprawa. Ale też mogę się w 80% przychylić do tego horoskopu.

I pomyśleć, człowiek urodziłby się dzień później i byłby zupełnie kimś innym? Dziwy.

To jest raczej dla młodszych, takie postawienie sprawy. Z wiekiem i coraz większym bagażem doświadczeń doceniać będziesz coraz bardziej to przysłowiowe < ognisko domowe >, ma to swoje niezaprzeczalne zalety.

Jedną z nich jest ustabilizowanie swojego obiektu miłości ( przykłady, jak wiadomo zwykle daje się ze swojego życia :lol: ), co daje poczucie właśnie takiego oparcia i później dla dzieci jest to też dobry przykład, jak powinny postępować ;), tworzy się w ten sposób małą ojczyznę albo ojcowiznę.

Również logika w miłości ma swoje miejsce. Nieraz nawet tego sobie nie uświadamiamy, że to jest "logika miłości".

Właśnie stabilizacja uczuć ( oczywiście przy prawidłowym wyborze), daje nam to poczucie stabilności i też naszym potomkom, którzy mogą zawsze liczyć na wsparcie.

Zacytowałem akurat ciebie, bo też jestem środkowym i tak z perspektywy lat to wygląda 8-) .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Środa... Może i coś w tym jest. Jeżeli chodzi o tą logikę, to uważam, że na dłuższą metę naprawdę może mieć to znaczenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem w szoku, naprawdę. Urodziłem się w poniedziałek i to co jest napisane pokrywa się w 90%. No, no daje mi to do myślenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czwarek :)

I wszystko jest takie jak w opisie :D Działa!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niedziela - zgadza się tylko jakieś 30%.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poniedziałek - no tak nie za bardzo...może 1/4 się u mnie pokrywa z opisem. O wiele bardziej, by mi podeszła środa :P.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to ciekawe, że ciałem niebieskim, patronującym Poniedziałkom jest Księżyc. To już wiem dlaczego nigdy nie mogę spać w czasie pełni, a jak już usnę, to mam niesamowite sny.

Z tą samotnością to bym się kłóciła. Dla mnie jest kojąca w rozsądnych dawkach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się tam wgl. nie zgadza, niby niedziela a może pomylił się ktoś w kartotece :D co do pełni to też wtedy spać nie mogę...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak ja lubię takie horoskopy :)

Piątek, zgadza się gdzieś tak w 50-65 %, z tymi marzeniami czy ideałami się trochę zgadza :) Teatr, moda... Kino-jak najbardziej, taniec-lubię se tak czasem poskakać do rytmu, ale tylko jak nikt nie widzi :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja urodziłem się we wtorek, wszystko bez wyjątku się zgadza, nie lubie długo spać i denerwuje mnie jak ktoś często odpoczywa :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jak ja się urodziłem o 23:30 jakoś tak, no może 23 albo 24 no z Piątku na Sobotę to jak ja mam to liczyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skąd masz ten horoskop urodzeniowy? Z tego co się orientuje to jestem poniedziałkowa i większość się naprawdę zgadza! :)

Myślę, że jestem towarzyska i w ogóle lubię kontakt z ludźmi. Zastanawiam się jedynie, to który horoskop jest w końcu tym właściwym, urodzeniowy? chiński? celtycki? czy jaki? Bo chyba przyznacie, że dużo tego! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się urodziłem we wtorek, szczerze to wszystko pasuje, a najbardziej to, że jestem niecierpliwy :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piątek :D Zgadza się, pomijając talent artystyczny, którego nie mam :D Dobrą tancerką też bym raczej nie została :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piątek! 99,99 % na tak, byłoby 100 % gdyby nie jedno zdanie :P tak jak wiele osób tutaj :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla urodzonych w niedzielę.

Słońce

Nie można powiedzieć, że urodzeni w niedziele nie mają silnej osobowości. Przeciwnie – jesteś twarda/y i masz bardzo jasno sprecyzowane poglądy.

Szkołę traktujesz poważnie i nie boisz się trudnych wyborów. Chcesz osiągnąć sukces? Wszystko przed tobą!

Bardzo ważne dla ciebie jest życie społeczne – masz wielu przyjaciół, z którymi lubisz się spotykać. Ale jesteś również bardzo związana z rodziną. Chciałabyś mamę, tatę, rodzeństwo i wszystkich bliskich mieć zawsze przy sobie. Zresztą z przyjaciółmi też nie lubisz się rozstawać na dłużej, nie mówiąc już o osobie, którą kochasz. Jednak to nie zawsze jest realne...

W miłości nie wszystko układa się łatwo i prosto – nie umiesz wyraźnie określać swoich potrzeb i uczuć, ryzykując, że nie zostaniesz zrozumiana. Spróbuj być bardziej bezpośrednia/bezpośredni!

Z uczuciami się zgadzam. Silna robię się przez doświadczenia życiowe. Gdzieś wyczytałam, że w niedziele rodzą się leniwce :)) Może i tak, ale kiedy trzeba potrafię wstać i coś ze sobą zrobić :))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

poniedziałek- opis idealnie do mnie pasuje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Środa-większość się zgadza oprócz uległości (nie jestem uległy), lenistwo (jestem niesamowicie wręcz leniwy).

Jestem zdania, że takie coś to mała bzdura, bardziej zabawa. Dobrze skonstruowana ze względu na to, że złe cechy są otoczone dobrymi i każdy coś sobie wybiera. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sobota-No wymagający nie jestem wobec siebie i innych, a tak to chyba wszystko pasuje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz