• Ogłoszenia

    • Ona89

      Zmiana Adresu   18.01.2018

      Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Lady Luna

Horoskop mongolski

3 posty w tym temacie

Senna królewna czy wulkan namiętności? Dlaczego twoje relacje z partnerem są takie, a nie inne? Możesz się tego dowiedzieć z horoskopu mongolskiego. Tworząc go, Mongołowie brali pod uwagę tylko dzień narodzin, nie miesiąc.

GEJZER (1, 2, 3 dzień miesiąca)

Tryskasz energią. Wszyscy, bez względu na płeć, lgną do Ciebie, zarażając się Twoją siłą. Nikomu jej nie skąpisz, tak więc masz wielu przyjaciół. Jednak twoją wadą jest cynizm. Czasami bawisz się ludźmi, wykorzystując ich słabości. Ale i tak Ci to wybaczają.

GROTA (4, 5, 6 dzień miesiąca)

Może się wydawać, że nosisz jakąś tajemnicę. Czasami wieje od ciebie chłodem, który zniechęca do kontaktów. Na próby zawierania bliższej znajomości nierzadko odpowiadasz kpiną. Ale w gruncie rzeczy marzysz o wielkiej romantycznej miłości.

MORZE (7, 8, 9 dzień miesiąca)

Zmienność to jedna z Twoich głównych cech. Lubisz zmieniać miejsca i znajomych. W towarzystwie za wszelką cenę chcesz grać pierwsze skrzypce, zapominając, że innym na ogół to się nie podoba. Szybko się zakochujesz, ale i szybko odkochujesz. Cenisz wolność.

PUSTYNIA (10, 11, 12 dzień miesiąca)

Przyciągasz płeć przeciwną swoją oryginalnością, którą wciąż pielęgnujesz. I doskonale wiesz, jak to robić. Jednak zbyt łatwo się wycofujesz. Potrzeba ci więcej pewności siebie. I przekonania, że nie każda nowo poznana osoba jest Twoim wrogiem.

GÓRA (13, 14, 15 dzień miesiąca)

Upór, niewzruszoność i konsekwencja to twoje atuty. Do celu dążysz prostą drogą. Ale niektórzy mogą czuć się speszeni twoją niezłomnością. Dlatego czasami trudno znaleźć Ci miłość. Będzie łatwiej, jeśli pozwolisz sobie na więcej luzu. Nie bój się okazywać uczuć.

LODOWIEC (16, 17, 18 dzień miesiąca)

Cóż, nierzadko wieje od ciebie chłodem, choć może nie zdajesz sobie z tego sprawy. I musisz coś z tym jak najszybciej zrobić, bo z drugiej strony uwielbiasz błyszczeć i mieć duże grono wielbicieli. Odrobina ciepła - oto co należy z siebie jak najszybciej wykrzesać. Potrafisz to.

RÓWNINA (19, 20, 21 dzień miesiąca)

Potrafisz spokojnie podchodzić do życia. Rzadko się denerwujesz i rzadko coś lub ktoś wyprowadza cię z równowagi. Twoim marzeniem jest dom pełen harmonii, bez wstrząsów i wielkich namiętności. Ale uważaj, bo niektórzy mogą zechcieć cię wykorzystywać.

WULKAN (22, 23, 24 dzień miesiąca)

Nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie Ci do głowy jakiś szalony pomysł. Lubisz ekstremalne sytuacje wymagające szybkich decyzji. I świetnie radzisz sobie z prawidłowymi rozwiązaniami. Błyskawicznie potrafisz rozszyfrować partnera i wyeliminować wrogów.

ARCHIPELAG (25, 26, 27 dzień miesiąca)

Zwracasz na siebie uwagę swoim niekonwencjonalnym zachowaniem i ubiorem. Potrafisz czarować, ludzie Ci ulegają. Ale na ich nieszczęście, szybko się nudzisz. I wtedy nie ma na Ciebie sposobu. Więcej cierpliwości. Częściej kieruj się rozsądkiem.

FIORD (28, 29, 30, 31 dzień miesiąca)

Przelotne znajomości, drobne flirty nie dla Ciebie. Ty marzysz o wielkiej miłości - i zwykle te marzenia dość szybko się spełniają. Szczęście znajdujesz u boku osoby z marzeń. I idziecie przez życie ramię w ramię, spokojnie, bez uniesień, może trochę nudno, ale szczęśliwie.

Źródło: Super Express (za http://www.se.pl)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No powiedzmy, że się zgadza. Tylko, że Ci ludzie nie zauważają kiedy się nim bawię.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wulkan :P W zasadzie to się zgadza .. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz