• Ogłoszenia

    • Ona89

      Zmiana Adresu   18.01.2018

      Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Lady Luna

Horoskop arabski

4 posty w tym temacie

Według arabskiego horoskopu każdy mężczyzna rodzi się pod znakiem jakiejś broni symbolizującej określoną postawę wobec życia i poziom seksualnej potencji. To jednak wcale nie znaczy, że takim, jakim się urodził, już pozostanie. Możesz go zmienić. Zanim jednak to uczynisz, sprawdź, czy warto...

PUGINAŁ (21.03 - 20.04)

przypomina nóż, ale jest bardziej niebezpieczny

Ma ognisty temperament i najchętniej tego samego oczekiwałby od partnerki. W łóżku bywa niecierpliwy, chciałby jak najszybciej dojść do celu. Na szczęście jest też pomysłowy, więc kobiety nie mają mu tego za złe. Uwielbia być zdobywanym, a zdobędziesz go prowokacją.

CEP BOJOWY (21.04 - 21.05)

drewniana broń, raczej do obrony niż do ataku

To typowy misiaczek, pieszczoszek. Lubi być głaskany, całowany, pieszczotliwie podskubywany. Dla niego najważniejsza jest gra wstępna i atmosfera, w jakiej się kocha. Jego zmysły rozpalisz całusami, nastrojową muzyką, kadzidełkami i... dobrymi perfumami.

KORBACZ (22.05 - 22.06)

przymocowana do łańcucha kula z kolcami

Uwielbia kochać się w niecodziennych okolicznościach. Ale, uważaj, choć gra twardziela, może być słabeuszem. Niekiedy jest erotomanem gawędziarzem. Nie ciągnij go na siłę do ołtarza, bo na pewno stchórzy. W łóżku, a i poza nim, możesz nim rządzić.

KORDELAS (23.06 - 22.07)

rodzaj myśliwskiego noża

Nie jest zbyt "temperamentny". Woli działać spokojniej. Każdy związek traktuje bardzo poważnie. Ale nie licz, że pierwszy wystąpi z inicjatywą. Może zwlekać, bo lęka się odrzucenia. Bywa pruderyjny, lecz jego zmysły może rozpalić śmiała bielizna i pornografia.

MIECZ (23.07 - 23.08)

Jest wspaniałym kochankiem. Należy do osób, które dużo wymagają od siebie i od innych, także w łóżku. Uwodzi kobietę w hollywoodzkim stylu, gra wstępna w jego wydaniu to prawdziwe arcydzieło. Uwiedziesz go elegancją, zapachem, inicjatywą i zmysłowością.

NÓŻ (24.08 - 23.09)

Nie lubi się przemęczać, także w miłości. On nie będzie biegał za kobietami, bo jest na to zbyt leniwy. Wielbicielek nie ma za wiele, bo facet-nóż to człowiek niedbały. Jest bardzo czuły na punkcie swojej męskości, łatwo go urazić. Lubi kobiety zdecydowane, które zrobią pierwszy krok.

ŁAŃCUCH (24.09 - 23.10)

Najważniejsze dla niego to być kochanym. Może być delikatnym, ale też brutalnym kochankiem, bo potrafi zmieniać się jak kameleon. A jeśli już się z nim zwiążesz, to dobrze o Ciebie zadba. Będzie spełniał Twoje zachcianki, bo sprawia mu to przyjemność. Lubi kobiety kobiece.

SZTYLET ARABSKI (24.10 - 22.11)

Namiętny, bardzo namiętny. Kocha kochać. I nie ma dla niego żadnych przeszkód. Jeśli zamarzy mu się cudza żona, nie będzie miał oporów przed jej zdobyciem. Gra wstępna i wszystko, co potem, to maestria najwyższych lotów. Zauroczysz go tajemniczością.

ŁUK (23.11 - 21.12)

Może zaimponować talentem uwodzenia. A przy tym ma w sobie to coś, na co dają się złapać kobiety. Działa na nie jak magnes. Potrafi być bardzo męski. W łóżku ma znakomite pomysły. Uwielbia kobiety śmiałe, bezpośrednie, wesołe. Lubi przelotne przygody.

LANCA (22.12 - 20.01)

należy do broni długich, ale kruchych

Przyciąga do siebie kobiety, które szukają tzw. prawdziwego mężczyzny. Wydaje się, że jest mistrzem w uwodzeniu, ale często to tylko pozory. W łóżku zachowuje się swobodnie, ale bywa strasznym egoistą. Lubi kobiety z charakterem, prosto zmierzające do celu.

MIOTACZ KAMIENI (21.01 - 18.02)

To typ raczej wiecznego ucznia. I jak ma odpowiednią nauczycielkę, potrafi z siebie wiele wykrzesać i nawet zaskoczyć pomysłami. Woli być zdobywanym niż zdobywać. Ceni sobie luksus, jedwabną pościel i temu podobne. Ale jego serce zdobędziesz głównie inteligencją.

TOPÓR (19.02 - 20.03)

Namiętny to on nie jest, ale wie, jak rozpalić kobietę. Grę wstępną może przedłużać i urozmaicać tak, żeby kobieta poczuła się jak w raju. Bardziej zależy mu na tym, żeby jej było przyjemnie niż na własnych odczuciach. Zdobędziesz go zwiewną sukienką z falbankami.

Źródło: Super Express (za http://www.se.pl)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

korbacz u mojego M...hmmm, czy ja wiem, czy do końca jest w tym ziarenko prawdy...raczej nie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten horoskop to ma jak widzę jedynie charakter erotyczny xD

Mi wyszedł Nożyk, tu akurat się zgadza, że jestem niedbały, u mnie w pokoju zawsze jest chaos :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz