• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Lady Luna

Horoskop indiański

22 postów w tym temacie

Indianie zajmujący się od wieków astrologią stworzyli system zodiakalny oparty na tzw. kręgu zwierzyńcowym. Znanemu nam systemowi zodiakalnemu od Barana do Ryb odpowiada 12 zwierząt, które w astrologii indiańskiej symbolizują określone stopnie rozwoju natury.

SOKÓŁ 21.03-19.04

Uwielbia być zakochany, często wybucha wielką namiętnością, ale jego uczucie ma trwałość słomianego ognia... Miewa kłopoty z wiernością, ale za to jest otwarty i szczery. Nie potrafi spiskować ani ukrywać swoich uczuć. Lubi seks i ma bujny temperament.

BÓBR 20.04-20.05

Uwielbia pieszczoty. W miłości jest bardzo zmysłowy, choć bywa leniwy i chętnie oddaje inicjatywę partnerowi. Aby w pełni cieszyć się seksem, potrzebuje poczucia bezpieczeństwa. Dlatego raczej stawia na stałość i wierność, nie ceni sobie krótkich romansów.

JELEŃ 21.05-20.06

To wielki flirciarz i uwodziciel, ma mnóstwo wdzięku i uroku, jest błyskotliwy i dowcipny, czym często zwraca na siebie uwagę płci przeciwnej. Ale nie jest mu łatwo wytrwać w stałym związku, lubi bowiem zmiany. Będzie jednak wierny partnerowi o żywej inteligencji i wielu zainteresowaniach, z którym nie będzie się nudził.

DZIĘCIOŁ 21.06-21.07

To natura bardzo romantyczna, ale skomplikowana, humorzasta, zmienna... Miłość traktuje bardzo poważnie, a jeśli się zakochuje, to całym sobą, bez reszty. Od ukochanej osoby oczekuje absolutnej wyłączności - zdrady nie zniesie. Poszukuje partnera wrażliwego i delikatnego, ale jednocześnie silnego psychicznie.

ŁOSOŚ 22.07-21.08

Uwielbia seks, często wdaje się w romanse i flirty. Lubi uwodzić i być uwodzonym, adorowanym, obsypywanym prezentami... Wielką frajdę sprawia mu widzieć, że robi wrażenie na płci przeciwnej. W związku bywa dominujący, ale jednocześnie opiekuńczy. Seks z nim jest pełen namiętności.

NIEDŹWIEDŹ 22.08-21.09

Robi wrażenie osoby chłodnej, zdystansowanej i skrytej, ale pod tą maską kryje się osobowość niezwykle romantyczna i wrażliwa. Tęskni za miłością, ale bardzo boi się odrzucenia, zlekceważenia. Jeśli znajdzie swą drugą połowę, będzie z nią na dobre i na złe: lojalny, wierny i pomocny w razie kłopotów.

KRUK 22.09-22.10

Nie dla niego życie w pojedynkę! Miłości potrzebuje jak powietrza, ale zwłaszcza w młodości związki traktuje dość lekko i bywa, że często zmienia obiekt zainteresowania. Silnie działa na płeć przeciwną, potrafi zjednać sobie innych swoim urokiem osobistym. W związku zawsze dąży do zgody, nie znosi kłótni i awantur.

WĄŻ 23.10-22.11

Jest namiętny, ale zazdrosny i zaborczy. Nie uznaje letnich uczuć - albo kocha, albo nienawidzi. Seks odgrywa w jego życiu bardzo ważną rolę i jest podstawą udanego związku. Nie musi mieć wielkiej urody, bo ma w sobie jakiś tajemniczy magnes, to coś, czym hipnotyzuje i przyciąga płeć przeciwną.

SOWA 23.11-21.12

Miłość traktuje troszkę jak przygodę: nie znosi nudy i monotonii, więc jeśli trafi na kogoś, kto życie potrafi spędzić przed telewizorem, po prostu zmienia obiekt zainteresowania. Jest namiętny, lubi seks, nie ma zahamowań ani kompleksów. Idealny kochanek!

GĘŚ 22.12-19.01

Aby cieszyć się miłością Gęsi, najpierw trzeba zdobyć jej zaufanie. To nie jest kochanka na jedną noc! Gęś potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, przyjaźni i przekonania, że jest traktowana poważnie. Kiedy się otworzy, okazuje się namiętnym i czułym, a przede wszystkim wiernym i lojalnym partnerem.

WYDRA 20.01-18.02

Od seksu ważniejszy jest dla niej intelektualny i duchowy kontakt z partnerem, to cudowne poczucie, że nadaje z nim na tej samej fali. Nie znosi zazdrośników, ceni osoby o szerokich horyzontach i licznych zainteresowaniach. W miłości jest szczera, otwarta i tolerancyjna.

WILK 19.02-20.03

Wilk jest w miłości idealistą i romantykiem. Pragnie ciepła, czułości, oddania i poczucia bliskości. Bywa zbyt ufny, stąd trafia na osoby niegodne jego miłości. Sam potrafi dać partnerowi bardzo wiele: jest oddany, wierny, opiekuńczy - czasem aż za bardzo. Kobiety Wilczyce mają skłonność, do matkowania swoim partnerom.

Źródło: Super Express (za http://www.se.pl)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cholera,żaden z horoskopów nie pasuje wcale do mnie,ani Indiański,ani Mongolski i Arabski też nie.Tutaj jestem krukiem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wąż? Wolę być czymś, co ma nogi :

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeleń xD sami sobie powiedzcie czy pasuje xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeleń i powiem wam że ku mojemu zdziwieniu pasuje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem gęsią ;) Ale tak naprawde nie wierze w horoskopy bo każdą jego treść można dopasować do siebie i do sytuacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ŁOSOŚ? Rany to jest naprawdę dziwne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeleń i muszę przyznac, że zgadza się w stu procentach!

Nie wierzę w horoskopy, ale do jasnej cho**ry, prawie każdy z nich się sprawdza. xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wilk. i też wszystko pasujeee

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że wąż, jakoś do mnie nie pasuje :

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem wydra i do mnie pasuje ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja dzieciol i tez do mnie pasuje tak samo jak i wszystkie inne takie horoskopy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moje się również zgadza - NIEDŹWIEDŹ - hahaha :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

vay mam tak samo, nie wierzę a wszystko się sprawdza. Tutaj też: jestem dzięciołem i 100% zgodność. XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gęś. Hehe. Zgadza się :P I też większość tych różnościowych innych horoskopów mi się zgadza (np egipski).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
NIEDŹWIEDŹ 22.08-21.09

Robi wrażenie osoby chłodnej, zdystansowanej i skrytej, ale pod tą maską kryje się osobowość niezwykle romantyczna i wrażliwa. Tęskni za miłością, ale bardzo boi się odrzucenia, zlekceważenia. Jeśli znajdzie swą drugą połowę, będzie z nią na dobre i na złe: lojalny, wierny i pomocny w razie kłopotów.

Ja romantykiem nie jestem, może i jestem wrażliwy ale romantykiem nie jestem ( chyba ). Fakt boje się odrzucenia i zlekceważenia. No i ostatnia część mówi o mnie.

Zgodność tego horoskopu ponad 90%

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

DZIĘCIOŁ - no niezbyt odnajduję się w tym horoskopie w stu procentach. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SOWA..heh z tym sexem przegieli..mam swoją godność

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach