• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
.Agi.

Morderczy sen...

8 postów w tym temacie

Od jakiegośczasu śni mi się jeden sen. No może nie dokładnie to samo, ale fabuła zazwyczaj zakłada identyczny przebieg zdarzeń.

1) Budzę się i idę na dwór

2) Idę do lasu

3) Docieram na jakąś polanę

4) We mgle zbliżają się do mine jakieś cienie, a ja dalej idę na środrk polany

5) Czeka tam na mnie jakaś postać, najwyraźniej zadowolona że przyszłam

6) Kiedy podchodzę blżej widzę że to mężczyzna, ale go nie znam

7) Jego oczy dziwnie błyszczą, ale fascynują mnie

8) Potem się na mnie rzuca i zabija mnie

Zazwyczaj tuż po tym jak umieram we śnie budzę się i siedzę do rana myśląc.

To zaczyna mnie przerażać...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Następnym razem jak go będziesz miała, to sobie uświadom, że jesteś we śnie, bo śni Ci się to poraz kolejny i się zapytaj ziomka czego od Ciebie chce.

//INH: Poprawione literówki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moim zdaniem ten sen na pewno chce coś przekazać ponieważ nie przyśnił ci się raz.. może cie ostrzega cię przed jakąś nowo poznana osobą (poznaną w niedalekiej przyszłości...)... ostrzega ale nie od razu że cie zabije jak w śnie.. po prostu możesz źle wyjść na tej znajomości... ale to tylko moje wnioski... lepiej jakby odpowiedział ktoś kto się dobrze zna na snach ;)

pozdr... życzę odgadnięcia przesłania :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A według mnie,wydaje mi się,że gość chce ciebie przed czymś ostrzec,no ale jak sama jesteś cienka masa jak my to nie ma dziwych :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Następnym razem jak go będziesz miał to sobie uświadom że jesteś we śnie bo śni Ci się to poraz kolejny i się zapytaj ziomka czego od Ciebie chce.

Wiesz, ile trzeba czasu i szczęścia do osiągnięcia LD i kontroli nad snem?

A co do snu, może on oznaczać że w zadajesz się z osobami dwulicowymi, które niebawem cię zdradzą :| Niezbyt pozytywna interpretacja, ale według mnie może chodzić właśnie o to...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla każdego interpretacja może być inna, ale najczęściej śmierć we śnie oznacza jakieś zmiany w życiu, niekoniecznie negatywne. Poszukaj czegoś w sennikach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Następnym razem jak go będziesz miał to sobie uświadom że jesteś we śnie bo śni Ci się to poraz kolejny i się zapytaj ziomka czego od Ciebie chce.

Wiesz, ile trzeba czasu i szczęścia do osiągnięcia LD i kontroli nad snem?

W takim przypadku nie byłoby trudno mieć LD, bo powtarza się jedne element w kółko, więc tylko musiałabyś zaprogramować Sobie, że następnym razem gdy zobaczysz tego gościa to odzyskasz świadomość we śnie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tymże to łatwo powiedzieć, a bardzo trudno zrobić. A może to tylko nic nie znaczący sen?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz