• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Kupczan

Dan Brown - Zaginiony Symbol

7 postów w tym temacie

Zaginiony Symbol (ang. The Lost Symbol) to tytuł najnowszej powieści Dana Browna z cyklu opowiadającym o niezwykłych dokonaniach profesora Roberta Langdona, bohatera powieści: Anioły i Demony oraz Kod Leonarda da Vinci. Roboczy tytuł powieści to The Salomon Key (Kod Leonarda da Vinci II: Klucz Salomona wg wczesnych zapowiedzi polskiego wydawcy). Akcja książki rozgrywa się w Waszyngtonie w ciągu dwunastu godzin, zaś fabuła koncentruje się na stowarzyszeniu wolnomularzy.

Powstającą przez kilka lat książkę pierwotnie zapowiadano na rok 2006, jednakże premierę wielokrotnie przekładano. Ostatecznie książka zadebiutowała na rynku amerykańskim 15 września 2009 roku w sześciu i pół milionach egzemplarzy, co stanowi najwyższy premierowy nakład jej wydawcy, Random House. Amerykański wydawca Browna opisuje Zaginiony symbol jako „znakomity i wciągający thriller”, na który „warto było tyle czekać”. W dniu premiery w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii sprzedano ponad milion egzemplarzy (także w formie elektronicznej), co sprawiło, że Zaginiony symbol został najszybciej sprzedającą się powieścią dla dorosłych w historii.

(wiki)

Osobiście polecam książkę, świetnie opisuje dzieje wolnomularzy. Jest to gratka dla miłośników thrillerów pełnych akcji i napięcia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niedawno ją czytałam :) Bardzo wciąga. Jak już się zacznie czytać, to potem oderwać się nie idzie :)

Polecam! Jest akcja, są zagadki, jest moc!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytałam. Przeczytałam początek i na długo ją odłożyłam. Jednak jak już wróciłam to się nie mogłam oderwać i czytałam aż skończyłam. ; ) także polecam. ; )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawa, ale.. za długa. Mam tu na myśli ostatnie 80 stron, które już praktycznie nic nie wnosiły do akcji. Osobiście za najlepsze książki tego autora uważam "Anioły i Demony" oraz "Cyfrową Twierdzę".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O tak, zakończenie fantastyczne nie jest. "Anioły i Demony" mają za to zakończenie genialne, książkę 2 razy czytałem. "Twierdzę" też czytałem, fabuła super. Jedyną książką Browna, która mi się nie podoba jest "Zwodniczy punkt".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czytałam wszystkie książki tego autora, ale tej wyjątkowo nie mogę skończyć, może dlatego, że jestem historykiem i wiele rzeczy uważam za fikcje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz