• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Przemol100

Serwitory raz jeszcze

10 postów w tym temacie

Chciałbym ponownie poruszyć temat serwitorów. Otóż kiedy czytałem o tworzeniu serwitorów nie rozumiałem kilku rzeczy. Czy mógłby mi ktoś objaśnić krok po kroku jak stworzyć serwitora i jak się z Nim obchodzić? :shock:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem tylko tyle,że nie morzesz go trzymać dłużej niż dwa lata bo się uświadomi i może stanąć przeciw tobie..Norma,że psi balla musisz umieć.I go rysujesz na kartce i go wyobrażasz sobie z psibbalem..To będzie tak o ile się nie myle :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eee.. :D No dobrze ale od początku co to jest ''psibbal''? I jak odwołać tego Serwitora?

Może ktoś inny kto ma szeroką wiedzę o Serwitorach wytłumaczy mi ze szczegółami jak ma wyglądać rytuał jego stworzenia i ogólnie. :?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Psi Ball * Jak coś :)

Patrz:

1.Narysuj sobie servitora na kartce jaki ma mieć wygląd..

2.Wyobrażaj go sobie cały czas przez dwa dni ,że jest obok ciebie i Ci w każdej chwili będzie służył.

3.Psi Ball:Jest to energia która wytwarza się między rękami w postaci Kuli najczęściej niewidzialnej energi dla początkujących,nic nie znacząca,potem będzie przetwarzać się kolor.

A wygląda to tak :

http://www.energyforum.pl/lol/psipog/grow.gif

4.Już jak masz to wszystko zaprojektowane i osiągnąłeś swój zamierzony cel z Psi Ballem,to tworzysz takiego Psi balla potężnego i rzucasz nim np.w Ścianę ale nie dosłownie tylko tam zostanie servitor,zrób klatkę tam gdzie będzie przesiadywał..

5.Jak go odwołać ??Wywołujesz przy tworzeniu na ile ma być a potem gdy mienie dwa lata to sam ulega samo destrukcji...

Bo na wiecej się nie opłaca brac bo się uświadomi i lipa..

P.S Osobiście nie radzę tobie go stworzyć..

NIE ZAPOMNIJ PODZIĘKOWAĆ ZA SZCZEGÓŁOWE OPRACOWANIE ..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe :D W Księdze Chaosu było to troche inaczej opisane :) Jak mam go przywoływać to bez żadnej formułki do mówienia? Tylko że jest problem :o Już wcześniej go stworzyłem przy pomocy książki Phila Hine Magia Chaosu... I nie wiem jak go teraz zniszczyć...

W książce wyglądało to troche inaczej otóż robiło sie to w wyobraźni przy pomocy jakiejś fali mocy i pamietam że rysowało się wokół siebie palcem w powietrzu Pentagramy... Najgorsze jest to że nawet nie wiem czy go stworzyłem bo pominałem parę rzeczy :)

http://www.lunitari777.webpark.pl/serwitory.html

Tutaj też patrzyłem lecz było to chaotycznie napisane...

Zacznij używać opcji "Edytuj", albo będzie warn. Nie nabijaj postów. Luna

Prosze, mógłby ktoś doświadczony tworzeniem Serwitorów wyjaśnić mi wszystko wyraźnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam że ponawiam temat ale na poprzednim nikt nie udzielił mi racjonalnej odpowiedzi... Chciałbym się dowiedzieć w jaki (najskuteczniejszy) sposób można stworzyć Serwitora a przede wszystkim jak go karmić. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem,wiem... Patrzyłem tu ale mi chodzi o to że:

-Jak go karmić?

-Jaki jest najskuteczniejszy sposób stworzenia go?

-W jaki sposób to sobie wyobrażać?

-Jak go odwołać czy zniszczyć całkowicie?

Chodzi mi o te pytania prosze kogoś doświadczonego (a na pewno jest jakiś na tym forum) aby mi pomógł :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziekuje bardzo kupie tą książkę! :D

PS. Może mi ktoś powiedzieć którą książkę opłaca się bardziej kupić:

Księga Magii i zaklęć

Księga Zaklęć i uroków

Obie wydawnictwa Kirke prosze o odpowiedz

Tak wogóle to chce się tylko dowiedzieć szczegółów takich jak:

czym go karmić i jak to wogóle robić?

jak mieć pewność że został stworzony?

i najważniejsze: Jak go zniszczyć?