• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Gość Anonymous

Jak korzystać z działu duchy

1 post w tym temacie

Postanowiłem napisać kilka wskazówek dla osób, które zamieszczają tutaj swoje historie.

:!: Własne przeżycia zamieszczajcie w subforum "nasze historie" :!:

1. Nie wszystko to duch!

- Spróbuj najpierw wymyślić racjonalne wyjaśnienie dla całej sprawy, zamiast od razu trąbić o duchu.

- Nie kompromituj się tematami typu "przewraca mi się zdjęcie na stoliku, mam ducha"

2.Pomyśl dwa razy, zanim cokolwiek napiszesz

- Jeśli chcesz się popisać, popisz się mądrością, a nie "swoim prywatnym duchem"

- "Straszne historie" powinny być zamieszczane w dziale "Na każdy temat", a nie tutaj.

3. Nazwa tematu.

- Nie nazywaj tematu "y...", "DUCH!", "Help!"

- Niech nazwa będzie trafna, określająca twój problem

- Nazwy tematu zawierające emotki nie działają na korzyść autora

4. Pisz poprawnie!

- Historie pisane bez chociażby jednej kropki w całym poście nie należą do wiarygodnych

- Chaotyczny zlepek informacji jest trudny do czytania i mało kto zrozumie, co autor miał na myśli

- Polskie znaki mile widziane!

- Nie śpiesz się, pośpiech jest przyjacielem literówek ;)

5. Prosto i na temat

- Nie zaczynaj swojej historii od "Uwierzcie mi, to naprawdę duch!"

- Nadmiar emotek, wykrzykniki i duże litery nie sprawią, że uwierzę na miejscu.

- Pisz tylko rzeczy istotne, nie pisz czegoś typu "Grałem sobie, szło mi całkiem nieźle, przeszedłem już nawet bossa" bo nie ma to najmniejszego znaczenia.

6. Dodatkowe rzeczy

- Jeśli posiadasz jakieś zdjęcia/nagrania zamieść je pod tekstem i podpisz je żebyśmy nie klikali w ciemno ;)

- Zdjęcia najlepiej zamieszczać jako link, ponieważ zdjęcia o dużej rozdzielczości nie wyświetlają się w pełni

- Reklamom dziękujemy. Chcesz zrobić reklamę forum, sklepu lub jakiegoś serwisu internetowego? Zrób to gdzie indziej.

7. Dalsza dyskusja

- Chcąc potwierdzić prawdziwość swej historii, odeprzyj argumenty innych, ale nie pisz "KIEDY TO NAPRAWDĘ PRAWDA!!!!!"

- Jeśli nie masz argumentów przeciw sceptykom w żadnym wypadku NIE PISZ postów typu: "Ja wiem swoje, wy wiecie swoje", "Jak sobie chcecie", "Nie musicie mi wierzyć"

- Podaj sensowne powody na prawdziwość ducha, a nie "Bo ja tak mówię!"

Dziękuję, tyle z mojej strony

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.