• Ogłoszenia

    • Ona89

      Zmiana Adresu   18.01.2018

      Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Cosumo

Początek Ziemskiej cywilizacji

5 postów w tym temacie

Z wielu najstarszych na Ziemi pism wynika, że rozwojowi istot ludzkich przewodzili Bogowie oraz Boginie.Mówiono o nich Elohim (czyli Ci którzy przybyli z nieba). Nawet antropologowie zwracają uwagę na niezwykle szybki rozwój gatunku homo sapiens. O ile etap ewolucji między rozwiniętym australopitekiem a neandertalczykiem trwał ponad 2 miliony lat, o tyle homo sapiens pojawił się - na co istnieją dowody około 35 000 lat temu. Co ciekawsze nadal odkrywa się nowe ślady człowieka, archeologowie znaleźli w rejonach zachodniej Azji oraz północnej Afryki ślady jeszcze strarszego przedstawiciela gatunku homo sapiens. Datuje się je na 250 000 lat przed człowiekiem z Cro-Magnon. Należy wobec tego stwierdzić, że homo sapiens nie ma w ewolucji swojego przodka.

Nie istniała istota, z której ewolucyjnie powstał homo sapiens- ten gatunek poprostu pojawił się... Według wielu przekazów channelingowych oraz wielu źródeł historycznych, rozwojem cywilizacji kierowały Elohim. Największy jednak wpływ w budowę ludzkości miały istoty z Liry i Syriusza. Również spory udział miały istoty z Plejad, z którymi wiążą nas geny. Istoty z Liry miały zasadniczy powód swego zaangażowania na Ziemi. Po trwających wieki konfliktach między różnymi odgałązieniami ras pochodzących z Liry (szczególnie Orion i Wega), miały już dosyć tworzenia cywilizacji które były spolaryzowane i nie umiały istnieć w pokoju. Chcieli by Ziemia była planetą, której fundamentem będzie integracja nie zaś polaryzacja. Jednak Założyciele (niecielesne istoty Liry), mieli inne plany. Wiedzieli że Ziemia miała stać się miejscem ostatecznego uśmierzenia "dramatu Oriona" i dlatego musi zostać spolaryzowana po to by ów odwieczny konflikt został rozwiązany.

Co do ugrupowań istot z Syriusza, uważali oni że Słońce należy do potrójnego układu Syriusza, sądzili więc że mają prawo do genetycznych manipulacji na Ziemi. Chcieli stworzyć na Ziemi rasy prymitywnych istot i wykorzystać je jako siłę roboczą. Istoty z Syriusza myśląc o własnych celach poparli projekt Liry. W istotnych (kluczowych) momentach rozwoju prymitywnych isot humanoidalnych na Ziemi, wszczepiano tym istotą materiał genetyczny istot z Plejad. Istoty z Liry wystepują w Biblii (w księdze Rodzaju), jako Nefilim co błędnie tłumaczono jako giganci. Dosłowne tłumaczenie Nefilim to "ci którzy zstąpili", a słowo shem oznacza pojazd powietrzny. Po trwającej pokolenia pracy nad naczelnymi z zastosowaniem pozaziemskiego materiału genetycznego ugrupowanie z Liry wytworzyło prototyp istoty ludzkiej, był to Adam (tłum.z Ziemi) poprzez klonowanie wytworzono gatunek żeński (Ewa). Istoty z Liry nie chciały aby Adam i Ewa wiedzieli o swoim pochodzeniu. Istoty z Liry chcąc stworzyć gatunek który nic nie wie o polaryzacji zabronili ludziom dązenia do poznania, stąd też Bóg mówi: Z wszelkiego drzewa tego ogrodu, możesz spożywać według upodobania, ale z drzewa pozania dobra i zła, nie wolno ci jeśc, bo gdy z niego spożyjesz niechybnie umrzesz. Jednak istoty z Syriusza nie zgodziły się z tą ideą. Istoty z Syriusza postanowiły interweniować stawiając przed ludźmi możliwość wyboru. W Biblii są oni pokazani pod symbolem węża. I wtedy rzekł wąż do niewiasty: Na pewno nie umrzecie! Ale wie Bóg że gdy spożyjecie owoc z tego drzewa, otworzą się wam oczy i tak jak On bedziecie znali dobro i zło. W obliczu wyboru przed którym zostały postawione, istoty ludzkie osiągnęły trzeci poziom sfery gęstości. Kiedy zrozumiały że zostały oszukane przez Boga (Lira) wybrały więc wiedze. Kiedy zdecydowały się dopuścic wiedzę o polaryzacji, całkowicie były już zakorzenione w cielesności, posiadały już ego. Nie podobało się to istotą z Liry, w gniewie zaprzeczyły wiedzy jaką istoty ludzkie zdobyły. Tym samym rasa istot ludzkich musiała rozwijac się nie zdając sobie sprawy ze swego powiązania z rodzina Galaktyczną. Ugrupowanie z Liry chcąc upewnić się, że istoty ludzkie nie bedą poszukiwały tej wiedzy, uciekło się do przestróg: "Bóg postawił przed ogrodem Eden cherubów i połyskujące ostrze miecza, aby strzec drogi do drzewa życia". Pozostawiło ludzkości jej dziedzictwo- testament Oriona (symbolicznie przedstawiony jako miecz) nie pozostawiając jednak żadnych informacji na temat jego realizacji.

Starożytne teksty sumeryjskie nasuwają przypuszczenia że cherubini to mechaniczne urządzenia czy roboty. W języku Sumerów słowo oznaczające drzewo życia to GISHTIL (GISH to urządzenie wykonane przez człowieka a TIL oznacza we współczesnym hebrajskim rakietę). Pozostała jeszcze jedna kwestia. Co przydarzyło się istotą z Syriusza które wtrąciły się w plany Liry? Pozostali na Ziemi jako Bogowie (szczególnie Egipscy np. Anubis) i pomagali ludziom w rozwoju cywilizacji. Z czasem jednak opuszczali Zimię. Istoty z Syriusza wszczepiły także ukryty kod DNA, który miał uaktywnić się gdy Ziemia bedzie zmierzac ku czwartej gestości (co obecnie następuje), przez ten ukryty kod, będziemy wiedzieli o naszym gwiezdnym dziedzictwie :)

Z punktu widzenia Założycieli (niecielesnych) cały projekt stworzenia nas na Ziemi wypadł doskonale. To my po przejściu na czwarty poziom (2012 rok) będzie próbowała rozwiązać dramat Oriona... Jeśli ludzkość rzeczywiście zdobędzie się na to, by zachowując bezstronność uznać różnorodność w obrębie Jedności, RAJ WÓWCZAS BEDZIE NA ZIEMI.

Dramat oriona Wyobraź sobie świat w którym trwa odwieczna wojna. Istnieje ona tak długo że już nikt nie pamięta z jakiego powodu wybuchła...

Dramatyczne wydarzenia w obrębie Oriona

Dramat Oriona ma swój początek w czasach gdy Lirianie chcieli doprowadzić do integracji w obrębie układów Wegi i Syriusza. Doszło do konfliktu, który rozszerzył się obejmując Oriona. Konflikt ten jak dotąd o dosyć łagodnym charakterze stał się po dotarciu na Oriona wielką wojną. Na Orionie istniały dwie strony: Pierwsza "negatywna"- Imperium Oriona, nieśmiertelną uczyniła ideę służenia sobie. Przekładało sie to na potrzebę panowania. Drugą stronę tworzyli "pozytywni". Strona pozytywna była ucieleśnieniem idei służenia innym. W przekonaniu tych istot jedynym sposobem na przetrwanie było niesienie pomocy, nawet kosztem samego siebie. Powstał ciekawy układ sił: jednostek dominujących oraz tych, które zbyt chętnie zgodziły się bez reszty odgrywać rolę ofiar. "Pozytywni" uważali, że po to aby wesprzeć całość muszą tej całości służyć i wyrzec się siebie. W rzeczywistości zaś odmawiali sobie prawa do bycia prawowitą cząstką owej całości. Istoty z Oriona mimo konfliktów, osiągnęły niezwykle wysoki poziom technologicznego zaawansowania.

Istniał także tak zwany podziemny Ruch Oporu. Na przestrzeni wieków jego siły to wzmagały sie to słabły, w miarę jak zmieniały się rytmy ich czerwonego olbrzyma Betelgeazy. Imperium Oriona bardzo konsekwentnie i systematycznie wychwytywał członków Ruchu Oporu. Na arene wkroczyła Czarna Liga, a konflikt przypominał teraz "Gwiezdne Wojny".

Czarna Liga to organizacyjny wzorzec Ruchu Oporu, ukształtowany podczas konfliktów w obrębie Oriona w celu przeciwstawieniu sie dążeniom Imperium Oriona, które zmierzało do fizycznego i duchowego opanowania całego regionu. Przejawem aktywności Czarnej Ligi były nie tylko paramilitarne organizacje Ruchu Oporu, lecz także filozoficzne i duchowe orientacje przejawiające się w różnych formach. Celem tych działań było doprowadzenie do równowagi w ich systemach planetarnych. Wzorce te są obecnie rozwijane na Ziemi poprzez cykl reinkarnacyjny człowieka. Symbolem walk Czarnej Ligi stał się czarny smok. W ten sposób konflikt przybrał na sile. Imperium Oriona nie miało już do czynienia z drobnymi grupami podziemnego Ruchu Oporu lecz z Wielką Organizacją Czarnej Ligi. Czarna Liga odnosiła niemałe sukcesy w walce z Imperium Oriona. Jednak wystarczyło ledwie osłabienie ich siły, by stanęli w martwym punkcie. Impas energetyczny został osiągnięty.

Dusze tych tłamszonych istot ogarnęła wielka rozpacz. Znali zasięg władzy Imperium Oriona. Imperium obmysliło sposoby sprawowania kontroli nad ciałami astralnymi (śmierć nie przynosiła już wyzwolenia). Niektórym pod opieką najlepszych mistrzów, udawało się opuscić układ Oriona na zawsze. Dzięki intensywnej koncentracji i uwolnieniu się od zespołu przekonań zbiorowej swiadomości Oriona, niewielkiemu procentowi jednostek udawało sie opuścić swe ciała (umrzeć) i dotrzec bądź zamieszkać w istotach, które uciekły bądź po przybyciu z Oriona wcieliły się na Ziemi. Uciekinierzy wchodzili w ziemski cykl reinkarnacyjny i nadal prawdopodobnie nieświadomie odgrywali zaprojektowany w duszy dramat znany z Oriona. Mogło się tak zdarzyć, że od razu byli wyśledzeni przez Imperium Oriona, którzy również z kolei byli pochwytywani w ziemską swiadomosć i musieli wejść w cykl reinkarnacyjny Ziemi. Wraz z nimi wcielało się ich dawne, zrodzone na Orionie pragnienie sprawowania kontroli. Gdy sytuacja stawała się coraz bardziej rozpaczliwa, Czarna Liga postawnowiła walczyć z jeszcze większym uporem. Należały do niej istoty, które grały na dwa fronty. Przemycali raporty od informatorów, co jeszcze bardziej wzmagało opór. Mimo usilnych starań Czarna Liga nie potrafiła zrozumiec dlaczego nie udaje jej się oswobodzić ofiar. Zniechęcali się. Istoty Orioniczne łaknęły duchowości, a wszystko co było pożerała pustka i strach. Czarna Liga na kilka pokoleń stała się martwą ideą i niczym więcej. Czarna Liga powoli wygasała. Po jeszcze kilku wiekach nieustannej walki i cierpieniach nastąpiło coś niezwykłego. Mijały pokolenia duchowego dojrzewania i w tym czasie zaczęło kiełkować zasiane ziarno. Na Oriona wcieliła się czysta dusza, będąca urzeczywistnieniem wszystkich nadziei i marzeń istot zamieszkujących układy Oriona. Kiedy się narodziła została bezpiecznie złożona, głęboko we wnetrzu planety, w neutralnych pod względem energetycznym i emocjonalnym miejscu, tak ażeby nie uległa spolaryzowaniu. W wieku dorosłym istota ta zaczęła nauczać, a jej nauki rzuciły nowe swiatło na trwającą walkę. Istota ta nauczyła praw uniwersalnych. Mowiła, że nie mozna osiągnąć pozytywnego stanu poprzez negatywny. Czarna Liga ogniem zwalczała ogień i zamiast zaprowadzic pokój podsycała ten ogień. Czarna Liga zrozumiała że intencje miała dobre, jednak jej czyny jedynie potęgowały to, czym sama pogardzała. Gdy panujący układ sił zaczęto, rozumiec na wyzszych poziomach, postanowiono, że ta energia przez przeniesienie jej na zewnątrz do galaktyki, zostanie przeobrażona i na nowo wyzwolona. Z tych wyższych poziomów wezwano Założycieli, aby pomogli wybrać im świat. Rzeczą najważniejszą było zapewnienie tym smiałym istotom, wszelkich narzędzi niezbędnych do rozpoczęcia dzieła przekształcania energii Oriona. Najważniejszymi narzedziami były wolna wola, jak również ukryty kod DNA, który miał wyzwolić pragnienie społecznej ochrony na wypadek gdyby zaistniała możliwość ich samozniszczenia. Wybranym światem była Ziemia...

Założyciele zaczęli organizować różne grupy istot cilesnych (Lira, Syriusz...) by zainicjowały począrek cywilizacji na Ziemi (patrz artykół: Powstanie Ziemskiej cywilizacji). Przejawem dramatu Oriona na Ziemi, były podejmowane w trakcie całej historii próby zmierzające do zrównoważenia biegunowych przeciwieństw. Upadek Cesarstwa Rzymkiego, wojny religijne oraz dwie wojny światowe, to wszystko przykłady schematów pamieciowych przeniesionych z Oriona, ujawnionych po to ażeby się od nich uwolnić. Ludzkość przeżywając te wszystkie dramaty, znajdowała się w stanie permanentnego osaczenia. I nadal zachowywała ten sam układ sił: ofiar, przesladowców i ruchu oporu. Jednakże tym razem światłość się rozprzestrzenia i nawet ruch oporu zaczyna rychło rozumieć, że ognia nie da się zwalczyć ogniem. Z tąd też konflikty na Ziemi sa krótkie i zakończone pokojem. Współczesna cywilizacja Oriona, istniejąca w tym samych kontinuum czasu co dzisiejsza Ziemia, zdołała już uśmierzyć toczący się w jej łonie konflikt. A ponieważ ciągle na Ziemi dąży się do zrównoważenia układu sił, jaki kiedys panował na Orionie, pierwotny sygnał jaki ludzkość otrzymuje z Oriona oceniono jako negatywny. Pojawienie sie Ludzi w Czerni jak również niektóre przejawy struktury Iluminatów, to rozwinięcie zakorzenionej na Orionie potrzeby sprawowania kontroli. Ludzie w Czerni (LWC) to istoty znane z tego, że zastraszają osoby mające kontakt z UFO. W opisach mówi się że są wysokiego wzrostu, mają lekko orientalne rysy, noszą ciemne ubrania i często ciemne okulary. Zmuszają ludzi mający kontakt z UFO do zachowania milczenia na temat ich przeżyć i wiedzy. Pierwotnie uważano że sa to funkcjonariusze państwowi, członkami armii USA. A tak naprawdę sa to negatywnie zorientowane istoty pozaziemskie z Oriona, a czasami też z Syriusza i Zeta. Jeśli chodzi o tych z Oriona, mówi się że są to przedstawiciele Imperium Oriona. LWC postrzegają Ziemię jako zagrożenie. Z ich punktu widzenia ludzkość budząc się i wyzwalając przyciąga ciemięzone istoty z Oriona , by na Ziemi szukały wolności. Nie chcą aby ofiary z Oriona skorzystały z tej szansy, a Ziemię chcą utrzymać w stanie bezsilności, pod całkowitą kontrolą. Jednak po Wielkiej Transformacji Świdomości (patrz artykuł), ludzkość całkowicie doprowadzi do zniknięcia dramatu Oriona. Istoty wcielające się na Ziemię są w większości (ale w różnym stopniu) uwikłane w dramat Oriona. Każdy z nas znajduje się tutaj z własnej woli. Zakładając że ludzkość znalazła się na Ziemi wbrew swej woli, wyrzekamy się swej władzy nad sobą i swoją planetą

TRANSFORMACJA Wielkim krokami zbliża się czas, kiedy zanużymy się w jeziorach odnowienia, tak to właśnie ten czas gdy zjednoczymy się z naszymi kosmicznymi rodzicami a wszystko stanie się jasne i proste. Światowa Transformacja obejmię swoim zasięgiem naszą planetę w roku 2012. Dokładniej mówiąc 21 grudnia 2012 roku. Co wydarzy się w tym roku, co zmieni się w życiu ludzi? Zmieni się prawie wszystko. Zmieni się nasze otoczenie, nasza planeta ale i my sami. Światowa Transformacja jest procesem który tak naprawdę trwa już od kilku lat, ale w roku 2012 ma nastąpić jej najważniejszy kulminacyjny moment. Oczywiście, rok 2012 przyniesie niektórym przebudzenie a pozostałym jednak sen. Aby niektórzy mogą się obudzić, większość musi zasnąć.

Przyszłość ludzkości i przyszłość naszej planety po roku 2012, może okazać się momentem Wielkiej Przemiany, Przebudzenia, Rozkwitu Nowej Świadomości oraz nowego kierunku w dziedzinie kultury, nauki i sztuki. Tworzenia Nowej Jakości życia fizycznego i duchowego.

Kod numerologiczny nie wyklucza nasilenia się kataklizmów na Ziemi oraz zmian astronomiczno-elektromagnetycznych, ale raczej nie będzie to totalna zagłada jak prawie 12 tys. lat temu. Nastąpi Wielka Transformacja. Ziemia się oczyści, ludzie będą zmuszeni przewartościować sens tego, PO CO ŻYJĄ. Dlaczego rok 2012 nie będzie globalną katastrofą jak mówi Patrick Geryl w książce "Proroctwo Oriona na rok 2012"? Otórz rok 2012 posiada energię liczby 5, a nie 9. 5 jest cyfrą mówiącą o poszerzaniu horyzontów, charyzmatycznym i twórczym rozwoju, jest symbolem kreatywności człowieka, mówi też o rozwoju wrażliwości duchowej. Jest znakiem dynamicznych zmianach, uwolnienia się z okowów rutyny i starych struktur. Dążenia do WOLNOŚCI. Mówi o przemieszczaniu się, ruchu, zmianie, daje informację nie tyle o końcu pełnego cyklu ( bo wtedy kod musiałby wynosić 9), czyli zagładzie Ziemi, ale o końcu skostniałego okresu i początku eksplozji duchowej świadomości, dawno zapowiadanego przebudzenia, wyzwolenia w ludziach niezwykle twórczych potencjałów. To będzie się wiązało również z pewnymi geologicznym i klimatycznymi zawirowaniami. Ale brak w tej dacie i liczbie lat mijającego cyklu kodu numerologicznej 9-tki, może gwarantować, że Ziemia i ludzie przetrwają.

Obudzą się za to gwałtownie do Wielkiej Przemiany Wewnętrznej i Duchowej, do Wyzwolenia twórczego potencjału. Wielka Transformacja jest jednak nie tak prostym procesem, bowiem my sami musimy się na nią odpowiednio przygotować. Wielka Transformacja w roku 2012 jest przejściem ludzkoći na czwarty poziom gęstości (obecnie znajdujemy się na trzecim), na niższych gestościach znajdują się zwierzęta, rośliny i minerały, natomiast na poziomach wyższych niż 3 gęstość znajdują się większość naszych kosmicznych Braci, Aniołowie i istoty Boskie.

Co zdarzy się w czasie światowej Transformacji?

Najpierw skupmy się na nas samych, co zmieni się w naszym ciele? Otórz rok 2012 otworzy przed nami zdolności jasnowidzenia i telepatii. Ludzie nie będą potrzebowali już słów, aby rozumieć siebie nawzajem. Nasze ciała staną się rzadsze, to znaczy nie będą tak gęste jak dziś. Bedąc na 4 gęstości nie bedziemy już potrzebowali tak gęstego ciała, nie będziemy też posilać się tak jak wcześniej, będziemy odżywiali się Światłem (tak jak robią to bretarianie), nie będziemy odczuwali fizycznego głodu i nasze nowe ciała nie będą się męczyły. Jednym słowem nasze ciało nie będzie ograniczało nas tak mocno jak dziś. Nasze ciało duchowe, "otrzyma" a raczej obudzą się w nim nowe czakramy tzw. kosmiczne czakramy. Nasz czakram "trzeciego oka" również się zmieni. Bedziemy otwarci na telepatię, będziemy w kontakcie z naszymi Braćmi w Kosmosie takimi jak np. Plejadianie, Lirianie, cywilizacja Hoova, Altea czy Arktur. Już od kilku lat doświadczamy zjawiska channelingu, który pozwala na kontakt z innymi cywilizacjami. Jak zmieni się nasza planeta? Niektórzy sądzą , że nasza Ziemia zmieni swoją biegunowosć, polaryzację itd. Być może wejdzie w całkowicie inną czasoprzestrzeń a wraz z nią i my. Czas nie będzie już istniał.

Co stanie się jednak z ludźmi, którzy nie dostąpią przejścia na 4 gęstość ?

Tak jak wspomniałem niektórzy się obudzą a niektórzy zasną. Wedłu Kossnera, ci którzy nie przetransformują się, zasną (umrą) i zaczną inkarnować (rodzić się) na palnecie przypominającą Ziemię jednak z okresu kamienia łupanego, gdzie będą musieli zacząć budować cywilizację od nowa i znosić trudy 3 gęstości. Przypomina to nieco obrazy z Apokalipsy, kiedy to niektórzy dostąpią "nieba" a niektórzy "piekła". Światowa Transformacja zostanie poprzedzona Har-Magedonem. Jak mówi Biblia 144000 opięczętowanych przez Boga dostąpią nieba, tzn. będą zamieszkiwać układy takie jak Arktur. Pozostali którzy przeżyją Har-Magedon, będą mogli ubiegać się o "Królestwo Boże" tu na Ziemi, gdzie ma powstać Raj.

Jedno jest pewne - przygotowanie się do Wielkiej Transformacji poprowadzi Was ku lepszemu życiu. Rok 2012 będzie rokiem wielkich przemian na naszej planecie. Obejmuje ona nie tylko naszą planetę ale i nas samych, również naszą duszę. Według Kossnera - tłumacza genialnego kalendarza stworzonego przez Majów - nazywających siebie Nawigatorami Czasu.

W swych książkach podkreślał, iż do 2012 roku mają być ostatecznie wyeliminowane z Ziemi destrukcyjne energie lucyferyczne, wikłające nas w wir negatywnej karmy: potęgujące egoizm i odwracanie się od Boga, rozwijające strach oraz agresję. Biblia, która jest rodzajem ksiąg channelingowych, mówi o ponownym przyjściu Chrystusa na Ziemię i nastaniu jednego pasterza i jednej owczarni.

Bardzo ważną informacją jest też to że Wielka Transformacja przyniesie nam zbiorową świadomość. Jak dotąd każdy z nas ma osobną świadomośc, PO roku 2012 nasza swiadomość stanie się zbiorowa. Po roku 2012, wejdziemy też do galaktycznej rodziny, a nas kosmiczni Bracia będą pomagać nam w odnalezieniu się w nowej sytuacji.

//Fox Moulder: Nie pisz posta,pod postem.Używaj funkcji "Edytuj"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a nas kosmiczni Bracia będą pomagać nam w odnalezieniu się w nowej sytuacji.

I frytki do tego. Kolejne szalone słowa, technologia idzie na przód a człowiek pozostaje taki sam jaki był. Nie liczmy na pomoc od innych, sami musimy sobie pomagać i dbać o samych siebie, świadomość ogólna nie wystąpi. Zgłupielibyśmy słysząc, mowę i myślenie innych, każdy chce być indywidualistą od zarania dziejów. Psychologia może sie rozwinąć, lecz nie świadomość.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I frytki do tego. Kolejne szalone słowa, technologia idzie na przód a człowiek pozostaje taki sam jaki był. Nie liczmy na pomoc od innych, sami musimy sobie pomagać i dbać o samych siebie, świadomość ogólna nie wystąpi. Zgłupielibyśmy słysząc, mowę i myślenie innych, każdy chce być indywidualistą od zarania dziejów. Psychologia może sie rozwinąć, lecz nie świadomość.

kolejny Mr. Wszechwiedzacy? Skad pewnosc ze nasza swiadomosc nie moze sie rozwinac, wiesz wszystko o budowie i dzialaniu naszego organizmu a tutaj scislej mowiac mozgu odpowiedzialnego za tego typu sprawy? Nie wiadomo cos istoty pozaziemskie (jezeli istnieja) potrafia zdzialac z cialem ludzkim. Kto wie, moze w kilka sekund potrafia calkowicie przeprogramowac umysl ludzki?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo ciekawy artykuł brakuje mi tu tylko źródeł? Bardzo zaciekawił mnie ten temat chciałbym więcej o nim poczytać. Chciałbym wiedzieć skąd mamy taką wiedzę na temat innych cywilizacji na temat ich historii?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja czytałem to pierwszy raz na stronie ELOHTIA, która już nie istnieje.

Artykuł fajny, lecz fanatyczny z drugiej strony:

Biblia, która jest rodzajem ksiąg channelingowych, mówi o ponownym przyjściu Chrystusa na Ziemię i nastaniu jednego pasterza i jednej owczarni.

Ma się obudzić w nas licznie Świadomość Chrystusowa lub jak wolicie Natura Buddy, to to samo, co łączy się z transformacją, która jest cyklicznym momentem pomiędzy poziomami naszej mentalno-duchowej ewolucji, nie będzie dosłownej paruzji, chyba że taka "iluzja" przez technologię HAARP

do 2012 roku mają być ostatecznie wyeliminowane z Ziemi destrukcyjne energie lucyferyczne, wikłające nas w wir negatywnej karmy: potęgujące egoizm i odwracanie się od Boga

te lucyferyczne energie są niezbędne do rozwoju, musimy mieć kontrast, ciemność definiuje światło, reptilianie czy szaraki nie są złe - mają pasożytniczy tryb życia i tylko starają się jak najlepiej funkcjonować w swoim świecie, nie mamy ich niszczyć tylko odpędzić globalną wibracją miłości/współczucia to naturalnie uniemożliwi ich ekspansję na Ziemi

Być może wejdzie w całkowicie inną czasoprzestrzeń a wraz z nią i my. Czas nie będzie już istniał.

Zmieni się tylko nasze postrzegania świata w stronę holizmu, obiektywizmu itd.

Czas będzie istniał, ale nie używany jako linearny, sztywny tylko jako elastyczny i względny

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz