• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Kubaur

Kubaur

5 postów w tym temacie

Hey hi hello!

Jak wszyscy to może i ja..

Na forum przywiodła mnie chęć wiedzy na temat OOBE, LD i wszystkich tematów z tym związanych.

Nie chodziło mi o suche teorie tylko bardziej o osobiste doświadczenia innych użytkowników.

Mam 15 lat (no wiem, trochę mało ^^) ale myślę, że chociaż po części uszanujecie moje zdanie w niektórych kwestiach.

Może napiszę o sobie coś więcej gdy zbiore się na odwagę :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ave, zdrastwuj i ogólnie witaj...

W imieniu (i nazwisku??) całego naszego forum (czyt. całej naszej patologicznej rodziny) witam cię serdecznie Kubaur. Co z tego że masz 15 lat... większość tutaj to młodzież. Ważne jest to co piszesz, a nie to ile masz lat. No ale nie będę cię pouczać. Więc jeszcze raz witam i zachęcam do czynnego uczestniczenia na forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam bardzo serdecznie na forum :D

Mam 15 lat (no wiem, trochę mało ^^) ale myślę, że chociaż po części uszanujecie moje zdanie w niektórych kwestiach.

Wypowiadaj się śmiało nie spotkałem się tutaj z krytyką postu dotyczącą wieku osoby piszącej tylko ewentualnie jego poziomu intelektualnego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sama uważam, że wiek nie jest proporcjonalny do wiedzy, inteligencji i logicznego sposobu myślenia. Zapraszam na czat - mam nadzieję, że się nie przestraszysz, tam "poziom" znacznie spada ;d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej Kubaur :>

Też mam 15 lat. Więc nie jesteś sam.

Może Cię to trochę pocieszy xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto