• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Namida

Namida

10 postów w tym temacie

Witam.

Jestem na forum od jakiegoś czasu, ale tak jakoś wyszło, że się nie przywitałam.

To może od początku. Mam 17lat, mieszkam na Pomorzu w mieście, które nazywa się Tczew. Jestem uczennicą technikum ale to nieważne. Interesuję się muzyka różnego rodzaju mianowicie słucham metalu, rocka, reagge, hardstyle i trochę hip hopu. Interesuję się także wszelkimi zjawiskami paranormalnymi (w szczególności duchy), japonistyką, anime, komputerami, programowaniem (w przyszłości będę programistką ^^ w końcu profil klasy technik informatyk :) ), grami mmo rpg (była maniaczka l2, jestem od ponad pół roku na "odwyku" i wychodzi mi to na dobre).

Na forum trafiłam poprzez kolegę z świata wirtualnego, któremu opowiadałam o swoich "przygodach" i przeżyciach związanych z duchami. Przez to kazał mi wypowiedzieć się tutaj, bo mimo, że on zna się na rzeczach paranormalnych i interesuje się tym, nie umiał mi doradzić i pomóc.

To chyba wszystko.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

L2? Już Cię lubię >:<

A na jakim serwerze grałaś? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej Namida! :>

Anime? Ulubiony gatunek? Ulubiona seria? Polecisz coś? :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja Ci polecę, jak chcesz Were >:<

Moja lista wskazuje na to, że obejrzałam jedynie 85 japońców, ale mogę Ci pomóc, nie jestem koniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ojoj dużo tego. Matrix (mój dziewiczy server ^^), następnie był Retail, L2Extreme Aria x10 i Draconis (to takie, na których grałam dłużej). W między czasie był tez W][E, Graveland i wiele innych hr ale to po parę dni max :D Klany też podać? A właściwie to klan bo był tylko jeden, z którym do teraz utrzymuję kontakt i jest mi bliski ^^

Niezbyt się znam na gatunkach (nie rozróżniam tego zbyt :? ) ale ulubionymi są coś na wzór Neon Genesis Evangelion, Bleach, Naruto :D dobre jest też Great teacher onizuka :)

Edit.

Zapomniało mi się dodać, że interesuję się też tańcem, a dokładniej to Melbourne Shuffle ^^ tańczę od niedawna i chyba coś tam już umiem xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ajajaj , wszystcy l2 , też kiedyś grałem na dragon lancerze chyba 2004/5 r :D potem na pvpx600 .

Mówie rzućcie te gry i zacznijcie grać w World of Warcraft :D

A tak ogólnie to chchiałbym powitać cię w naszym gronie :P

Edit .

A jeżeli chodzi o anime , to o Dragon Ballu wszystcy zapomnieli ;(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mi L2 jakoś do gustu nie przypadło :D Ja wolę Mu online :P O cs 1.6 juz nie wspomnę :D

Tak w ogóle to siema.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jeżeli chodzi o anime , to o Dragon Ballu wszystcy zapomnieli ;(

Z tego co wiem to DB powstał we Francji, a więc to nie jest anime :)

A mi L2 jakoś do gustu nie przypadło :DJa wolę Mu online :P O cs 1.6 juz nie wspomnę :D

Tak w ogóle to siema.

W MU Online grałam też maniakalnie :D zanim zaczęłam grać w l2 :)

A CS to sporadycznie zagram :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Z tego co wiem to DB powstał we Francji, a więc to nie jest anime

Oj, nie. Stworzone przez Japończyka i jak najbardziej jest anime, w Polsce było emitowane z francuskim dubbingiem, chociaż też potem chyba było po japońsku z lektorem polskim. :) A przy okazji, witam Cię Namido. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę fani L2 ^^ (Dragon Network x15) Namida masz + za Hardstyle ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz