• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Wolfstein

Poradnik-Jak zgromadzić energię w wybranym miejscu na ciele

13 postów w tym temacie

s4.jpg

Zawsze miałem z tym problem, nie wiedziałem jak zrobić tak żeby energia przechodziła do jednego miejsca na ciele, i potem została wysyłana, bądź coś w ten deseń. Po wielu trudach, udało Mi się wraz z przyjaciółmi "odkryć*" pewną metodę, która w moim i ich przypadku idealnie się sprawuję, oto ona:

1. Wyobraź sobie, że cały jesteś "ubrudzony" w energii, o kolorze którego chcesz użyć.

2. Załóżmy że chcesz zgromadzić energię w prawej dłoni, więc wyobraź Sobie że na początku energia z twoich nóg przechodzi przez nogi, brzuch, klatkę piersiową i rękę do dłoni. Po drodze zbierając energię z brzucha, klatki piersiowej i innych miejsc, przez które została zbierana. Energia powoli kumuluje się w dłoni.

3. Teraz wyobraź sobie, że energia przepływa z lewej ręki w podobny sposób jak w poprzednim punkcie, od koniuszków palców, do ramion i potem przez barki do prawej ręki i dłoni, również po drodze zbierając energię.

Na prawej dłoni pojawia się co raz więcej energii.

4. Teraz wyobraź Sobie, że energia schodzi z głowy przez szyję do ręki, i w ostateczności do dłoni. Również po drodze zbierając energię.

5. Teraz twoja ręka powinna "świecić" energią taką jak wybrałeś, możesz wybrać co chcesz z nią zrobić.

Mam nadzieję, że pomogłem. Jeżeli są jakieś pytania spróbuję w miarę możliwości na nie odpowiedzieć.

WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE - ZAKAZ KOPIOWANIE I ROZPROWADZANIA BEZ ZGODY AUTORA (czyt.Mnie)

STOSUJESZ WSZYSTKO, NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znam to, odkryłem może rok temu, ale Ty dopracowałeś "mój sposób", wcześniej nie myślałem o całym ciele, tylko gromadziłem energię z 1 części ciała do drugiej ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie rozumiem

Jedno słowo i błąd.. "nie rozumiem" pisze się osobno. Czego nie rozumiesz? Rozpisuj się bardziej, bo będzie warn! Luna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie było mnie na forum przez jakich czas i jak weszłam, to czytając posty naszych nowych użytkowników zdałam sobie sprawę, że jestem naprawdę inteligentna!

Tak Lejzy Tałn, twoja ręka będzie emitować boskim światłem!

A co do tematu, lubię na swój sposób bawić się energią w moim ciele, powoduje to miłe mrowienie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miło,że ktoś postanowił założyć temat w tej sprawię,jednak dodam,że kiedyś starałem się tym zajmować,ale nie odblokowałem czakramów,bo z tego co się orientuje to trzeba ogarnąć bramy na sam początek.POZDRAWIAM.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seq ale chyba nie trzeba mieć odblokowanych czakramów żeby bawić się energią, Wolf świetny poradnik heh może i zrozumiałem cały, dostosowałem się do twoich wskazówek jednakże mi się nigdy nie udaje nic zobaczyć w prawej ręce czy innym punkcie w ciele który wybrałem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Małe sprostowanie, dla tych którzy nie zrozumieli.

Tam piszę "świecić" a nie świecić... mały znak a robi różnice. Chodzi oto że ma świecić w waszej wyobraźni, czyli patrząc na nie okiem umysłu. To chyba oczywiste, że CF (Ciało Fizyczne) nie będzie się świecić.

Seq94 ja osobiście nie bawiłem się z czakramami, co prawda czyściłem czakram gardła bo nie mogłem wyczuć energii, ale to wszystko.

Pawe1988 nie zobaczysz OCZAMI FIZYCZNYMI energii, tylko oczami mentalnymi.

Pozdrawiam

Wolf

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny poradnik, ale do tego chyba trzeba umieć widzieć aury, czyż nie? :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie, widzisz to w myślach. Wolf pisał przecierz (mentalnie, czyli myślami)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Fajny poradnik, ale do tego chyba trzeba umieć widzieć aury, czyż nie? :P

NIE! Jak kolega wyżej napisał xP. Widzisz to myślami, innymi słowami wyobrażasz sobie, że twoja ręka świeci... WYOBRAŻASZ!!. Czyli widzisz mentalnymi oczami/trzecim okiem. xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale żeś dowalił z tymi prawami autorskimi, hehehehe. Takie coś to sobie może każdy w 5 min napisać :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powtarzasz się... już nie może identycznej rzeczy napisać :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto