• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
oliwka756

Dziwne sny

7 postów w tym temacie

Zawsze mi się śnią dziwne sny np. jadę autem i nagle jest wypadek i nie mogę złapać powietrza albo spadam z windy lub skacze z wysokiego bloku i nie wiem czy to nie ma powiązania z tym że kiedyś zjechałam ze ślizgawki u babci na placu zabaw i nie mogłam złapać powietrza teraz także czasami nie mogę złapać powietrza i muszę głęboko oddychać. Ktoś mi to wytłumaczy z tymi snami i czy to ma jakiś sens że skądś spadam i nie mogę złapać powietrza????? Z góry dzięki ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapewne chodzi o ten uraz z dzieciństwa. Też często śnią mi się złe doświadczenia z przeszłości. To tyle.

Tylko po co 2 te same tematy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że jeśli postarasz się choćby napisać coś składnie, bo myślę, że nie mówisz przez trzy minuty ciągiem na jednym wdechu, nie musiałabyś zakładać drugiego tematu, bo ktoś by ci odpowiedział ;<

Może chodzi o to, że zaczynasz "spadać w swoją przeszłość". Bardziej interesujesz się i rozmyślasz o tym co było, a nie o tym co jest i co będzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Neia ma całkowitą rację, te sny pokazują Ci że jesteś zbyt zagłębiony w przeszłość (codzienne życie) i sen daje Ci taką podpowiedź w formie tego wypadku, są to tak zwane sny odreagowujące.

Sny odreagowujące są pewną formą odreagowanie minionych przeżyć i porządkowania informacji zawartych w podświadomości. Sny te generalnie odnoszą się do przeszłości do zdarzeń, sytuacji, które kiedyś miały miejsce. Minione przeżycia pod wpływem których ten sen powstał mogą mieć różną formę i różny charakter. Przykładowo możemy mieć sen odreagowujący, który powstał z błahych powodów np. pod wpływem tego o czym poprzedniego dnia myśleliśmy, a nawet na skutek wrażeń jakie odnieśliśmy podczas oglądania jakiegoś filmu czy programu w telewizji. Bardzo często w tych snach pojawiają się obrazy dźwięki i wrażenia, które obserwowaliśmy, czy których wcześniej doświadczyliśmy.

Sny odreagowujące mogą powstać również na skutek jakichś traumatycznych zdarzeń np. związanych z jakimś poważnym wypadkiem samochodowym z przeszłości. W przypadku snów odreagowujących będących następstwem takich, wstrząsających zdarzeń z przeszłości zalecam, żeby udać się do specjalisty aby ewentualnie poddać się psychoterapii. Szczególnie jest to wskazane jeśli takie sny się powtarzają.

Źródło: www.mocsnu.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedy okolo 3 lata temu dowiedzialam sie ze wraz z rodzicami zamieszkam w starym domu niegdys nalezacym do niemieckiej rodziny nie bylam zadowolona nie chcialam zostawiac przyjacioł. jakis czas pozniej zaczely snic mi sie stare opuszczone domy. Chcialabym kilka z nich strescic byscie mogli sie z nimi zapoznac. Jakies pol roku temu przysnil mi sie stary dom(moze juz setny raz) w ktorym bylam ja i moja przyjaciołka P. szlysmy schodami w gore bylo dosc ciemno ale w miare jasno by cokolwiek dostrzec.Idac tak tymi schodami uslyszalam halas dobiagajacy z dolu odwrocilam glowe a po schodach dziwnym krokiem szlo cos nie wiem jak to nazwac. P, byla za mna wiec krzyknelam zeby biegla za mna do gory, szybko weszlysmy w jakies drzwi i myslalysmy ze jestesmy bezpieczne ale gdy rezejrzalam sie po tym pokoju zauwarzylam ze jestem w sytyacji bez wyjscia bo tych dziwnych postaci bylo tam bardzo duzo tylko ze spaly, nie wiem jak ten sen sie skonczyl, kolejny sen tez mial swoje miejsce w starym domu ale byla w nim moja druga przyjaciolka. Dom ten byl pusty spalysmy na podlodze, pamietam tylko jej przerazona twarz bo cos zauwazyla ja chyba ucieklam,.. W nastepnym snie mieszkalam w starym domu do ktorego prowadzila droga na ktorej cos straszylo. Gdy przebiegalam przez te droge w oknie starego domu dostrzeglam twarz kilkuletniego chlopca okolo8 lat) Mialam wiele takich snow. Wszystkie o opuszczonych starych domach,Pamietam sen o starym domu ktory byl domem mojej zmarlej babci ktorej nie znalam za dobrze. w tym domu pokoje byly pozamykane wiec wraz z moja mama otwieralysmy te drzwi i znajdowalysmy wiele rzeczy pozostwionych po babci. Nie wiem dlaczego te stare opuszczone domy tak bardzo mnie przesladuja w snach. Prosilabym kogokolwiek kto wie cokolwiek o konkretna odpowiedz...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zawsze mi się śnią dziwne sny np. jadę autem i nagle jest wypadek i nie mogę złapać powietrza albo spadam z windy lub skacze z wysokiego bloku i nie wiem czy to nie ma powiązania z tym że kiedyś zjechałam ze ślizgawki u babci na placu zabaw i nie mogłam złapać powietrza teraz także czasami nie mogę złapać powietrza i muszę głęboko oddychać. Ktoś mi to wytłumaczy z tymi snami i czy to ma jakiś sens że skądś spadam i nie mogę złapać powietrza????? Z góry dzięki

Te uczucie spadania jest związane z Twoją przeszłością... Jest to głębsze niż myślisz. Myślę, że podświadomie to wyczuwasz i dlatego to Cie aż tak niepokoi... Uczucie spadania jest wspomnieniem naszego przejścia ze świata duchowego, do tej materialistycznej rzeczywistości....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki wielkie :)

Od podziękowań jest opcja reputacji. Skoro wyjaśnione - zamykam. Luna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.